אינטרנט מהיר בישראל - הישועה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מהיר בישראל - הישועה?

WizMaster

Recommended Posts

כנסו לכאן:

http://www.miki.org.il/article.asp?newsid=56

ולמי שמתעצל להיכנס:

"לראשונה בכנסת:"אינטרנט מהיר ומדיניות מחירים" דיון פתוח לציבור בזמן אמת

17.12.2001

ביום ב´ 14.1.2002, בשעה 21:00 תקיים ועדת האינטרנט וטכנולוגית המידע בראשות חבר הכנסת מיכאל איתן ישיבה מיוחדת בנושא "אינטרנט מהיר ומדיניות המחירים".

לישיבה יוזמנו נציגי חברות הכבלים, חברת וכן משרד התקשורת.

הישיבה תועבר באינטרנט בזמן אמת (Online) בהקלדה (צ´אט) והציבור יוכל לעקוב, להגיב ולהשפיע מהבית.

הצעות לנושאים לדיון יתקבלו בברכה !!!!!

23.12.2001: שר התקשורת רובי ריבלין אישר השתתפותו בישיבה !!! "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנסו לכאן:

http://www.miki.org.il/article.asp?newsid=56

ולמי שמתעצל להיכנס:

"לראשונה בכנסת:"אינטרנט מהיר ומדיניות מחירים" דיון פתוח לציבור בזמן אמת

17.12.2001

ביום ב´ 14.1.2002, בשעה 21:00 תקיים ועדת האינטרנט וטכנולוגית המידע בראשות חבר הכנסת מיכאל איתן ישיבה מיוחדת בנושא "אינטרנט מהיר ומדיניות המחירים".

לישיבה יוזמנו נציגי חברות הכבלים, חברת בזק וכן משרד התקשורת.

הישיבה תועבר באינטרנט בזמן אמת (Online) בהקלדה (צ´אט) והציבור יוכל לעקוב, להגיב ולהשפיע מהבית.

הצעות לנושאים לדיון יתקבלו בברכה !!!!!

23.12.2001: שר התקשורת רובי ריבלין אישר השתתפותו בישיבה !!! "

יופי

סוף סוף תהיה להם סיבה לקבל משכורת (כי עד עכשיו הם עובדים בשביל אפס תוצרת).

ואני מציע-לא להתחיל לשמוח מוקדם מדי.. כבר כמה שנים מדברים על מהיר וזה נשאר רק דיבורים עם מונופול אחד שעכשיו יש סיכוי לא רע שישתלט גם על הכבלים (ולמי שלא מבין אז אני מתכוון למיזוג שרוצים לעשות בין YES למתב. 45 אחוז מהבעלות על YES היא של נזק ואם הם יכנסו גם לטלויזיה בכבלים זה יהיה באמת הסוף הרע של התחרות בישראל בתחום התקשורת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי

סוף סוף תהיה להם סיבה לקבל משכורת (כי עד עכשיו הם עובדים בשביל אפס תוצרת).

ואני מציע-לא להתחיל לשמוח מוקדם מדי.. כבר כמה שנים מדברים על מהיר וזה נשאר רק דיבורים עם מונופול אחד שעכשיו יש סיכוי לא רע שישתלט גם על הכבלים (ולמי שלא מבין אז אני מתכוון למיזוג שרוצים לעשות בין YES למתב. 45 אחוז מהבעלות על YES היא של נזק ואם הם יכנסו גם לטלויזיה בכבלים זה יהיה באמת הסוף הרע של התחרות בישראל בתחום התקשורת).

אז יש לך הזדמנות להביע את עמדתך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

21:48 ח"כ מיכאל איתן

אני רוצה לסכם את הנקודה הבאה. מהיר בכבלים המצב הוא שהחברות מוכנות, השר מודיע שהוא יאפשר הוצאת הרשיונות במהלך חודש פברואר, ואנו מקווים כולנו שבסוף חודש פברואר אפשר יהיה לקבל מהיר בכבלים.

זה נאמר ,נחכה וניראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...