iPhone, בשבילי או לא ? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone, בשבילי או לא ?

KoM

IPhone, בשבילי או לא ?  

1562 הצבעות

1. 1. IPhone, בשבילי או לא ?

• אין דור 3 ? מצלמה בסיסית ? והמון באגים ? לא תודה...
    • פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית, קונה במיידי
    • יקר מדיי לטעמי
    • זה APPLE, אני יעדיף חלופות אחרות
    • I מה ? PHone ? מה זה ?

Recommended Posts

• תגובות 570
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם ה- היה זול יותר (בסביבות ה-300 דולר) לא הייתי קונה אותו. לדגם "הגדול" יש רק 8גיגה מסכנים, הדבר אומר שאתה בקושי יכול לנצל את מה שהמכשיר מציע (שירים, סרטים, וכו'). 60גיגה כבר היה יכול להפוך אותו לקצת יותר רציני. עדיף כבר לקנות נגן (כמו האיפוד) עם 60\80 גיגה למוזיקה וסרטים ופלאפון לשיחות, וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי יקר מידי.

למה? יש כבר אשכול עם 11 עמודים שבו ניסיתי לומר את העמדה שלי - שעבור 200$ פחות הוא כן שווה. אבל לא במחיר שלו, שבתוספת קטנה יחסית ניתן לקבל משהו ה-ר-ב-ה יותר טוב. ואני לא מזכיר את ה-1400 דולרים הנוספים שאתה צריך לשלם ל-AT&T..

אני אתך.

טלפון נחמד ושיקי שמתאים לחובבי גאדג'טים מכורים ותו לא.

ממשק ועצוב (ענין של טעם) לא שווה סכומים כאלה אבל זה נחמד שהם מסמנים דרך למובילות השוק. בעוד שנה שנתיים יהיו טלפונים טובים יותר וזולים יותר. קשה לי להאמין שחברה שבאה מחוץ לתחום הטכנולוגי המורכב הזה (כמו , , אריקסון) יכולה להשיג דריסת רגל בשוק תובעני ומתפתח במהירות.

בינתיים, למי שממש משעמם, יש לו כסף מיותר וגם זה עושה לו משהו להחזיק חפיץ שמתחיל ב i אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1- המסך מגע שיכול להגיב ל2 נקודות זה פיצ'ר ממש ממש מגניב. עד שלא משחקים עם זה לא מבינים עד כמה.

2- זה הסלולארי היחידי כרגע שתומך בזה.

3- חוצמיזה המפרט שלו בינוני ומטה (N95 במארז של אייפון+ מסך מגע זה היה מושלם)

4- אין כרגע שיכול להוציא שיחות מחוץ לארצות הברית! כל המכשירים נעולים לסים זר לכן אפילו אם אתם רוצים מכשיר- זה לא פרקטי.

5- אין תמיכה בעברית בכלל. וגם לא מתוכננת תמיכה כזאת לפחות עד האייפון הבא.

6- שדרך אגב כבר נמצא בתכנון.

7- והמחיר, ועוד למכשיר נעול, זה מטורף. חבל על הכסף.

8- והבטריה. שאי אפשר להחליף אותה...

9- והשירות הגרוע של בארץ, במידה ויחליטו בסופו של דבר כן לייבא אותו.

10- ממש קשה לשחק משחקים במסך מגע. לפחות מרוצים.

חוצמיזה אמורים לצאת ברבע הראשון של 2008 המון, אבל המון מכשירים, עם המון פיצ'רים שהאייפון בכלל לא מתקרב אליהם. אולי האייפון הבא יהיה הצלחה אמיתית... ד"א לא ראו את הצורך בפיתוח דור 3 כי דור 3 בארצות הברית הוא ממש לא מפותח ולא תפס הייפ כמו בכל העולם. והמכשיר מיועד לארה"ב במקור (למרות שהתחילו לשווק אותו גם באנגליה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

בארה"ב הוא לא ל כך יקר גרסת ה-4 ג'יגה עולה 300 דולר זה 1194 ש"ח (שער הדולר=3.98) איזה מכשירים אתה כבר קונה בארץ במחיר כזה?

הנוקיה N95 עולה כמו חמש אייפונים בארץ

חוץ מזה שאין ביניהם כאלה הבדלים גדולים לנוקיה N95 יש מצלמה של חמש מגה פיקסל אבל היא עדיין לא יכולה להחליף מצלמה דיגיטלית וגם לאייפון יש מצלמה

לשניהם יש במהירות 1.5 מגה איזה עו'ד הבדלים כבר יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

שאלה לי אל המבינים ביניכם,

עכשיו, לאחר שניתן לייבא כבר אייפון לארץ והוא כבר נמכר בארץ במחירים של 8GB= 2000 ש"ח ו- 16GB = 2600 ש"ח

האם ניתן לעשות לו אקטיבציה ולהשתמש בו דרך אחת הרשתות??

הכל וכל כאן: http://www.iphones.co.il//

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...