מי קיבל איגרת עתודה, ומי בא מהפורום בא להראצה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי קיבל איגרת עתודה, ומי בא מהפורום בא להראצה ?

ExploiT

Recommended Posts

יש לי שאלה. מה יותר טוב, עתודה או תלפיות :s05:

תלפיות זה חלק מהעתודה, בעתודה יש את כול המסלולים הללו, תלפיות,ברקים,שחקים,חבצלות,עתידים (איזה שמות נראה לי המצאתי כמה), בכול מקרה אני מרחיב כימיה וביולוגיה, אז לתלפיות לא נראה לי אני ילך כי שם, זה תואר בפיסיקה, ואני פשוט שונא פיסיקה.

חשבתי על עתודה רפואית, אבל דאממ לצאת מהצבא בגיל 30 :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלפיות זה גם תואר אבל לא במסגרת העתודה (לומדים במדים גם)

ברקים ופסגות זה תוכניות הצטיינות במסגרת העתודה (פסגות זה תואר כפול פיזיקה+הנדסת חשמל וברקים זה תואר בהנדסת מכונות)

שחקים וחבצלות זה תוכניות במודיעין, שחקים זה לא תואר וחבצלות זה תואר אני לא זוכר במה

ועתידים זה משהו עם סיוע במענק נוסף במסגרת העתודה לאנשים עם קשיים כלכליים

זה פחות או יותר מה שאני יודע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קיבלתי לפני יומים איגרת מהצבא, על העתודה האקדמאית, הולך לשמוע מה ומו היה שם, מי מהפורום גם קיבל ובא להרצאה, נארגן שם איזה מפגשון ?

אתה סיימת עכשיו יא נכון?

quote author=Berk0 link=topic=269323.msg2376759#msg2376759 date=1182677096]

תלפיות זה חלק מהעתודה, בעתודה יש את כול המסלולים הללו, תלפיות,ברקים,שחקים,חבצלות,עתידים (איזה שמות נראה לי המצאתי כמה), בכול מקרה אני מרחיב כימיה וביולוגיה, אז לתלפיות לא נראה לי אני ילך כי שם, זה תואר בפיסיקה, ואני פשוט שונא פיסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סיימת עכשיו יא נכון?

קח בחשבון שאם אתה לא לומד פיסיקה אתה לא יכול ללמוד הנדסה וכנראה עוד כמה דברים.

כן, עולה לי''ב, אבל הקטע ששאר החברים שלי לא קיבלו, מה שבאמת מראה, שהם שולחים את זה למי שסיים י''א, ויש לו קב''א מעל 52 (לי יש 56 ודפ''ר 90, פרופיל 72-45 יש לי וועדה בחודש הבא)

אני יודע שאני לא היה, בתוכנית פיסיקה שלהם ויעשה תואר בפיסקיה, אבל תואר בכימיה\הנדסת חומרים\ביוכימיה, אני יוכל לעשות, שזה תכלס מה שמעניין אותי ואפילו אני יוכל אם בפסכיטומרי אני יפציץ מעל 730 לעשות עתודה רפואית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תיקונים:

1) תלפיות, חבצלות ושחקים לא קשורים לעתודה. אלה תכניות שונות לחלוטין.

2) יש אנשים (אומנם בודדים מאד) שלא הרחיבו פיזיקה והתקבלו לתלפיות, זה לא חובה.

3) זה לא תואר לפיזיקה. אומנם המסלול מתבסס בעיקרו על פיזיקה, אבל את התואר המרכזי אתה בוחר בין פיזיקה, מתמטיקה ומדעי המחשב.

ועוד משהו, כנסו לפורום עתודה בתפוז לפני שאתה הולכים למסלול הזה. ישנם הרבה מאד אנשים לא מרוצים ממנו, כדאי שתדעו למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שולחים גם לפי תאריכי לידה אני נגיד נולדתי באוקטובר 89 וקיבלתי את האגרת בדצמבר בערך הם פשוט שולחים בשני תאריכים

אפשר להתקשר לשאול אם אתה זכאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קבלתי ואני כנראה יבוא לתל אביב

כן גם אני קיבלתי, ובא לתל אביב

תגידו, מישהו יודע, אם בסוף יצא שאני עושה 3 מטמטיקה, האם אני יוכל לדחות את הגיוס, לתקתק את 04,05 ואז לעשות עתודה? או מה, כעיקרון בצו ראשון ההיתי ב4 יחידות מטמטיקה, אבל בסוף שנה, פירקו את ההקבצה שלנו והורידו את כולם ל3 יחידות, אז מה עכשיו אני יכול לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סיימת עכשיו יא נכון?

בתלפיות יש שלושה מסלולים:

מתמטיקה מורחב + פיזיקה מצומצם,

פיזיקה מורחב + מתמטיקה מצומצם,

פיזיקה + מתמטיקה + מדעי המחשב.

אני חושב שבמסלול תלפיות אמורים לפתח (יאפ :jump:). ככה אתה מוותר על נשק? זה יותר כיף אפילו ממשחקי מחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...