קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קונה כנראה 20 רחב 2007 WFP אם הוא יורד ל-1,900 ש"ח ומטה.

אישית, אם כל ההמתנה שאנו מחכים, נראה לי המחיר יהיה בין 1850-1950,

אני חושב כך כי המחיר לא יהיה מחיר כמו בחנות,

nextop מוכרים את המסך ב2000, אז נראה לך שהמחיר בקנייה הקבוצתית יהיה 2000 גם? לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם מהרשימות ומהתחרות מי יעשה הזמנה ראשון, זה נראה כאילו מי שתהיה לו הרשימה אז הוא יקבל יותר כסף.

תנו לנו הצעות מחיר כבר....

או מידע כלשהו על המכירה...

לא חשוב מי.....

נ.ב

תסתכלו למעלה כן זה נכון זה כבר יום שני!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, אני באתי ממקום של איחוד הרשימות כדי להביא לכם, הקונים, מחיר נמוך יותר. אני עדיין מחכה למחיר מהיבואן - אבל בשביל זה אני צריך לדעת כמה אנשים משתתפים בקנייה. אם נאחד את שתי הקניות, המחיר שנשיג הוא יהיה נמוך משמעותית ממה שכל קנייה תשיג בנפרד.

עריכה: דיברתי עם אורי וסיכמנו שהוא ימשיך לארגן את הקנייה, ואני אשלח למי שהשתתף בקנייה שלי הודעה פרטית שכדאי שיעבור לקנייה של אורי כי אני מפסיק את שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תביא הצעת מחיר לשתי האפשרויות, מומלץ מאוד שתבקש שהוא יפקסס לך אותה על מנת שלא יקרה מצב עגום כמו שקרה בניסיון הקודם.

שיציין בפקס את כל תנאי העסקה,אחריות וכל פרט רלוונטי אחר

אני כבר משתגע מהדבר הזה.... חודשיים !!! אני כבר נעול על מסך ועדיין לא קניתי כלום :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תביא הצעת מחיר לשתי האפשרויות, מומלץ מאוד שתבקש שהוא יפקסס לך אותה על מנת שלא יקרה מצב עגום כמו שקרה בניסיון הקודם.

שיציין בפקס את כל תנאי העסקה,אחריות וכל פרט רלוונטי אחר

אני כבר משתגע מהדבר הזה.... חודשיים !!! אני כבר נעול על מסך ועדיין לא קניתי כלום :s07:

אז אומר בא נעזוב את זה וזהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן ,

אני חושב שאני מדבר פה בשם רוב האנשים. לא איכפת לי להוסיף עוד 200-300 שקלים ולקנות את המסך בחנות בראש שקט

הדבר האחרון שאני צריך עכשיו זה שתתחיל לריב עם אורי ותפוצצו את כל העסקה, הסיבה היחידה שהצטרפתי לרשימה היא בגלל שחשבתי

שאנשים פה הם רציניים. אני מחכה לעדכון משניכם בימים הקרובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרציתי לעשות זה לעזור, בכך שאני אאחד את הקניות ויעזור להשיג מחיר נמוך יותר. דיברתי עם אורי ושלחתי למי שהשתתף בקנייה הקבוצתית שלי הודעה שאיחדתי את הקנייה עם אורי ושמעכשיו הוא מארגן אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...