תזמון מתאים לקנייה? מערכת מבוססת AXP2400. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תזמון מתאים לקנייה? מערכת מבוססת AXP2400.

the flying sanwich

Recommended Posts

בעיקרון אני ישמח מאוד לקנות עכשיו את המחשב (כלומר ביום שישי הבאה לבצע את כל ההזמנה) אבל האם שווה לי לחכות, ירידת מחירים, הרי הBARTON יוצא ב10 לפבואר, ואני לא יודע, אולי יש איזה מוצר מבצבץ בפתח... ;)

EPOX 8RDA +

AXP 2400 +

GEIL 256MB X2 PC3200

SK-7 +SF 2

וזהו בערך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש משהו חדש, זה אף פעם לא מפסיק..

תקנה וזהו, זה אחלה מפרט.

חוץ מ_Geil, אני כלל לא מחבב את החברה..

עשה טובה ותפוס איזה קרוסיאר,או טינמוס\וינבונד נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הגייל... הCORSAIR עולים 750 שקל לסטיק, שזה הגזמה פרעית.... במיוחד כי כל סטיק אחר בעולם עולה בסביבות ה500.

עכשיו לgeil יש אחלה בחלה CAS 2-3-3-6 T1 והוא גם זול, הווינבונד... 2.5 CAS והשאר בכלל לא ידועים, ובכלל זה מטונף כזה, OEM...

יש גם XTEREMEDDR u ו TWINMOS, אבל שניהם מפוקפקים משהו, וגם הלייטנסי שלהם לא משהו... וההבטחה שלי ל200 FSB מתעמעמת... לעומת הGEIL שיש לי הרגשה טובה לגביו... אתה חולק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה מפרט ל OC, נכון?

אני לא הייתי פוסל 1700+ ...

אממ... אתה יכול לקחת את ה ווינבונד, הם משתמשים בצ'יפים כמו של הקרוסאייר .

GEIL דווקא יותר מפוקפקת, רק בגלל שהם ריטאייל, ואריזה יפה אתה קונה אותם? :nono:

סך הכל, זה נראה נחמד ביותר ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה מפרט ל OC, נכון?

אני לא הייתי פוסל 1700+ ...

אממ... אתה יכול לקחת את ה ווינבונד, הם משתמשים בצ'יפים כמו של הקרוסאייר .

GEIL דווקא יותר מפוקפקת, רק בגלל שהם ריטאייל, ואריזה יפה אתה קונה אותם? :nono:

סך הכל, זה נראה נחמד ביותר ... ::)

שני דברים:

1)מה הטעם לקנות XP1700 כשאני יכול לקנות XP2400? ::) שניהם אחלה בחלה אוברקלוקרים והXP2400 יתן לי ביצועים עדיפים בהרבה

2)ממה לא קשור לאיך שהראם נראה... הווינבונד, אתה מקבל אותו בשקית... לא יודע מה הלייטנסי שלו, לא כלום... אין HS עליו (לא שהראם מתחמם אבל בכל זאת...) אתה מרגיש שאתה קונה משהו משומש, עכשיו הGEIL, כתוב לי הכל, אפילו זה די טוב, כמו שכבר אמרתי 2-3-3-6 T1, ואני הבנתי שהיכולות OC שלו לא רעות בכלל... להוסיף 300 שקל רק כי אולי אני לא יוגבל בOC ב190 FSB... לא ממש שווה את זה, הווינבונד זה הגיוני, אבל יש גם את הTWINMOS והXTREMEDDr, ששניהם טובים מאוד... קשה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...