עוד הוכחה שנותנים אגוזים "למי" שאין שיניים...סבתא גולשת על חיבור של 40GB/sec !!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שנותנים אגוזים "למי" שאין שיניים...סבתא גולשת על חיבור של 40GB/sec !!!

Sting

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצחיק שאתם מדברים עליה בלשון נקבה שתעשה רייד 0 ותשים כונני FLASH כשאתם מתכוונים בעצם עדיין לאותה זקנה שלא יודעת מה זה עדיין

ד"א של 5MB זה כלום... מניסיון אחרי שבוע אתה כבר מתרגל למהירויות ואז אתה רוצה כבר להוריד סרט ב 2 דקות ולא ב 18 דקות כמו שאני מוריד עכשיו מה גם שאנחנו כבר בעידן ההיי דפנישין ולהוריד סרט של 8 ג'יגה ומעלה בחיבור פחות מזה זה סיוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה שהחיבור לחו"ל עולה הרבה גם להכניס טכנולוגיות חדשות כמו DOCSIS 3.0 על תשתית כבלים שיכולה להגיע ל160MB/S

תעלה הרבה יותר ולכן עדיין לא מכניסים את הנושא מה גם שיעלה לחברת המון כסף להחליף 90 אחוז מהתשתית הקיימת (10 אחוז הנותרים הם הסיבים האופטיים שיוצרים את הרשת בין השרתים המרכזיים), בבזק קיים כבר היוםחיבור VDSL שמגיע עד 20MB/S או יותר אבל גם זה ללקוחות מצומצמים מאוד.

בקיצור אם יגיע לארץ משהו מזה אז זה יעלה כמו וילה בדניה אז בנתיים 6MB/S של HOT זה ההכי מהיר שתוכלו למצא למזגר הפרטי.

ואני אומר את זה כעובד באינטרנט של HOT אני העצמי מנסה כבר תקופה לגרום לטכנולוגיה הזאת להגיע רק שייקח לנו המון זמן....

(או שלא כ"כ הרבה אבל יש דברים שלא מדברים עליהם :cool2: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה ההתלהבות מהקו הזה, כי:

1. 40Gbps=5GBps

2. לא עוברים את ה90MBPS בקריאה/כתיבה)

3. כרטיסי חוטיים, הכי מהירים(למיטב זיכרוני) עובדים ב1Gbit שזה 125MB בשניה במצב הכי אופטימאלי..

4. התשתית לחו"ל מגבילה, גם אני בתור עובד 015 יודע שזה הדבר הכי מגביל(לכל המדינה בקו לחו"ל יש רוחב פס קטן מחצי מזה)

5. ואם נגיד תמציאו ממי להוריד במהירות המקסימלית(של ההתקן האיטי=>דיסק קשיח), עדיין המחשב יזחול בגלל שהדיסק יהיה כל הזמן במצב של קריאה וכתיבה בניצול כמעט מקסימאלי

לדעתי זה טוב שזה כבר קיים, אבל עדיין רחוק מלהיות רלוונטי ל99.9% מהמחשבים

*כי לא כל אחד ירצה להצטייד ב: רייד של 4 כוננים שעובדים במקביל(שכחתי איזה רייד זה:P)

*לא לכל אחד יש גישה לציוד שתומך במהירות כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה שהחיבור לחו"ל עולה הרבה גם להכניס טכנולוגיות חדשות כמו DOCSIS 3.0 על תשתית כבלים שיכולה להגיע ל160MB/S

תעלה הרבה יותר ולכן עדיין לא מכניסים את הנושא מה גם שיעלה לחברת המון כסף להחליף 90 אחוז מהתשתית הקיימת (10 אחוז הנותרים הם הסיבים האופטיים שיוצרים את הרשת בין השרתים המרכזיים), בבזק קיים כבר היוםחיבור VDSL שמגיע עד 20MB/S או יותר אבל גם זה ללקוחות מצומצמים מאוד.

בקיצור אם יגיע לארץ משהו מזה אז זה יעלה כמו וילה בדניה אז בנתיים 6MB/S של HOT זה ההכי מהיר שתוכלו למצא למזגר הפרטי.

ואני אומר את זה כעובד באינטרנט של HOT אני העצמי מנסה כבר תקופה לגרום לטכנולוגיה הזאת להגיע רק שייקח לנו המון זמן....

(או שלא כ"כ הרבה אבל יש דברים שלא מדברים עליהם :cool2: )

אז אתה הנציג של :pissed: :pissed: :pissed:

תקשיב טוב, כי נשבר לי ממכם :pissed: :pissed: :pissed:

סתם בצחוק :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...