קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7) - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7)

alex.turovsky

Recommended Posts

כמה עולה המסך הזה?

ZAP IT 6450

זאת הדינובו ?

נו טוב אם הייתי עובד ב MS גם לי היה את ההון עתק לבזבז על מסך[br]פורסם בתאריך: 29.07.2007 בשעה 13:58:23

שש וחצי אלף ...

כן זאת הDINOVO המהוללת ושווה כל שקל

תתחדש :xyxthumbs:

אגב... 27 אינץ' מכזה מרחק... זה נראה לי כמו דפיקת עיניים רצינית.

ממש לא אתה שוכח שעם רזולוציה של 1920X1200 זה נראה בדיוק חד כמו על מסך נגיד 19 אינץ' רק ענק יותר. ואל תשכח שזה לא מפיץ קרינה בדיוק כמו מסך LCD אחר ו . . . בכל זאת אני לא יושב 10 ס"מ ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלכס תתחדש !!!

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

הצטערתי שלא היה ניתן לצרף את המסכים הגדולים האלה לקנייה הקבוצתית כי ידעתי כמה אתה רוצה את המסך,

אבל אני שמח שאתה לפחות הוצאת את העניין לפועל בכל מקרה!!!

שוב תתחדש!!! מסך מדהים !!!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מקלדת לא שווה כל כך הרבה.

ואם לשפוט לפי הדברים שאתה מוכר ב TRADE ZONE אני לא חושב שאתה ממש מבין את הערך של השקל כמו שרוב האנשים פה מבינים

לפני שאני אומר דברים שאני אצטער עליהם . . . ::)

עליתי עם אמא לישראל בגיל 7 בלי כלום! גדלתי, עשיתי 3 שנים באגף המודיעין, אחרי זה 3 מסלולי לימוד של טכנאים, ומערכות נוספות ותוך כדי זה עבדתי בחלוקת עיתונים (בהתחלה) בשמש 6 שעות ביום בצמתים, עבדתי בחברה בלוגיסטיקה בסחיבת דברים וקריעת תחת ואיפה שאתה רק לא רוצה ואחרי זה התקבלתי לעבודה בחברה גדולה ורק עכשיו אני באמת יכול לומר שהחיים שלי די התחילו לקבל צורה.

אז אם אני שהתחלתי מכלום ובכיתי על 10 אגורות למסטיק בזוקה לאמא הגעתי למצב שאני יכול לפנק את עצמי פעם בכמה שנים בחומרה חדשה וליצור DESKTOP שאני אההנ מאוד לעבוד בו אז גם אתה יכול אם רק תאמין בעצמך. גרוש לא לקחתי מההורים והכל עלה לי הרבה זיעה.

אז אם יש לך עוד כמה הארות על כמה שאנשים עשירים וקונים דברים שאתה חולם עליהם - DON'T.

גם אני הייתי שם לפני כמה זמן והחלטתי לעשות משהו בנידון. הכל תלוי בכח הרצון שלך. או שתהיה כוסית ותתבכיין שהחיים קשים (מזכיר לי את אלה שסירבו לאכול לוף בצבא והעדיפו לבכות שהם רעבים) :s07: או שתתגבר על הכל (מזכיר לי את אלה שאכלו וסבלו את הלוף הזה ואח"כ גם ייצא מהם משהו אחרי הצבא) . . . :yelclap:

אלכס תתחדש !!!

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

הצטערתי שלא היה ניתן לצרף את המסכים הגדולים האלה לקנייה הקבוצתית כי ידעתי כמה אתה רוצה את המסך,

אבל אני שמח שאתה לפחות הוצאת את העניין לפועל בכל מקרה!!!

שוב תתחדש!!! מסך מדהים !!!

:yelclap:

תודה שניסית אחי ואתה יודע איך זה, בסוף כמו בשאר החיים שלי הבנתי ש "אם אין אני לי מי לי " והחלטתי להשקיע כבר וליהנות מפירות עמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לך ,אני לוקח את המילים שלי בחזרה.....

רק אני מאמין ה"כח הרצון" זה בולשיט ,זה פשוט שאלה תזמון ומזל ( וקצת מוטיבציה ,לא יותר מדי)

פשוט שמנקודת המבט שלי רוב האנשים שקונים כזה ציוד לא ממש הרוויחו את כספם

(גילוי נאות ,לא התחלתי את הצבא,למען האמת אני רחוק שנתיים בערך ממנו,אבל אני כן שוחר כרגע)

נ.ב. מה המרחק שאתה יושב מול המסף,ומה הרמקולים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מאמין ה"כח הרצון" זה בולשיט ,זה פשוט שאלה תזמון ומזל ( וקצת מוטיבציה ,לא יותר מדי)

(גילוי נאות ,לא התחלתי את הצבא,למען האמת אני רחוק שנתיים בערך ממנו,אבל אני כן שוחר כרגע)

באיזה שלוחה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chto blat axuyel?

אז נקודת המבט שלך קצת(הרבה) מעוותת הייתי אומר.

זה פשוט ביטחון בעבודה, שאתה יודע המשכורת יציבה, אז אתה מרשה לעצמך :)

זאת הסיבה שאני קניתי לעצמי את המסך שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OH MY GOD . . .

התקנתי אתמול את המשחק הראשון שלי מזה שנה מאז השחרור מצהל ועל המסך הזה זה פשוט נראה כאילו אתה אשכרה טס בתא הטייב ומסביבך מלא גרמנים. מה שכן אני משדרג עכשיו את ה 8500 GT שלי שהספיק לי ל NEC 20EGX2 ברזולוצייה 1680X11050 ל 8600GTS שיספיק לי למסך הזה ב 1920X1200 . . .

המשחק אגב זה BLAZING ANGELS: SQUADRONS OF WWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעות שאני עשיתי ותקנה 8600GTS - אלא אם כן לא איכפת לך לזרוק כסף לפח

או שתקנה X1950PRO/XT או שתעלה ל8800GTS 320MB/640MB או שתחכה לG92

הכל ייצא טוב חוץ מלקנות 8600GTS

באמת שזו חתיכת זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שה8600GTS עולה 1150 וה8800GTS 320 עולה 1700 וזה מעל 1000 שקל הבדל:pissed:

למרות שנכון, ה FPS שמקבלים הוא פי 2.

ממילא בשביל לשחק במסך הזה ברזולוציה נורמלית ולקבל בסביבות 30 FOS אני זקוק ל 8800 GTS 620MB אבל אין לי 2200+ לכרטיס מסך.

אגב גם ה 8500GT שלי מקורר פאסיבית של מריץ לא רע משחקים ב 1280X1024. זה לא חד כתער אבל חד מספיק כדי שאני לא אבכה בגלל ההבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...