Edimax Wireless Router BR-6204Wg VS Linksys WRT54GL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Edimax Wireless Router BR-6204Wg VS Linksys WRT54GL

matan5165

Recommended Posts

אהלן.

אני מעוניין לקנות את הראוטר הזה (לפי ההמלצות בפורום).

נכון לעכשיו אני עובד עם ראוטר אלחוטי שקניתי דרך חברת בזק ואני מתכוון לעבור השבוע לחיבור בכבלים והראוטר שלי לא תומך בזה.

בראוטר שיש לי עכשיו יש אפשרות "לנהל" אותו דרך משהו שנראה כמו אתר ולא משהו ב CMD

שם אני כותב את השם משתמש והסיסמא ורואה פרטים לגבי החיבורים וכל מה שצריך.

בראוטר הזה של EDIMAX יש מרכז ניהול כזה או שהכל נראה כמו דוס ?

אני באמת לא מבין בזה ואני לא רוצה להסתבך סתם.

אני צריך לחבר 3 מחשבים נייחים ומחשב אחד נייד (סנטרינו של זקוק לכרטיס רשת) זה אמור להיות מסובך ?

כל פרט יכול לעזור.

תודה רבה.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=6793

עריכה :

אם אני הולך על הנתב הזה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=220_510_1993_2252&products_id=13829

מה ההבדלים בינהם ? יש אפשרות שהקליטה תהיה יותר טובה באחד מהם ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עובד עם הנתב הזה והוא פשוט מעולה.

יש לך שם תפריט ניהול פשוט מאוד בכתובת 192.168.2.1.

חוברת ההדרכה שתקבל תהיה בעברית ויותר מזה- כל מה שאתה צריך לעשות כדי להגדיר אותו הוא להכניס שם משתמש, סיסמא ולבחור מתוך הרשימה את ספק האינטרנט שלך (ממש בלי להתעסק עם כתובות שרתים וכו').

אני עובד כרגע עם 3 מחשבים נייחים ברשת חוטית, ככה שלא בדקתי את עניין האלחוטית כרגע.

בכל מקרה- בפורטים ב-DMZ כבר התעסקתי, אז אם תרצה עזרה תפנה אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם !

אם אני מוכן להשקיע יותר והולך על הנתב הזה (שהמליצו עליו פה)

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=220_510_1993_2252&products_id=13829

מה ההבדלים בינהם ?

כרגע הנתב שלי נמצא בקומה אחרת מהמחשב הנייד והכל עובד מצויין ואני לא רוצה שזה ישתנה, יש אפשרות שאם אני הולך על הנתב היותר יקר הקליטה תהיה יותר טובה או שאין קשר בין הדברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקליטה תיהיה יותר טובה כי יש לו 2 אנטנות ואני מניח שהוא משדר יותר חזק. האמת היא שהיה לי את הנתב הזה לאיזה יומיים והוא פשוט סירב להתחבר לאינטנט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקליטה תיהיה יותר טובה כי יש לו 2 אנטנות ואני מניח שהוא משדר יותר חזק. האמת היא שהיה לי את הנתב הזה לאיזה יומיים והוא פשוט סירב להתחבר לאינטנט :nixweiss:

אם הקליטה יותר טובה אני אלך עליו.

יש אפשרות להתחבר עליו גם בצורה אלחוטית וגם פיזית ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התנסתי בשימוש ב-LINKSYS. היתרון של ה-WRT54GL, הוא האפשרות לשנות קושחה ולהוסיף תכונות רבות. יש פה סטיקי על DD-WRT - קושחה מאוד פופולרית ו"חזקה".

לדעתי ואחרי שקראתי והפנמתי את משמעות התכונות המתווספות לנתב הנ"ל - למשתמש הטיפוסי (אפילו המתקדם) אין צורך ב-95% מהן, וככל ההקושחה יותר מסובכת - הסיכוי לתקלות עולה. מניגוד, כל EDIMAX שניסיתי (יש לי 3 שונים, כולל ה-6204WG) פשוט עבד ועבד מצוין. הממשק פשוט ודי אינטואיטיבי ולמרות שנראה די מינימלי, מכיל המון אפשרויות. עוד לא נתקלתי במשהו שנדרש לי ולא היה בו.

יש חסרון - עדכון הגדרות לוקח 30 שניות (REBOOT), אבל עכשיו הוסיפו אופציה שמאפשרת לך לעדכן מספר הגדרות בו זמנית ב-REBOOT אחד.

מאוד מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ואחרי שקראתי והפנמתי את משמעות התכונות המתווספות לנתב הנ"ל - למשתמש הטיפוסי (אפילו המתקדם) אין צורך ב-95% מהן, וככל ההקושחה יותר מסובכת - הסיכוי לתקלות עולה.

שטויות.

ה EDIMAX 6204 הוא לא רע, אבל הלינקסיס פשוט שייך לליגה אחרת. זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...