סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס!

moshikoko

האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?  

1044 הצבעות

1. 1. האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?

• הספק נשרף לאחר כמה שנים
    • הספק נשרף ולקח איתו "חברים"
    • הספק החזיק מצויין ואין שוב בעיות
    • ספקים ג'נריים?! לא להתקרב!
    • מחזיק לי גם OC וגם GF 8800

Recommended Posts

בבקשה רק אלה שיש להם ניסיון עם הספקים הג'נרים. בבקשה לציין דגם ואת כמות הוואט ואת המפרט שהספק החזיק(אם יש דבר כזה בכלל).

אני מקווה שתוכלו לעזור לי להחליט אם כדאי לקנות ג'נרי עם 3 שנים אחריות או לא להתקרב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע אני עם המפרט שבפרופיל.

הספק 450W ומחזיק מצוין כבר שנה.

לאבא שלי יש משרד עם לפחות חמישה מחשבים אני חושב, וכל הזמן מתחלפים אבל אף פעם הוא לא החליף בגלל ספק אלא בגלל שהיו חלשים... (טכנולוגיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לאחי ולדוד שלי היו ספקים ג'נריים כל החיים, ושום מחשב לא קרס, ושום ספק לא מת; ובניגוד לזה לי יש ליברטי 400 שאחריי חודשיים מת והייתי צריך לממש אחריות. לפי דעתי זה המזל שלך, אבל ספקים ג'נריים הם פחות איכותיים ועדיף ללכת על ספקי "מותג", בשביל השקט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח! יש לי שניים!!

המחשבים שלי בקושי שווים 500 שח לאחד, אז אין טעם לקנות ספק יקר בשבילם..

במפרט הראשון (שיש בצד) יש ג'נרי 450W שפועל ללא שום בעייה, והוא שקט מאוד

במפרט השני יש ספק 300W שגם הוא פועל כבר שנים ללא בעיות אבל הוא רועש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להסיק מכאן שום דבר..היו סה"כ 5 תגובות.

חוץ מזה,אני לא אגיד לך לקנות ספק יקר אם יש לך מפרט ששווה 1000 ש"ח אבל אפילו בתור ספקים זולים יש HEC ART או FSP 300THN שעולים 100 וקצת ש"ח.

אין אפס,הסיכוי שספק ג'נרי יתפוצץ וילך לעולמו ויחד איתו חלקים רבים ילכו הוא גדול לעומת ספקים איכותיים.

אף אחד לא אמר שגם איכותיים לא מתקלקלים אבל אני לא שמעתי על אחד שהתפוצץ למשל או אחד שלקח איתו חלקים כאלו ואחרים,אז פשוט ממשים אחריות וזהו,קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביינתיים יש 57 הצבעות לסקר. עדיין לא ניתן להסיק מסקנה אבל ככל שישתתפו יותר זה יהיה יותר אמין.

ברור שאם יש לי צורך בספק למערכת פשוטה ויש לי 150 שח אז אוציא אותם על ספק איכותי עם מותג, אך, אם יש לי מערכת כבדה ואני צריך הרבה וואט אז השיקול של הרבה אנשים משתנה.ספקי מותגים עולים בצורה מחרידה במחירם כשההספק עולה. ספקים טובים עם 3 שנים אחריות לא עולים כל כך הרבה כסף וגם זה שיקול. בגלל זה אני עושה כאן סקר. לי למשל היה ספק ג'נרי שסחב מערכת פשוטה והוא התפגר לאחר 7 שנים. אולי אם הייתי עושה לו טיפול 10,000 כמו ניקוי אבל וכו' פעם בשנתיים הוא היה מחזיק יותר זמן... ואולי לא.

שמע, אם היה לי עכשיו כסף לספק מותגים אז הייתי קונה, אבל עכשיו הדילמה היא אם לקנות ג'נרי שנחשב לטופ שבג'נריים עם 3 שנים אחריות(בתקווה שהוא יעבוד סבבה) או לחכות על שיהיה מספיק כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המחשבים שהיו אצלי עד עכשיו היו עם ספקים ג'נריים. וכל מחשב שנשאר עדיין אצלי עובד עם הספק הזה יופי יופי עד היום (כן כן יש לי גם באחד המחשבים ספק ג'נרי שפועל כבר 8 שנים בלי בעיות), עד לשלשום גם למחשב שיש לי עכשיו היה ספק ג'נרי שפעל 4 שנים מעולה (400W של LG) אך החלפתי אותו כי הוא היה מקריס לי את המחשב במידה והייתה תזוזה קטנה בכבל של הספק עם החשמל ..אז קניתי 350GLN ואני באמת רגוע יותר אבל לא מרגיש יותר מידי הבדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה (וכולם) צריכים להבין שמה שספק 300W היה צריך להחזיק פעם לפני כמה שנים זה ברוב המקרים מעבד חלש וכ.מסך מובנה או מקס' GF 4 או משהו כזה ככה שרובם בהחלט עובדים עד היום.

היום בנאדם שקונה 8800GTS או משהו בסגנון זה פשוט פשע לקנות ספק ג'נרי.

אף אחד לא אמר שאתה צריך לקנות ליברטי 400 ויש גם ספקים נחמדים באזור ה-250+- ש"ח שיחזיקו את העניין.

אין שום הצדקה שבעולם לקנות ספק ג'נרי אלא אם כן אתה באמת קונה מערכת של 1K ואתה צריך להכניס ספק ומארז בתקציב הזה ואז באמת שאין ברירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...