עזרה בקנית מתנות שחרור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקנית מתנות שחרור

Ido.G

Recommended Posts

היי,

אני משתחרר אחרי שירות קבע של שנה ושמונה חודשים השבוע (אני משרת בקריה).

אני מעוניין לקנות למפקד הגף שלי ולמפקדת המחלקה שלי מתנות. בנוסף- לקנות מתנה גדולה למחלקה שלי או לקנות לכל חייל בה משהו קטן (יש 7 חיילים במחלקה).

למפקד הגף חשבתי לקנות משהו למשרד (כל השעונים\מחזיקי כרטיסי ביקור\עטים האלה) ולצרף חריטה.

למפקד המחלקה חשבתי לקנות עט עם חריטה.

הבעיה היא שהמתנות האלה סופר נדושות. אם למישהו יש הצעה מעניינת, אשמח לעזרה.

למחלקה חשבתי לקנות מערכת בהתחלה, אבל זה יקר.

דברים למטבח לא רלוונטים מאחר וזה מטבח משותף לכל הקומה.

DVD- גם לא. בשמירות לא יוצא להגיע למחלקה ומתי שנמצאים בה.... עובדים.

חשבתי על חבילת משחקים (טאקי, יניב וכו'). אבל קודם כל- צריך משהו קצת מעבר. שנית- אני לא בטוח שיצא להם לנגוע בזה.

בלי קשר, אני הולך להכין להם מחברת בדיחות (בה יכתבו את המשפטים המצחיקים של המחלקה וכו').

בקיצר- כל רעיון יתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי רעיון למפקד, אבל משהו נחמד למחלקה יהיה, אולי, אם יש לך תמונה שלך יחד עם המחלקה ותמסגר את זה. לא יקר ומתנה נחמדה. לפי התיאור שלך זה נשמע כאילו גם ככה לא יהיה להם זמן למשהו כמו איזה משחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להמציא. רק לגלות, כמות הרעיונות היא נורא מוגבלת ורבים כבר נוצלו.

בכל מקרה כוסות עם הדפסים או פאדים לעכבר זה רעיון נחמד :\ תזכור! שיהיה משהו שהם לא יזרקו כלאחר יד או יכניסו לאיזה ארון בעליית הגג של סבתא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הקטע הזה של לעשות תמונה גדולה וממוסגרת שמורכבת ממלא אחרות (אתה יכול לרדת לגף שלנו לראות - יש שם כזאת של המרפ"ז).

אתה יכול לעשות את זה - עם מלא של המחלקה - ולהרכיב איתה תמונה שקשורה למחלקה שלכם... (נגיד פצצה או משהו).

זו תוכנה פשוטה שעושה את זה - לא זוכר כרגע.

זה קישוט יפה - אולי יותר מתאים למפקד מחלקה או גף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה יוסי? :hi:

כן, אני מכיר את ה"קולאז'ים" האלה. הבעיה היא שזה יותר מדי נפוץ.

אני אשקול את הקטע של הכוסות. צריך לבדוק כמה עולה.

עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחלה רעיון...

תעשה תמונה גדולה וממוסגרת עם קריקטורות של החבר'ה מהמחלקה, יושבים בפאב או בבסיס או משהו, שיהיה מצחיק, אפשר גם לגזור מתמונות את הראשים של החבר'ה ולהדביק על התמונה ולעשות משהו דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...