הלך לי ספק BFG1100W ממה יכול להיות? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך לי ספק BFG1100W ממה יכול להיות?

musari

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חרא של ספק (הטרמל-דרעק), יש בתקציב הזה דברים הרבה יותר טובים.

אהלן הולו-... (צנזורה עצמית ^_^),

היתי שמח אם תוכל להסביר לי (אורן - זיגזג - יבואני TT ) מדוע אתה חושב שספק ה- 1200 של TT כל כך גרוע ? אולי אלמד משהו ונפסיק ליבא אותם ::)

כן, שמענו סיפורי זוועות וידוע לנו על לקוחות שחיכו חודשים להחלפה וזאת בגלל שהם קנו מחנויות שיבאו/קנו את הספקים מיבוא מקבילי (זה לא קורה עם TT מיבואן רשמי )

אנחנו דואגים להחלפות מהירות של הפריטים - כי אין מה לעשות כל רכיב יכול להתקלקל - גם ספקי TT שלהם RMA מאד נמוך ( קטן מ- 1% למכלול הספקים)

לסיום

הבט בבקשה בביקורת הזאת - הם משתמשים בתנור כדי לחמם את הספק ל 45 מעלות (יכלו ללכת אתמול לכנרת) וזאת כדי לבדוק אותו בעומס מירבי

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTMzMCwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==

קישור ישירות לעמוד בו הסרטון

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTMzMCw4LCxoZW50aHVzaWFzdA==

תודה וסוף שבוע ירוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ון,

אדון הולו חושב שהם דרעק אולי כי רוב הספקים של TT הם כאלו אבל מה שהוא לא יודע זה שסדרת ToughPower נהדרת ואין לך מה ללמוד ואין סיבה להפסיק ליבא אותם.הספקים הללו מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ון,

אדון הולו חושב שהם דרעק אולי כי רוב הספקים של TT הם כאלו אבל מה שהוא לא יודע זה שסדרת ToughPower נהדרת ואין לך מה ללמוד ואין סיבה להפסיק ליבא אותם.הספקים הללו מעולים.

כידוע אנשים בדרך כלל שואלים על ספקי TT ונענים שהם כמו ג'ינרים ומזה אנשים למדו אבל אנשים בדרך כלל אנשים שואלים על ספקים פשוטים של TT ולא על הסדרה היוקרתית ToughPower שהיא אחת הסדרות הטובות בעולם ובארץ הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לכל כרטיס צריך לחבר שניי חיבורים אם זה 6 או 8 אבל שניים, ואז לא נישאר לך כלום לכרטיס השני!

יש לך שני 6 פין ועוד 8 פין.

אתה לא יכול לחבר את שלושתם?

למרות ה 2900XT יכול לעבוד גם עם 6 פין יחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שני 6 פין ועוד 8 פין.

אתה לא יכול לחבר את שלושתם?

למרות ה 2900XT יכול לעבוד גם עם 6 פין יחיד.

איזה שלושתם?

מימה שידוע לי אתה צריך לחבר לפחות 2 חיבורים של 6 פין לכל כרטיס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים כבר הומלצו ובכל מקרה ה-TT 1200W נקנה ויהיה טוב מאוד.אני מאמין שפותח הדיון כבר לא זקוק להמלצות בפורום והדיון סתם מגיע למקומות שלא קשורים לפה אלא לתצוגה וגרפיקה.

אי לכך ובהתאם לזאת >> ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...