שלום רציתי לשאול מהי מערכת ההפעלה האחרונה לPPC - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום רציתי לשאול מהי מערכת ההפעלה האחרונה לPPC

sa_ka

Recommended Posts

כל עוד יש לו חיבורי FireWire אז אפשר להתקין עליו טייגר (10.4).

איזה דגם בדיוק יש לו?

נ.ב. רק שתבין, PPC זה סדרה של מעבדים שאפל השתמשו בהם עוד מ-94 (מאז המעבר ממעבדים מבוססי 68000) ולכן זה לא אומר הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך אפשר להתקין על PPC את טייגר שזה הגרסה האחרונה, זה תלוי באיזה דגם יש לו...

עדיין לא יצאה וגם לא תצא בשנים הקרובות שום גרסה שלא עובדת על מעבדי PPC.

אם אתה לא יודע איך לבדוק איזה דגם זה פשוט תכנס לתפריט תפוח בקצה העליון השמאלי של המסך ויש שם אופציה About this mac.

נ.ב. מה גרם לך לחשוב שאי אפשר לשים את הגרסה האחרונה על מחשב שהוא לא אינטל? אפל בכלל עדיין לא הוציאו גרסה חדשה מאז המעבר וגם הגרסה הבאה שתצא תתאים לשני הסוגים.

זה בערך כמו שתגיד שויסטה לא תרוץ על מעבדים שלפני 2 Duo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה כן נכונה כי אפל רק החליפו את המעבד כל המערכת הפעלה והתוכנות נשארו אותו הדבר.

המעבר ל היה שקוף לחלוטין מבחינת המשתמש פשוט יש דיסקים של המערכת הפעלה שמיועדים ל ויש דיסקים לPPC, אין שום גרסה שלא עובדת בכלל על ה PPC.

שני ההבדלים היחידים הם שאין סביבת קלאסיק אבל זה לא משנה לרוב האנשים, ושתוכנות שעדיין לא UNIVERSAL רצות יותר לאט על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דיסק שתקנה בחנות יהיה ל PPC, דיסקים ל מגיעים (בצורה חוקית) רק עם מחשבי וניתן להתקין אותם רק על הדגם שקנית.

כשלאופרד תצא עוד חודשיים בערך אז כל הדיסקים RETAIL שלה יתאימו לשני הסוגים, כמובן שדיסקים שהגיעו יחד עם מחשב חדש יתאימו רק לדגם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא קורה... ;)

בקשר להבדלים בין המחשבים שלך בעבודה לבין המחשב של אמא שלי:

אמא שלי סופרת ומתרגמת שעובדת על קווארק אקספרס, בעבודה שלך אם אני לא טועה עובדים עם תוכנות קצת יותר כבדות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...