השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים) - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים)

rangerman

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

imaging-resource.com לא בדקו את ה-S600 ב-ISO 800 כי המצלמה לא מאפשרת לבחור ב-ISO הזה בצורה ידנית. סביר להניח שלאור איך שנראים ההבדלים ב-ISO 400, יהיה מיותר לבדוק רגישויות גבוהות יותר. הנה תזכורת:

ISO 400, אור חלש

פוג'י F30 מימין, קסיו S600 משמאל.

F30-ISO400-F30LL04003_cr.jpgS600-ISO400-EXS6LL4003_cr.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם Canon מייצרת מחשבונים ומקרנים כמו קאסיו,אז מי קונה מקאנון?

נהפוך הוא, לא קונים מחשבונים של קנון.

רוצה מחשבון איכותי? יש לך את הCASIO שיודע לפתור אינטגרלים ולוגריתמים.

רוצה מחשבון עוד יותר מתקדם? לך על texas instruments ותרכוש מחשבון מדעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע CHEN - אל תיפול למלכודת שלו...אף אחד לא מצלם ב - ISO 800 ביומיום ואני מבטיח לך שאין לך שום צורך בזה, למרות שהוא טען שלקסיו אין בכלל את ה - ISO הזה. זה ידוע שלקסיו יש יותר NOISE מלפוג'י ב - ISO הזה, אבל זה נתון זניח שאף אחד לא משתמש בו ליומיום, כאמור.

בקרוב אני אעלה בגודל מקורי ברזולוציה של 4000:3000 של מצלמת קסיו. התמונות מראות עד כמה הבנאדם לא מצלם נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי בחור - בוא נגיד ככה, BOREN לא זכה בתואר "מומחה לצילום דיגיטאלי" סתם ככה, הבנאדם חי את זה, אוהב את זה, ויכול ללמד אפילו אותך שיעור או שניים, אז תלמד :P

זכה?? איפה הוא זכה "בפוליצר"?

הוא בסה"כ הוגדר ככה על ידי קבוצה מצומצמת מאוד של אנשים.

גם אני יכול לקחת קבוצה של אנשים שיזכו אותי בתואר נשיא המדינה, יחשבו שאני כזה ויתנהגו בהתאם, זה אומר שאני הנשיא?

אף אחד לא אמר שהוא לא חי את זה, אבל אם מישהו מוכן לקנות את המניפולציות שלו אז שיקנה, אני לא קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו...אז קראת לי טרול, SO WHAT, רק אהבל יקח אישית את הביטויים המטופשים שלכם...

ואתה טמבל - אז מה?

אני ממליץ לבעלי האתר לקחת את "המומחים" שלו לשיעור ביחסי ציבור למה נראה לי שמאז שהדביקו להם את התואר "מומחה", הם חושבים שהם מינימום אלוהים ולאף אחד אסור להציג דעות שנוגדות את דיעותיהם, אחרת הם יתאגדו כנגדך ויגנו אחד על השני... ובכן, זה לא עושה יותר מדי רושם וכבר שמעתי כאן על אנשים שחושבים שהדם עלה לכמה מהם לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, התמונות יוצאות גרועות חבל על הזמן. זה משהו שלא ניתקלתי בו בחיים. לא יודע איך להסביר את זה.

ההסבר פשוט. אתה לא משתמש ב-ISO כזה, ולכן אתה לא נתקל באיכות הזאת. באור חלש אפשר לצלם ב-ISO נמוך אם משתמשים בפלאש, הבעיה שאז התוצאה נראית כמו בתמונה השמאלית:

9637143.jpg

כדי לצלם תמונות כמו זו מימין תצטרך לכבות את הפלאש ולצלם ב-ISO גבוה. במצב כזה תגלה מהר מאוד שהמצלמה לא מסוגלת להוציא את התוצאות החדות והנקיות שאתה רגיל לקבל באור יום או בשימוש עם .

אתה יכול לבדוק את זה בעצמך בצילום בתנאי תאורת חדר בשעות הערב. פשוט כבה את הפלאש ובחר ב-ISO גבוה (זאת אגב הזדמנות לבדוק את ה-ISO 800 של המצלמה שלך) וצלם כמה בחלקים שונים של הבית, רצוי עם אנשים בתמונה. לאחר מכן תסתכל על התמונות בהגדלה של 100% במחשב ותראה שהאיכות דומה מאוד לזו שבהשוואה שהעליתי - הרעש מאוד דומיננטי, הצבעים חלשים, ונשארים מעט מאוד פרטים בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הוויכוח הזה עבר את הגבול, אני מציע לכולם קצת לחשוב לפני שהם כותבים.

יש לי לפעמים הרגשה שכמה אנשים כאן לא מבינים דבר אחד, רוב האנשים פשוט לא משתמשים ב90 אחוז מפונקציות המצלמה ואני לא מתבייש להגיד שאני אחד מהם, רוב המקרים אני פשוט שם במצב אוטומט ומצלם, יש לי תמונה שצילמתי אתמול ביפו העתיקה את הילדה שלי וברקע יש מסגד שהגג שלו יצא קצת חשוך אתם באמת חושבים שזה מעניין אותי, מעניין אותי שהמלאך שלי מחייכת בתמונה והיא כל כך יפה, ובטח אני לא יעשה לתמונה פוטושופ כי זה פשוט לא חשוב לי.

והסיבה שאני מספר על התמונה כי 99 אחוז מהאנשים זה מה שמעניין אותם במצלמה ואף אחד מאיתנו לא מנצל את הפונקציות הרבות שיש למצלמות הדיגיטליות להציע, תאמינו לי שעד עכשיו אני לא יודע מה זה רעש בתמונה, חשוב לנו שהמצלמה תהיה נוחה לצילום ולנשיאה וכמובן שאיכות התמונות תהיה טובה, וזה דבר שרוב המצלמות החדשות נותנות.

ונחזור לדגמים שונים שימו לב למצלמה הזאת: http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/f/finepix_f50fd/index.html

שהיא תצא למכירה בארץ או בחול אני אקנה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה קישור לתמונות שהעליתי בגודל מלא, שצולמו עם Z1000 ברזולוציה של 4000:3000 על ידי כאלה שיודעים לצלם ולהחזיק מצלמה. התמונות שוקלות 34 MB בגודלן המקורי, אז צימצמתי אותן לגודל שאפשר יהיה להעלותן, תוך הפחתה של ה - QUALITY לאפס.

מי שרוצה, שימשיך לצלם דלתות של הבית ב - ISO 800...

(אגב, לא נגעתי בגודל המקורי ובאיכות של התמונה, חוץ מלהקטין את ה - QUALITY, כדי לצמצם את הגודל שלה. אני תמיד מוחק EXIF אז אני לא בטוח אם יש או אין, ויכולתי להוסיף ידנית אם רציתי... מי שרוצה שיאמין שזאת המצלמה ומי שלא, שימשיך להשלות את עצמו שזה צולם עם D80) :

http://www.esnips.com/doc/ebf62fe0-3cf8-463a-a9b9-31e9ae19a670/13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לפעמים הרגשה שכמה אנשים כאן לא מבינים דבר אחד, רוב האנשים פשוט לא משתמשים ב90 אחוז מפונקציות המצלמה ואני לא מתבייש להגיד שאני אחד מהם, רוב המקרים אני פשוט שם במצב אוטומט ומצלם

זה מה שיפה ב-F31, אתה פשוט שם באוטומט ומצלם, והמצלמה לא חוששת להעלות ISO ולוותר על הפלאש גם כשאין הרבה אור. התוצאות הרבה יותר מחמיאות וטבעיות ממה שאפשר לקבל עם מצלמות שמאלצות אותך לצלם עם פלאש.

והסיבה שאני מספר על התמונה כי 99 אחוז מהאנשים זה מה שמעניין אותם במצלמה ואף אחד מאיתנו לא מנצל את הפונקציות הרבות שיש למצלמות הדיגיטליות להציע, תאמינו לי שעד עכשיו אני לא יודע מה זה רעש בתמונה, חשוב לנו שהמצלמה תהיה נוחה לצילום ולנשיאה וכמובן שאיכות התמונות תהיה טובה, וזה דבר שרוב המצלמות החדשות נותנות.

תסתכל שוב על שתי התמונות שלמעלה (של הבחורה). אתה לא היית מעדיף לקבל צילומים כמו בצד ימין?

ונחזור לדגמים שונים שימו לב למצלמה הזאת: http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/f/finepix_f50fd/index.html

שהיא תצא למכירה בארץ או בחול אני אקנה אותה.

פוג'י הלכו צעד אחד קדימה (הוסיפו מייצב), ושני צעדים אחורה (עלו ל-12 מ"פ). הם לא קוסמים. עם כל כך הרבה פיקסלים, אי אפשר לקבל ISO גבוה איכותי. תמונות המבחן הראשונות פורסמו לאחרונה באתר היפני dc.watch.impress.co.jp, והן לא נראות טוב. התוצאות ב-ISO 800 רועשות ומלאות ארטיפקטים של הסרת רעש. התמונות לא דומות כלל לאלה של ה-F31, גם לא לאחר הקטנת רזולוציה ל-6.3MP. בקיצור, תחסוך לעצמך את ההמתנה ולך על ה-F31 כל זמן שעדיין ניתן להשיג אותה בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...