סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס! - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס!

moshikoko

האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?  

1044 הצבעות

1. 1. האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?

• הספק נשרף לאחר כמה שנים
    • הספק נשרף ולקח איתו "חברים"
    • הספק החזיק מצויין ואין שוב בעיות
    • ספקים ג'נריים?! לא להתקרב!
    • מחזיק לי גם OC וגם GF 8800

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא ראיתי שאמרו שהם מעל ג'נריים.

אני אפילו לא מצאתי מידע בסיסי כמו כמות ה-A המסופקת במסילות 12V באתר שלה היצרנית לכן אין לנו שום דרך לדעת.

לפי המחיר שלהם הם בהחלט ג'נריים - ספק 400W איכותי לא נמכר במחיר של 130 ש"ח או משהו כזה (זו אחת האינדקציות שמופיעות גם בסטיקי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אני לא יודע... :nixweiss: אין לי כסף להוציא על כרטיס מסך חדש וגם על ספק. אז אני לא יודע מה לעשות עכשיו. לדעתי אשקיע בכרטיס מסך טוב ובספק ג'נרי עם אחריות גדולה. אשיג מהם הצהרה שאם משהו מהחלקים בלוח שלי ישרפו כתוצאה מהספק אז שהאחריות תכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה תמים מושיקו.

אם ילך לך הספק ויקח איתו את הכ.המסך זה בערך כמו להוכיח שאין לך אחות,אתה בחיים לא "תנצח" בעניין והם יפצו אות במסגרת האחריות רק על הספק.

אולי אם תלחץ עליהם יתנו לך איזה 450W במקום 400W אבל לא יותר.

אני לא מבין מה הבעיה לקנות FSP 350GLN שעולה סה"כ 185 ש"ח שזה מעט יקר יותר מספק ג'נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרה האופציה "הספק החזיק אבל שרף חלק במחשב".

במקרה שלי הספק הג'נרי האחרון שהיה לי שרף את ה FX5800 (בזמן שזה היה חדש) לאחר פחות משעה לאחר חיבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק השנה היה לי ספק גאנרי 300W והא נישרף אחרי 4 שנים כי נגתי בו בטעות.......(לתוך.... אין לי כח להסביר אך בדיוק <<)xD

קניתי עוד ספק גאנרי של 400W של סנשין ואני מסופק........

המפרט שלי יכול לעות פחות מי 1K ככה שזה לא ממש ישנה(כן מחשב ישן מלפני 4 שנים אם AGP לכן יהיה עוד מאט HD2600XT לAGP אני קונה יש!!!!)

אבל זה עסק שלי xD כאילו אני עוד כמה שנים הולך לצבא וכו הרבא לימודים ואני לא ממש גימר כמוכם אני ממוצא......אני ישחק עוד כמה שנים 2-4....וזהו אני לא צריך יותר........ככה שהספק הגאנרי מספק אותי וזה מה שחשוב........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 ספקים ג'נריים "500W" כרגע, וספק ג'נרי TZAG ELITA 380W שהחזיק כמעט 4.5 שנים על P4 שבמפרט למטה

עד שהמאורר התחיל לעבוד באופן לא סדיר, החלפתי אותו ישר אחרי שהתחיל להעלות את החום של הרכיבים במארז.

וזה עניין די בעייתי, במידה וקנית מערכת שלמה עם ספק ג'נרי, אבל כל המערכת באחריות, במקרה וקורה משהו יש לך עילה לתביעה

אבל מרגע שהחלפת ספק ג'נרי בספק ג'נרי אתה תלוי בעיקר ביד המזל והאחריות לא תכסה כלום.

בד"כ הספקים האלה מחזיקים מעמד גם בנפילות והצפות אבל בכל פעם שזה קורה ההגנות שלהם נחלשות לקראת הפעם הבאה.

אז מי יודע, המאוורר בספק שהחלפתי הלך אחרי הצפת מתח והפסקת חשמל במרכזת באחד הרחובות בסביבה, יכול להיות שהיה לי מזל.

מצד שני, מי מבטיח לי פיצוי על כל המערכת במקרה שהולך ספק מותג שלא נרכש עם מחשב באחריות כוללת. אלא בחלקים.

הלך לי מייצב תמונה בטלויזיה 29 אינץ' יחסית חדשה באחריות של טושיבה שהיא מוצר מותג, וזה רק בגלל שהספק שם לא עמד בהצפת מתח כזאת.

ובכל מקרה, אם כבר ספקים ג'נריים, אז חובה להשקיע במגני ברקים והצפות מתח לשקעים.

בכל אופן אני לא מתכוון לעשות אוברקלוקינג עם הספקים האלה על הכרטיסים היקרים, אלא להחליף אותם בהזדמנות הראושנה בשני 600

או 500 אפילו שהם פחות איכותיים מLIBERTY, לקראת החורף, רק בשביל השקט הנפשי שלי.

ועוד משהו, היתה לי מערכת 800 P3 שעלתה בערך 10K ונרכשה בזמנו מאקסלנט (שנת 2000)

נשרפה לי בחורף 2002 דרך הצפת מתח שבאה בעקבות פגיעת ברק, אבל נשרפה כמו שצריך, עם עשן ופיצוצי סיליקון מהבקר SCSI

הבעיה שזה לא נכנס מהספק! אלא ככל הנראה דרך כבל הטלפון וכרטיס הרשת (האזורים השרופים התפשטו מהמוקד הזה) הספק והמעבד דווקא לא נפגעו.

הייתי בעבודה והמחשב בכלל לא היה דלוק. קיבלתי טלפון מהבית שבישר לי שיש ריח של שריפה ויוצא עשן כהה מהמחשב. ובזה בעצם הסתיימה הקריירה של הP3 שלי

ורק הכאב לב על 10000 ש"ח שנשרפו ככה, הכריח אותי להחזיק את הP4 שהחליף אותו בשירות כל כך הרבה זמן (רק בשביל להגיד לעצמי שהP4 חייב לעבוד

לפחות שנה אחת יותר בשביל לפצות על ההפסד של שנת חיים של הP3).

בכל אופן 4.5 שנים עברו, והוא עדיין עובד, ואני עוד מתכוון להעביר אותו לאמא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשרפו 2 מחשבים בבית עם ספק ג'נרי,ורק האישי שלי לא נשרף כי הוא עם ספק מודולרי.

החלקים שנשרפו במחשב הראשון :

לוח ,כרטיס מסך,,ספק.

במחשב השני :

לוח ,כרטיס מסך,,ספק ,2 הארדיסקים.

בקיצור כן, הם יכולים לעבוד שנים ללא בעיות,אבל יום אחד הם פשוט ישרפו ויקחו איתם מחשב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין,גם ספקים איכותיים הולכים לפעמים אבל עוד לא שמעתי על אחד שלקח איתו עוד רכיב אחר.

אם אתה רוצה (מושיקו) להסתכן בזה שילך לך כ.מסך יקר אז בבבקשה,ותאמין לי שהאחריות על הספק לא תתן לך כ.מסך חדש..גם אם הבטיחו לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע בספקים ג'נריים אין בכלל חיבור לכרטיס מסך (תקנו אותי אם אני טועה)

אז מה הרעיון לקנות ספק ג'נרי עם כרטיס מסך חזק

הוא אפילו לא יקבל ממנו את המתח שהוא צריך ולא תנצלו את היכולות של הכרטיס

וזה עוד לפני סכנת שריפת רכיבים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...