FSP 350-60GLN - ספק מאכזב , הבעיה נפתרה. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FSP 350-60GLN - ספק מאכזב , הבעיה נפתרה.

צומפי

Recommended Posts

ברשותי הספק הנדון.

1.לא הבנתי איך הספק הנדון הפך להיות אחד הספקים המומלצים בפורום ללא חיבור 4 פין למעבד ?

2.איך אתם חיברתם את ה4 Pin למעבד,חיבור של ה- PCIE כאשר חלק מהרגליים בחוץ או באמצעות מתאם ?

3. בOC הספק לא עומד בעומס ועושה ריסטארט, כאשר ספק גנרי של 60 ש"ח מחזיק את המערכת ללא בעיה :nixweiss:.

4.לצורך חלוקת הספק יותר נכונה אני זקוק להתפלגות הזרמים, יש שתי מסילות 12V ,לכל אחת ההספק שלה,איזו מסילה הולכת לאן?

המפרט:

conro 4300@3Ghz

1HD

8600GT 800/800

תודה על העזרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לו חיבור 4 פין נוסף

2. אין לו חיבור ל-PCI-E (שהם 6 או 8 פינים)

3. בגלל החיבור 4 פין שלא חיברת הנוסף

4. אחד מהם לכרטיס מסך והשני למעבד, זה לא מאוד עקרוני איזה הולך לאן

אם אתה מאד רוצה לדעתי יש Spec Sheets באתר של FSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שעשיתי, 4 פינים מה-8 מחוברים אצלי, רק שחשבתי שאולי עשיתי משהו לא טוב, איך ניתן להסביר שספק גנרי של 400W שעולה רבע מחיר ושוקל חצי (אני מאמין שזה אומר הרבה על איכות הספק) עושה עבודה יותר טובה בOC ?

האם לדעתכם הFSP תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחבר יושב במקום.

במקור הוא באמת לא הצליח להכנס ב- p965-s3 rev3.3 יש רכיב שמפריע, לחבר יש גרסה קודמת של אותו לוח וזה נכנס ללא כל בעיה.

מכיוון שלא היתה לי ברירה הפרדתי את המחבר בחיתוך עדין ל4 ו4.

חשוב לי להדגיש כי יש לי לא מעט נסיון בחשמל, דברים כאלו זה ממש שטויות בשבילי, המחברים והמתאמים יושבים מעולה.

ואם אני לא טועה בימים הראשונים הספק עבד בOC אז ככל הנראה בכל זאת מדובר בבעית ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,לא ממש היתה לי ברירה, לפני גם אימתתי כי המתחים נכונים,ה12V והאדמה מחוברים כראוי לפי ספק אחר, כך שהחוטים הצהובים והשחורים מחוברים לשקעים הנכונים. לאחר מכן ציפיתי בשרינק את המחברים רק בשביל האסטטיות שלא יראו חיתוך וזה נראה כאילו יצא כך מהיצרן, כל העסק יושב מעולה כך שאפשר לרדת מהעניין, זו לא הבעיה.

ליתר ביטחון גם הכנתי מתאם שימיר את חיבור המולקס לחיבור ה4 פין ללוח, כמובן שגם זה לא עזר.

רעיון אחר שעולה במוחי הוא שאולי הספק בנוי כך שהוא יכול לתת את כל הזרם האפשרי רק כאשר כל 8 החוטים מחוברים, כידוע לספק שתי מסילות של 12V ואולי מחבר ה8 פין בנוי כך שארבע חוטים מוקצים לכל מסילה.

משום כך ביקשתי מכם את התפלגות הזרמים לפי החוטים, הבעיה שלא רשום זאת באתר של FSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מוזר, העובדה שבלוח אין אפשרות לחבר את מחבר ה8 פין?

לספק הנדון 15A במסילה אחת ו10A בשניה.

לפי החישובים שלי אם אכן המעבד והלוח יושבים על אותה מסילה של 15A , זה יגרום בדיוק לתופעה זאת, הזרם מספיק בדיוק לאוברקלוק למעבד או לכרטיס אך לא לשניהם, או שהוא פשוט תקול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך מקבל מתח מהלוח,לא ייתכן שהרייל השני הוא למעשה ה4 פינים שלא מחוברים?

ה-4 פינים הנוספים זה למעבד

הכרטיס מסך מקבל דרך ה-24\20 ולפעמים דרך מולקס נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...