קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7)

alex.turovsky

Recommended Posts

אמנם הם יקרים . . .

אבל במקום לקפוץ כל פעם מה19 ל 20 ול 24 והלאה, אני מעוניין לקנות כעת את ה 27 אינץ' עם כל החיבורי או היישר את ה 30 אינץ'.

שוב, אני יודע שזה בסביבות ה 6 אלף לשם או לשם, אבל יש מעוניינים להצטרף לקנייה קבוצתית שלהם ? אם כן אני אפתח נושא נפרד, פשוט פה זה הזדמנות לפנות להמוני מעריצי למיניהם (אתם) ;D

מה אתם אומרים. מרימים את הכפפה לקניית החיות הלאה?

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=222-7315

2707wfp_lifelike_intensity.jpg

0,1425,sz=1&i=149767,00.jpg

וזה הדובה הגדולה ברוחב 69 סנטימטר . . .

שתבינו על מה אני מדבר פה . . . זה מה שאתם רוצים לקנות כרגע, מול מה שאני מציע לקנות קבוצתית

השווה פיזית בין דגם 2407WFP ו3007WFP

3007WFPcmp.jpg

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=222-7175

מעולה למי שמשתמש בכמה בו זמנית במקום שני מסכי 19 אינץ' נגיד, מסך אחד גדול בלי גבולות באמצע:

3007wfp_hc_officeview.jpg

3007wfp_hc_intensity.jpg

ואם כבר משחקים, אז כמו שצריך, להרגיש בתוך המשחק . . .

3007WFgame2.jpg

[br]פורסם בתאריך: 11.07.2007 בשעה 00:26:41

עבר שבוע אין קול ואין עונה. :-\

תחשבו שמבקום לעבור כל פעם מ 17 ל 19 מ19 ל 20 מ 20 ל 24 ו ככה עם השנים עד 30 . . . עכשיו קונים ונהנים.

להלן כה שימושים מרכזיים:

- מסך שישמש גם לקולנוע ביתי, בצירוף עם רמקולים רציניים לדוגמה GIGAWORKS S750 7.1 או Z-5500 (בדגם ה 27 יש כניסות COMPONENT)

- כל מי שמתעסק ב MULTITASKIND ריבוי משימות בו וצאיך לפתוח יותר מחלון אחד. בדר"כ כלל זה נעשה ע"י שני מסכים אחד ליד השני עם הפרדה מכוערת ולא נוחה באמצע וכאן זה יבוצע ע"י מסך אחד אחיד ונוח.

- משחקים. אם אתם חושבים ש 24 אינץק זה מסך ענק, הרי שמעודכם לא ראיתם משחק על מסך באמת ענק.

- מסך תצוגה - אם ברצונכם להציג מוצר כולשהו היכנשהו כלפי קלוחות, אין יותר טוב מהחדות של המצג הזה להציג ולו את הפרטים המזעריים ביותר של המוצר .

- וכל דבר אחר בערך, מכיון שהם ענקיים וחדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

27 אמור להיות גם הדגם המוצלח ביותר בסידרה - מבחינת איכות. ה 30 מקבל ביקורות ממש לא מתלהבות.

אשמח לשמוע איזה סוג של מחיר נוכל לקבל - נרשמתי לקנייה של ה2404 WFP - תיכננתי לקחת 2 - אבל עושה רושם שהקנייה ההיא נפלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, יותר מידי יקר לאנשים.

מכיר את האמרה "יקר לי לקנות בזול" ? אז זהו זבמקום להמשיך ולרוץ אחרי האינצ'ים של המסכים 15>17>19>20>22>24>+ קונים עכשיו את ההכי טוב וזהו.

מלבד זאת, כל מי שצריך לעבוד עם שני מסכים אין מחיר שהוא לא מוכן לשלם כאשר ישים את שתי האפליקיות על מסך אחד במקום על שניים על חלוקה באמצע.

27 אמור להיות גם הדגם המוצלח ביותר בסידרה - מבחינת איכות. ה 30 מקבל ביקורות ממש לא מתלהבות.

אשמח לשמוע איזה סוג של מחיר נוכל לקבל - נרשמתי לקנייה של ה2404 WFP - תיכננתי לקחת 2 - אבל עושה רושם שהקנייה ההיא נפלה.

תוכל אולי לכתוב כאן את הביקורות עליהן אתה מדבר למען יראו או ייראו ? אין לי בעייה לקנות עכשיו את ה 27 אינץ'. ההבדל בינו לבין ה 30 זניח בגודל אבל יש יתרונות רבים יותר

- רזולוציה נמוכה יותר מה שמצריך כרטיס מסך פחות חזק להתמודד עם משחקים חדשים

- כניסות COMPONENT ה S-VIDEO

- מחיר, אלף שקל פחות

- כסוף ולא שחור, יפה יותר לטעמי

- 6 מילישניות לעומת 11 ב30 אינץ' (לא גרסת ה30 אינץ' HC שאינה נמכרת בארץ בכלל, שם זה גם 6 מילישניות).

- סטנד יפה יותר לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - 30 אינץ' לא מתאים לגיימינג בגלל הרזולוציה המפלצתית שלו (וגם צריך לשבת ממש רחוק מהמסך), מי שרוצה לא לרדת ממנה ולהשאיר את כל המשחקים החדשים על MAX יצטרך כל שנה לקנות מערך SLI/FF של כרטיסים מהדרג הגבוה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורת הזאת זה מסך ממש פצצה.

http://www.behardware.com/articles/658-1/lcd-tests-the-acer-and-dell-26-and-27.html

למישהו יש השגות בנושא ?

ודבר שני למישהו יש פה ניסיון עם אחד היבואנים הרשמיים של ? כי אחרי הפיצוץ של המכירה של מסכי ה 24 אני מרחיק לקוחות מאומניטק כמו מאש :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם כל כך ענקים והם גורמים ל-2407 לראות כל כך קטן, אם הייתי עשיר, הייתי קונה איזה 10 של ה30" ממלא את החדר במסכים על הקירות ומלא מקלדות ועכברים אלחוטיים כך שאני אוכל להשתמש במחשב מכל מקום בחדר (או בבית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם כל כך ענקים והם גורמים ל-2407 לראות כל כך קטן, אם הייתי עשיר, הייתי קונה איזה 10 של ה30" ממלא את החדר במסכים על הקירות ומלא מקלדות ועכברים אלחוטיים כך שאני אוכל להשתמש במחשב מכל מקום בחדר (או בבית).

זה בדיוק מה שאני אומר במקום לקנות מסך ועוד מסך ועוד מסך או לקנות כל פעם יותר גדול ולרדוף אחרי הקדמה - פשוט קונים עכשיו מפלצת וזהו.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה.

כמו שהבנתי למסך של 2407WFP יש בעיה להציג 1080P

דרך כל הכניסות שלו(component) אלא אם כן מדובר בכניסות הDVI/VGA.

האם ל PS3 יש יציאת DVI/VGA?

אם לא, האם יש מתאמים או משהו כזה

בשביל שהמסך שלי יציג את איכות הPS3 במלוא הדרה?

(אם לא, אני קונה WII).

עריכה:

בדקתי, אין לו יציאת DVI/VGA.

אז נא להתייחס רק לשאלה השנייה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2407/2707 יחד עם PS3 מחובר ב HDMI/DVI הוא שילוב מצויין ואיכותי, אין שום טעם להיתפשר על כניסות פחות

איכותיות ומיושנות אלא אם הולכים על קונסולה כמו ה XBOX360 ובמקרה הזה הייתי נמנע מהמסך של דל

אלא אם אתה קונה את הגירסה ה"עלית" של ה 360 שמגיעה עם חיבור .

HDMI ו DVI זה אותו הדבר והמסכים הבאים של תומכים ב HDCP שחובה בשביל שיהיה ניתן לחבר PS3.

2007WFP/FP

2407WFP

2707WFP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת, מה כולם מתלהבים כל כך מ LCD 42 אינץ' . . . חוץ מהגודל, לא רואים בה חרא ? הרי הרזולוציה על הנייר היא על הפנים ומוזר לי שאנשים פה כותבים "תקנו, יהיה בסדר". אם אני רוצה מסך מחשב גדול ה 2707WFP היא הבחירה הטובה ביותר אם איני טועה נכון לעכשיו. נותרו לי רק 3 סוגיות:

- תמיכה ב - אין DVI לרוב מכשירי הDVD בשוק. מקסימום ראיתי בכמה נפוצים לשעבר כמו XORO 4000 יציאת D-SUB כחולה

- תמיכה1080I ולא ב P אם הבנתי נכון מביקורות של אנשים בחו"ל

- כל השאר פשוט PERFECT.

תוכלו להסביר לי לגבי ה LCD 42 הזה מול ה 2707WFP (מלבד הגודל) ואת שאר הסעיפים לדעת אם הבנתי נכון ? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...