הLEXA מארז כזה גרוע? \: - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הLEXA מארז כזה גרוע? \:

eyalha

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין בשביל מה אתם משגעים אותו . . . באמת שלא. :-X

תנו לו לקנות את ה CHAKRA וזהו. מארז שקט, עם אורור הכי טוב ביחס רעש-ביצועים ואתם מביאים לו אחרים. אם שקט היה חשוב לו הוא יהה לוקח את ה P181/2 והוא רוצה אוורור, אז הוא כבר בחר ואז שוב הגעתם. נראה לי שהוא יודע מה טוב בשבילו. לא? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאךה היא האם הוא הוא מאורר, זה מה שהוא שאל.

פותח התרד, תגיד מה הכי חשוב לך וזהו.

אם זה אוורור לך על ה צ'קרה\ אם שקט, בחתימה שלי יש פוסט שלם על זה, כולל הצ'קרה.

ואם משהו אר - אז תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בסכום של 600 שקל הUBER CHAKRA המארז שנראה הכי משתלם עד עכשיו.. הוא מאוד מאוורר,גדול,מאווררים ברמה גבוהה ושקטים מאוד!

מגיע כולל פילטרים לאבק והוא גם יפה מאוד לדעתי.

אין ספק שזה המארז שאני יקנה ב600 ש''ח.

גם לפותח הת'רד אני ממליץ לך לקנות את הUBER CHAKRA ראיתי הרבה ביקורות ששיבחו את האיוורור האיכותי שלו והשקט ביחס לאיוורור שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורורה גם יש הכנה לקירור מים למי שצריך והוא גם קל בהרבה (אלומיניום לעומת פלדה).

יש לו גם יציאת FIREWIRE לעומת האובר צ'קרה, הוא כולל את כל המאווררים שלו לעומת הצ'קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקל זה לדעתי הדבר האחרון שמסתכלים במארז.

מי שרוצה באמת מים לא ישקיע 600 ש''ח במארז. הוא יקנה משהו הרבה יותר גדול לדעתי.

אין לו FIREWIRE אבל יש לו יציאת SATA. נכון שהאורורה כולל את כל המאווררים שלו.. שזה.. כמה? 2?

לצ'קרה יש גם 2 ועוד 1 מהם מאוורר רציני מאוד... בתוספת של 40 ש''ח מינימום.. אתה עושה מהצ'קרה מארז מאוורר ברמה גבוהה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הזמנתי מחשב, כעיקרון תכננתי לקנות מארז ב400 ש"ח.. אפולו, אבל הוא לא במלאי..

אז החלטתי להגדיל את התקציב כדי לקנות את הלקסה, במקרה אלא שהרכיבו לי את המפרט הם הטכנאים כי האיש מכירות היה עסוק.. והם אמרו שהם לא אוהבים את המארז, יש שם פטנטים מעצבנים ושהוא לא הכי איכותי וטוב שהם נתקלו בו, לדעתם הוא סתם יקר..

בכל מקרה הלכתי עליו בגלל המראה :screwy::lol:

חברים, שמתי לב שאנחנו כבר מזמן בויכוח סרק כאשר זה שפתח את התרד כבר פאקינג קנה את המארז שלו וסתם פתח את התרד.

אני בכל מקרה עף מפה כי לא משנה מה תגידו אתם מתדיינים ביניכם לבין עצמכם.

אני הולך לעזור לאנשים אחרים, ומוטב שגם אתם. מזכיר, הוא כבר קנה את הLEXA רק בגלל המראה, מה שאומר שהוא שם זין על כל שאר הקריטריונים, כמו 90% ממי שקונה מחשב בישראל.

נכון, חבל אבל נכון. בכל מקרה ניפגש בתרדים אחרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...