DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

אה המסך הזה הוא לא בעל פאנל s- ??? קצת מאכזב,חשבתי שהוא כמו 2007WFP רק 24".

אני מבטיח לך שאם תראה את שניהם יחד בפעולה

לא תשים לב.

פאנל S-PVA ופאנל S- הם דיי צמודים באיכות שלהם.

אולם הפערים בין פאנל TN לבין פנאל S-PVA הם כן

עצומים, אך בין שני אלה שציינתי למעלה, הפער מאד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המחיר קצת יקר מדיי בשבילי... אבל תהנו לכם עם המסך החייתי הזה!

אנחנו עוד רחוקים מלהנות ממנו.

כרגע זה השלב של העבודה מול הגופים השונים

והצטפורתם של האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

swg, אי אפשר לתת תשובה סופית כי עוד לא ידוע מה המחיר, תנאי התשלום והאחריות.

אנשים לא יתחייבו לקנות משהו לא ידוע.

לדעתי תדברו עם חנויות/מפיצים ותמצאו את 3 הרציניים ביותר.

תבקשו הצעת מחיר לפי מספר האנשים שכרגע רוצים בטוח ותבקשו מדרגות מחיר לפי כמות האנשים שתצליחו לצרף

(נגיד כל 5 אנשים מעבר למספר הנוכחי מורידים 100 שקלים מהמחיר)

כאשר יהיו בידכם הנתונים המדוייקים של תשלומים/אחריות/מחיר(כולל משלוח) ננהל דיון ונבחר את החנות/מפיץ שנלך עליו. (ופה גם יכנס העניין של תחרות בינהם)

אני בהחלט שוקל ברצינות קניה איתכם, אבל זה תלוי בשלושת הגורמים שציינתי מקודם כי אני לא מוכן להתחייב לחתול בשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקשו הצעת מחיר לפי מספר האנשים שכרגע רוצים בטוח ותבקשו מדרגות מחיר לפי כמות האנשים שתצליחו לצרף

כאשר יהיו בידכם הנתונים המדוייקים של תשלומים/אחריות/מחיר(כולל משלוח) ננהל דיון ונבחר את החנות/מפיץ שנלך עליו. (ופה גם יכנס העניין של תחרות בינהם)

אני בהחלט שוקל ברצינות קניה איתכם, אבל זה תלוי בשלושת הגורמים שציינתי מקודם כי אני לא מוכן להתחייב לחתול בשק.

המסך לא יהיה 1000 שקל זול יותר. המכירה מיועדת בעיקרה לאנשים שרוצים לקנות את המסך ומוכנים להשקיע את הסכום של 4,100 אבל יהיה נחמד אם יחסכו כמה מאות שקלים. אין מסך איכותי בגודל הזה במחיר נמוך יותר עד כמה שאני יודע, ומאוד יכול להיות שאני טועה. המסך הרי לא יגיע למחיר של 3,000 שקלים למרות שאם תהיה קבוצה מספיק גדולה של אנשים אז אולי כן, אבל בעיקר תלוי מה מחיר היבואן ואז לקנות ממנו. לא חושב שאפשר לעשות מדרגות פר-אנשים. תחשוב שאם המסך נמכר ב 4,100 כיום אז החנות מרוויחה עליך נניח 500 שקלים (לא יודע מה המחיר, אני רק מנחש) אז אם 10 אנשים יקנו החנות תרוויח 5,000 על-פי המחיר הרגיל. מכיוון שבשגרה היא לא תמכור 10 מסכים ככה ביום אז אפשר להוריד את הרווח שלהם לאיזור ה 3,000 או 2,500 והכל תלוי בחנות כמובן. אפשר לשחק רק על הרווח של החנות ולא על מחיר היבואן. צריך להבהיר לחנות שזה יהיה לה חתיכת רווח במכה, רווח שאולי היא לא תקבל כדוגמתו במכירת המסכים.

אבל אני לא חושב שאפשר להתחייב, אפשר להגיד שהמחיר כרגע הוא 4,100 ואנחנו רוצים להשיג פחות, אי אפשר להתחייב על מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא יהיה 1000 שקל זול יותר. המכירה מיועדת בעיקרה לאנשים שרוצים לקנות את המסך ומוכנים להשקיע את הסכום של 4,100 אבל יהיה נחמד אם יחסכו כמה מאות שקלים. אין מסך איכותי בגודל הזה במחיר נמוך יותר עד כמה שאני יודע, ומאוד יכול להיות שאני טועה. המסך הרי לא יגיע למחיר של 3,000 שקלים למרות שאם תהיה קבוצה מספיק גדולה של אנשים אז אולי כן, אבל בעיקר תלוי מה מחיר היבואן ואז לקנות ממנו. לא חושב שאפשר לעשות מדרגות פר-אנשים. תחשוב שאם המסך נמכר ב 4,100 כיום אז החנות מרוויחה עליך נניח 500 שקלים (לא יודע מה המחיר, אני רק מנחש) אז אם 10 אנשים יקנו החנות תרוויח 5,000 על-פי המחיר הרגיל. מכיוון שבשגרה היא לא תמכור 10 מסכים ככה ביום אז אפשר להוריד את הרווח שלהם לאיזור ה 3,000 או 2,500 והכל תלוי בחנות כמובן. אפשר לשחק רק על הרווח של החנות ולא על מחיר היבואן. צריך להבהיר לחנות שזה יהיה לה חתיכת רווח במכה, רווח שאולי היא לא תקבל כדוגמתו במכירת המסכים.

אבל אני לא חושב שאפשר להתחייב, אפשר להגיד שהמחיר כרגע הוא 4,100 ואנחנו רוצים להשיג פחות, אי אפשר להתחייב על מחיר.

זה בדיוק מה שכתבתי בכותרת.

בדיוק כמוך, גם אני לא הולך להסתכן בפרטים לא סגורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, מרוב "אני קונה אם תורידו את המחיר ל-3500", בסוף יהיו לכם מספיק אנשים, והמחיר ירד אפילו מתחת לזה :smile1:

מי חשב שאחרי 23 שנות קיום על כדור הארץ בתור אתיאסט מושבע אני אגיד : בעזרת השם :silly:[br]פורסם בתאריך: 9.07.2007 בשעה 17:05:54

שנייה אני רק רוצה להבין משהו

יש הבדל בין הפנלים של הדגם החדש לדגם הקודם?

ומה ההבדל?

לפי מה שהבנתי יש הבדל בפנאל של ה 20 אל מול ה 24 אינטש ולא בין ה 24 החדש מול הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפו בהודעה הראשית בת'רד, ים עדכונים מחכים שם.

------------------------------------------------------------

אני קונה אם תורידו את המחיר ל-3500

או פחות

זה ככל הנראה לא יקרה. 3500 זה מחיר נמוך מדיי.

אתם יודעים, מרוב "אני קונה אם תורידו את המחיר ל-3500", בסוף יהיו לכם מספיק אנשים, והמחיר ירד אפילו מתחת לזה :smile1:

שוב, זה ככל הנראה לא יקרה.

:silly:[br]פורסם בתאריך: 9.07.2007 בשעה 17:05:54

לפי מה שהבנתי יש הבדל בפנאל של ה 20 אל מול ה 24 אינטש ולא בין ה 24 החדש מול הישן.

אמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כזו כמות של אנשים חשבתים לעשות ייבוא אישי?

שאחד יעשה את כל הבירורים ואם זה אפשרי שאפילו ייקח עמלה קטנה לעצמו (כי זו עבודה רבה להתעסק בייבוא אישי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...