השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים) - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים)

rangerman

Recommended Posts

והנה תמונות בגודל מלא, שצולמו עם Z1000 ברזולוציה של 4000:3000 על ידי כאלה שיודעים לצלם ולהחזיק . התמונות שוקלות 34 MB בגודלן המקורי, אז צימצמתי אותן לגודל שאפשר יהיה להעלותן, תוך הפחתה של ה - QUALITY לאפס.

מי שרוצה, שימשיך לצלם דלתות של הבית ב - ISO 800...

תעלה תמונה בגודל מקורי, בלי שינוי איכות ועם EXIF . אתה יודע, אתה לא חייב לשים תמונה שיראו כאן אלא להביא קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נהפוך הוא, לא קונים מחשבונים של קנון.

רוצה מחשבון איכותי? יש לך את הCASIO שיודע לפתור אינטגרלים ולוגריתמים.

רוצה מחשבון עוד יותר מתקדם? לך על texas instruments ותרכוש מחשבון מדעי.

אני יודע (בגלל זה הוספתי גם את הדוגמא של המקרן), פשוט ההגיון שאותו מגיב הציג היה ממש אדיוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה קישור לתמונות שהעליתי בגודל מלא, שצולמו עם Z1000 ברזולוציה של 4000:3000 על ידי כאלה שיודעים לצלם ולהחזיק מצלמה. התמונות שוקלות 34 MB בגודלן המקורי, אז צימצמתי אותן לגודל שאפשר יהיה להעלותן, תוך הפחתה של ה - QUALITY לאפס.

מי שרוצה, שימשיך לצלם דלתות של הבית ב - ISO 800...

(אגב, לא נגעתי בגודל המקורי ובאיכות של התמונה, חוץ מלהקטין את ה - QUALITY, כדי לצמצם את הגודל שלה. אני תמיד מוחק EXIF אז אני לא בטוח אם יש או אין, ויכולתי להוסיף ידנית אם רציתי... מי שרוצה שיאמין שזאת המצלמה ומי שלא, שימשיך להשלות את עצמו שצילמתי עם D80) :

http://www.esnips.com/doc/ebf62fe0-3cf8-463a-a9b9-31e9ae19a670/13

אין סיכוי שזו תמונה ממצלמת P&S, בטח לא קסיו.

בכלל אין את הרזולוציה הזו למצלמה שציינת. הרזולוציה המירבית שלה היא כמפורט כאן:

http://www.dpreview.com/news/0604/06042601casioexz1000.asp

סתם כעניין, עד כמה שנתקלתי מעולם לא ראיתי שהרזולוציה שלה מעוגלת בצורה כזאת (4000 על 3000).

אין לי דעה עליך.

אבל באמת שלהשוות איכות תמונה של קסיו לאיזו אחת מהחברות המובילות ב- P&S בנושא איכות התמונה (קנון ופוג'י) זה פשוט צחוק מעבודה.

לפוג'י יש חיישן מתקדם הרבה יותר מכולם ועיבוד ברמה הכי גבוה.

לקנון את הניסיון הכי גדול מכל החברות בעולם בעיבוד תמונה, רק קודאק קרובה לה אולי (ומשום מה לא ממש פוגעת ב- P&S).

ככה שאתה מפסיד עוד לפני שהתחלת.

לגבי איכות התמונה כתמונה והדעה הסובייקטיבית, עם זה לא ניתן להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

=== רק כדי להסב את תשומת לב הקוראים לעוד אחת מהשגיאות שלך שנובעות מחוסר הבנה מוחלט (שעד היום נתקבל בהכנעה), אז כאשר היד רועדת והצילום נעשה בסיום הרעידה אז הטשטוש יורגש בקצוות ולא במרכז, אבל אני לא מצפה ממך להבין במונחים פיזיקאליים, אחרי הכל "הצדק המוחלט" איתך - עאלק !

אשמח אם תסביר לי את התאוריה הפיסיקלית שלך...

אתה מוזמן להשתמש בכל הכלים שעומדים לרשותך אתה יכול לצרף גם נוסחאות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nironic כנראה דעתו נטרפה עליו ועל כך אני מרחם עליו.

מה הצורך שלך לעלות תמונה בלי EXIF? מה הבעיה שלך לרשום שזאת CASIO Z1200 והתמונה לקוחה מכאן

http://dc.watch.impress.co.jp/cda/review/2007/06/08/6411.htmL

[tt]Orientation of image: 1

File change date and time: 2007:06:01 14:11:58

Image input equipment manufacturer: CASIO COMPUTER CO.,LTD.

Image input equipment model: EX-Z1200

Software used: 1.00

Exposure time: 0.00625

F number: 8

Exposure program: 3

ISO speed rating: 50

Exposure bias: 0.333333

Maximum lens aperture: 3

Metering mode: 2

Light source: 0

Flash: 16

Lens focal length: 7.9

Custom rendered: 0

Exposure mode: 1

White balance: 0

Focal length in 35 mm film: 37

Scene capture type: 0

Gain control: 0

Contrast: 0

Saturation: 0

Sharpness: 0[/tt]

http://www.casio-europe.com/euro/exilim/exilimzoom/exz1200/specifications/ למען האמת ממבט ראשון נראת לא רעה, אולי אחרי קריאה/ראיה שתוכיח את איכותה - היתי רוכש אחת. אבל 37MM זה לא בשבילי כנראה.

בלי שום קשר המצלמה החדשה של פוג'י F50 פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר ליאון,

דעתי לא נטרפה, ההיפך, אילו שמגנים את כל המצלמות האחרות נטרפו בדעתם ועליהם צריך לרחם...עליי ממש אין צורך, יש לי מצלמות מספיק איכותיות כמו S880 של קסיו ופנסוניק DMC TZ3 בתחום ה - פוקט.

חבר העביר לי את התמונות ואמר שמדובר ב - קסיו Z1000. אם זאת ה - Z1200 החדשה, זה עדיין לא סותר את מה שאני אומר - זאת עדיין מצלמת P&S וזאת עדיין של קסיו, אבל יש כאן אנשים שרק שומעים קסיו, ישר מזלזלים ולא משנה באיזו מדובר.

אני לא נגעתי בקבצים, העליתי אותם בגודל המקורי כפי שהועברו אליי, זה שאין EXIF זאת לא בעיה שלי ומזל שלא הכנסתי ידנית Z1000, אחרת הייתם מאשימים אותי בזיוף. לפחות לא יעלו כאן תיאוריות קונספירציה שזאת לא קסיו (למרות שראיתי בחצי אמירה שכבר מפקפקים).

אני מאוד מצטער אבל אני לא מאלה שישבו בשקט וילכו עם העדר כשהם חושבים אחרת, כנראה שהנוהג כאן הוא לשתוק ולהגיד אמן לכל מה "שהמומחים" אומרים כאן, אבל לא אצלי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מצטער אבל אני לא מאלה שישבו בשקט וילכו עם העדר כשהם חושבים אחרת

אין ספק שלכל אחד הזכות להיות דביל מושלם באינטרנט.

אין פה עדר. אפשר להתחרות על דעתו של כל אחד. אבל טרם הצלחת להפריך ולו במעט את הטענות הfuji f31 טובה ממצלמות קסיו באותו מחיר וקטגוריה.

מול בחור שהראה השוואת תמונות בחיתוכים ומצבים שונים והסתמך על מקורות מקצועיים באינטרנט - אתה מביא תמונה אחת של יקרה יותר מאלו שהתיימרת להשוות - וללא שום השוואה לפוג'י... ברור שבתנאי תאורה טובים וללא חיתוך וירידה לפרטים ניתן להשיג תמונה איכותית - כמו שתוכל להשיג כמעט מכל בתחום המחירים הזה... דרך אגב בבחינה קפדנית יותר - התמונות של הפוג'י באור יום עדיין נראות לי יותר חדות ממה שהעלת - אבל קשה לדעת בלי השוואה - שרק אדם אחד נתן עד כה וששוב פעם, רק תומכת דברים אחרים שנאמרו על ידי רבים -לפוג'י אופטיקה וחיישן טוב יותר.

טוב אין טעם לחזור על הדברים האלה אתה כנראה יודע את זה בעמצך... יש לך זכות גם להיות חמור באינרטנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו...עוד אחד שמחלק ציונים ומראה את מומחיותו ביחסי ציבור...ומי זה הפעם? iiB

אני רוצה שתראה לי מר חכמולוג, פעם אחת שאמרתי שמצלמת הפוג'י המדוברת גרועה, פעם אחת !

האנשים פה קוטלים ומזלזלים בכל שאינה פוג'י ולא משנה אם זה קסיו או קנון וזכותי המלאה לצאת נגד זה...ואני לא שואל אף אחד כאן מה להגיד ובטח לא כשמדובר בדעה הפוכה. כל מה שאמרתי הוא שלדעתי הקסיו והקנון לא נופלות מהפוג'י באור יום טוב, בוידאו ובטח שלא בצילום מתמשך. יחד עם זאת, לא חלקתי לרגע אחד שבמצב חשוך החיישן של פוג'י מתעלה על כל החיישנים הקיימים במצלמות מתחום זה.

אבל האנשים החכמולוגים כאן, עושים קטילה המונית על פי השם ולא על פי המצלמה. אני גם כן הבאתי 3 (ולא אחת...תלמד לספור) של מצלמת P&S, זאת הקטגוריה של הפוג'י וכשאין לכם מה להגיד על האיכות אתם עוברים אל דברי השטות.

רק לידיעתך, הפוג'י 31 כבר יורדת מפס הייצור של פוג'י ובקרוב יהיה קשה בכלל לקנות אותה. הפוג'י F40 פחות טובה ממנה בכל מה שקשור לתוצאות של ISO גבוה והפוג'י F50 שדוחפת 12 מגה פיקסל, רק גורמת להיווצרות של יותר NOISE.

אפשר להיות דביל וחמור באינטרנט מר iiB והוכחת שאתה מסוגל לכך ובגדול !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו...עוד אחד שמחלק ציונים ומראה את מומחיותו ביחסי ציבור...ומי זה הפעם? iiB

אתה יכול לדבר על הכללות... אבל אז כדאי שתישמר מהן בעצמך.

כנראה שהטמטום באמת לא יודע גבולות

.

אני רוצה שתראה לי מר חכמולוג, פעם אחת שאמרתי שמצלמת הפוג'י המדוברת גרועה, פעם אחת !

לא על זה הדיון... הדיון הוא על זה שאתה לא מקבל עובדות.

האנשים פה קוטלים ומזלזלים בכל שאינה פוג'י ולא משנה אם זה קסיו או קנון וזכותי המלאה לצאת נגד זה...

אני יכול להגיב רק על מה שקראתי. ומה שקראתי ממש לא משתקף ברוח הדברים שלך.

אני זוכר ששאלתי בפורם לגבי בשבילי - עם דברים מסויימים שהיו חשובים לי - ולא רק שנתנו לי בחירות ממספר חברות גם החסרונות של הפוג'י נתנו נאמרו לי...

ואני לא שואל אף אחד כאן מה להגיד ובטח לא כשמדובר בדעה הפוכה. כל מה שאמרתי הוא שלדעתי הקסיו והקנון לא נופלות מהפוג'י באור יום טוב

חבל, הראו לך שלא....

בן אדם שלא מסוגל לקבל את המציאות זה סוג של מחלה... אבל גם לזה יש לך זכות.

רק לידיעתך, הפוג'י 31 כבר יורדת מפס הייצור של פוג'י ובקרוב יהיה קשה בכלל לקנות אותה. הפוג'י F40 פחות טובה ממנה בכל מה שקשור לתוצאות של ISO גבוה והפוג'י F50 שדוחפת 12 מגה פיקסל, רק גורמת להיווצרות של יותר NOISE.

באופן מפתיע (שוק) אף אחד לא הסתיר את זה... אפילו פותח הפוסט אמר לקנות אותה כל עוד היא זמינה - לא לקנות אותה או אם אין אז לקנות אחרת של פוג'י - אלא ספציפית את ה F31. נראה לי שהוא אפילו אמר ש F50 היא נפילה... שוב התאוריה שלך על העדפת מותג יורדת לזבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני לא מבין מה הטעם כאן לריב איתו?

תעשו כמו boren ופשוט תתעלמו ותמשיכו הלאה.

זה חסר טעם הויכוח הזה

אתם חושבים שהפוג'י יותר טובה

הוא חושב שהקאסיו יותר טובה

@$() @$() עם שתי המצלמות האלה , חלאס! קנו ניקון וזהו!

בחיים לא ראיתי בשום פורום שכמה אנשים רבים עם מישהו על אותו דבר

במשך פאקינג 5 וחצי עמודים :kopfpatsch:

ולמה אף אחד לא מתייחס לטרול ששמתי ?! :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבחן את דברי iiB:

אתה יכול לדבר על הכללות... אבל אז כדאי שתישמר מהן בעצמך.

כנראה שהטמטום באמת לא יודע גבולות

אתה באמת צריך לדעת לשים גבול לטמטום...כי אתה פשוט מצטרף לדיון בלי שבכלל אתה יודע על מה ולמה ובעקבות מה הוא נפתח (אני מבין את הכאב שלך על כך שמישהו מעז להציג דעות שונות, יהיו אשר יהיו).

לא על זה הדיון... הדיון הוא על זה שאתה לא מקבל עובדות.

כן על זה הדיון, כי הדיון הוא דיון המשך למגמתיות שנוצרה על ידי מר boren באופן גורף ואין כאן שום קשר לעובדות כי גם עובדות יכולות להיות מוצגות אחרת על ידי אנשים שונים .

אני יכול להגיב רק על מה שקראתי. ומה שקראתי ממש לא משתקף ברוח הדברים שלך.

אני זוכר ששאלתי בפורם לגבי בשבילי - עם דברים מסויימים שהיו חשובים לי - ולא רק שנתנו לי בחירות ממספר חברות גם החסרונות של הפוג'י נתנו נאמרו לי...

תקרא את הדיונים הרלוונטיים ויתווכח בעצמך, הדיון הזה אינו היחיד אשר עומד בפני עצמו. אולי לך הציגו את הדברים בצורה גלויה ופתוחה, אבל בדיונים המדוברים הוסתרו היטב על הפגמים של הפוג'י וכשאלה הועלו על ידי אז נטען באופן מגוכך ושטותי שאני בכלל לא מבין על מה אני מדבר, למרות שאותם דברים נאמרו בדיוק בפורום של d-spot.

חבל, הראו לך שלא....

בן אדם שלא מסוגל לקבל את המציאות זה סוג של מחלה... אבל גם לזה יש לך זכות.

אף אחד לא הראה לי כלום, כי במציאות לא מתקבלות תוצאות עלובות כאלה, עובדה, הצגתי עובדות אחרות.

ולגבי המשפט השני שלך, אני מציע לך שתחשוב טוב טוב עליו כי הוא ממש, אבל ממש מטופש -

בראיה לאחור, אתה חושב שאתה היית מסוגל לקבל את התוצאות של הבחירה הדמוקרטית שעשה העם הגרמני כשבחר את היטלר לשלטון? אני מקווה בשבילך שלא היית מסוגל לקבל את המציאות הזאת.

באופן מפתיע (שוק) אף אחד לא הסתיר את זה... אפילו פותח הפוסט אמר לקנות אותה כל עוד היא זמינה - לא לקנות אותה או אם אין אז לקנות אחרת של פוג'י - אלא ספציפית את ה F31. נראה לי שהוא אפילו אמר ש F50 היא נפילה... שוב התאוריה שלך על העדפת מותג יורדת לזבל.

שום תיאוריה ושום נופלת, ההעדפה שלו ברורה והיא לקטול כל דבר אחר שאינו פוג'י...ברמה האישית אני חושב שזאת זכותו המלאה לחשוב ככה, ברמה הכללית אני סבור שהוא אפילו לא הבורג הכי קטן שיכול להיות כדי לשנות משהו מהמכירות של קנון או קסיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הראה לי כלום, כי במציאות לא מתקבלות תוצאות עלובות כאלה, עובדה, הצגתי עובדות אחרות.

הצגת את העובדות שלך על אחרת בכלל, כאן הוא ציין את דגם המצלמה ולא ראיתי שהוא ציין את קסיו בהכללה ואם כן אז הוא טעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nironic תתיל לדבר בעובדות ולהוכיח אותן אם אתה רוצה שיקחו אותך ברצינות, לא לקבוע אותן בעצמך (לא אמרתי שהן לא נכונות אבל לפי מה שאני רואה אורן צודק).

צריך מנוע חיפוש מיוחד בשביל להוציא עובדות מההודעות שלך ולפריד אותן מ"לדעתך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...