קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7) - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7)

alex.turovsky

Recommended Posts

קודם כל אני צריך לפחות 5 אנשים לקנייה הזאת ואח"כ נדבר על מחיר. אני צריך לבוא עם משהו ליבואנים. כרגע יש 2 ואתה אולי השלישי

יש עוד מעוניינים? תשאלו חברים, חבל, זה הזדמנות נדירה.

כרגע המחיר הכי זול שמצאתי זה 6350 נראה מה נוציא אם יהיו עוד אנשים מעוניינים

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=574158

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמעו, אז ככה.

לאחר דין ודברים עם כמה אנשים הבנתי שכמות של 5 הזמנות היא לא כמות ולא מתחשבים בנו למרות המחיר הגבוה.

עוד הסתבר לי שהמחיר הכי זול שהיה הוא של גיבור מחשבים שכרגע הודיעו לי שבכלל הם בעקבות הבקשה שלי התקשרו ליבואן והוא בכלל אמר להם שהוא עוד יותר גבוה בגלל עליית הדולר ועלה ב 250 שקל.

נכון להיום המחיר הכי זול עליו הוא בחנות פנדה מחשבים שעקב ניסיון העבר שלי - THIS IS ABSOLUTELY NOT AN OPTION :nono:

אני אשלם עוד 100 שקל (בקנייה כזאת מי סופר) ואקנה את זה אצל LCDTV שגם נמצאים בעיר לידי בפתח תקוה (פאקטור ענק בשביל לקבל אחריות מתישהו - הקרבה לחנות, עדיף על כל הנחה של כמה מאות שקלים. לך תשלח אח"כ מסך כזה לקצה אחר של הארץ לתיקון . . . ).

מחר אני הולך לשלם ואכתוב פה את ההמשך.

המחיר נשאר רגיל, אבל לפחות באמת שניסיתי (גם כמה חברה פה בפורום שהייתי איתם בקשר לא השיגו כלום,ו אלה שכרגע מארגנים קנייה של מסכי הDELL היותר קטניםכמו BV500 שיצא גבר וניסה להכניס את המסכים האלה שלנו לעסקה וקיבל סירב מהיבואן :( ).

STAY TUNED. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבמקום קנייה מרוכזת נעשה ביקור מרוכז אצלך לראות אם זה שווה את הכסף ;D אני אישית רוצה לראות אם הגודל של הפיקסלים יפריע לי. שכטה עלי...

יש עוד מישהו שהמסך נראה לו ממש מכוער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי קניתי אותו, התקנתי אותו באוויר על זרוע של חברת OMNITECH (שונא רגליות מסך על השולחן) וזה מה שיש לי להגיד:

או מיי גוד . . . :o

פשוט

OH MY GOD

זה המסך הכי מרשים שראיתי בחיים שלי למחשב :jump: ( חוץ אולי מה 30, שיש לנו בעבודה ועולה כמו מכונית . . . )

העיצוב (חברה זה לא כמו בתמונה, זה אלומיניום מוברש בעובי מילימטר (!) שנראה מדהים במציאות)

החדות

הצבעים

השחור הכי שחור משחור שראיתי במסכי LCD

האיכות בנייה - אין חלקים רופפים, הבנייה היא קשיחה עובדה שהבנתי ברגע שבשביל הרגלית הייתי צריך לחתוך סנטימטר מהצד האחורי כדי שהיא תיכנס (יש לי זרוע מיוחדת שנתלית מתחת למדף והיה צריך לחתוך עם מספרי ברזל שלקחו לי לפחות 8 נשמות חתול עם המסך החזק הזה)

הגודל תצוגה ממרחק של 60 ס"מ שאני יושב מולו פשוט ענקקק, ולא, לא כמו אלה שאמרו - העיניים שלי אישית לא התעייפו (והייתי תצפיתן בצבא ביחידה מסויימת).

אני ישר אומר שזה עולה 6450 ושווה כל שקל, אני חוזר ומדגיש - כל שקל שביזבזתי עליו כי מהיום אני יכול פשוט לשכוח משדרוג המסך של המחשב לפחות עד גמר האחריות ב2011 (עד אז יהיה כבר חלק מהאנשים פה יתחיל להתגלח) ;D

ושתבינו, אני כותב את כל זה אחרי שהייתי הבעלים הגאה והמאושר שמכרתי שבוע שעבר בשיל לקנות את זה - של ה NEC 20WGX2, ככה שראיתי כבר את המסך הטוב ביותר ברמת ה 20 אינץ' וזה בהחלט המסך הכי טוב בליגה של התותחים הכבדים.

אני לא יודע איך עוד לתאר אותו בשביל לתת לכם להבין ולכן הרציניים ביניכם שדיברו איתי קודם לכן - מוזמנים להגיע ולראות במו עיניהם. בקשות ביקור לשלוח לפרטי.

UNFUCKING BELIEVABLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתם בוודאי שמים לב עיצוב זה עדיפות ראשונה אצלי בבניית עמדת עבודה ועל כן המסך הזה השלים לי את האוסף:

ANTEC SOLO

LOGITECH DINOVO EDGE

LOGITECH REVOLUTION

LOGITECH Z-10

DELL 2707WFP

ADVICE PARTNER DIGITAL 1050 UPS (אם תסתכלו זה מצד ימין למטה וזה האל פסק הכי יפה בעולם אולי והוא כולו ישראלי :yelclap: (אני פטריוט) ;D

אגב ה WHITE BALANCE כרגיל בדיגיטליות פה ממש דפוק ככה שהצבעים באמיתי הרבה יותר חמים משמע המסך ממש כסוף יפהפה והפרח אדום עז ולא כמו שרואים פה שהכל צבעים חיוורים מעט.

dell2707wfpfrontnh8.jpg

Shot with DSC-N1 at 2007-07-28

dell2707wfpsideoo6.jpg

Shot with DSC-N1 at 2007-07-28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה נראה יותר קטן בגלל הטעייה אופטית אבל תמדוד שנייה את המסך שלך לאורך, ועכשיו השווה עם הנתון הזה:

רוחב המסך (שלא מרגישים את זה בתצלום) הוא כמעט 70 ס"מ :eek2:

המדף של המקלדת והעכבר הינם 90 ס"מ אז זה נראה קטן יחסית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...