VISTA עולה רק אם דיסק ההתקנה בכונן? מישהו מכיר את הבעיה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA עולה רק אם דיסק ההתקנה בכונן? מישהו מכיר את הבעיה?

Dr. n00b

Recommended Posts

בקיצור, התקנתי ויסטה (ULTIMATE 32) והכל סבבה, לא רואה שום הבדל מאקס פי חוץ מבעיות תאימות דרייברים ומראה חדש דנדש ויפה.

רק מה? בBOOT, הוא לא מוכן לעלות אלא אם כן הדיסק נמצא בכונן.

כלומר - סדר טעינת הכוננים בביוס הוא פלופי-דיסק-דיסק קשיח, הוא מנסה לטעון מהדיסק של ווינדוס "PRESS ANY KEY", אני לא לוחץ, והוא טוען את מערכת הפעלה מהדיסק הקשיח כרגיל.

אם אני מוציא את הדיסק, הוא כותב לי OPERATING SYSTEM MISSING. כאילו מה נסגר?

אם אני משנה את הבוט אורדר, אני מקבל אופרייטיניג סיסטם מיסינג.

עכשיו חיפשתי את התופעה ומצאתי הסבר מאוד מנומק שפשוט לא הבנתי:

http://www.hardforum.com/showpost.php?p=1031077049&postcount=9

עכשיו קודם כל זה נורא מרגיע שזה לא בעיה יחודית לי ושיש אותה לעוד אנשים, כלומר זאת לא בעית חומרה.

עכשיו - איך פותרים אותה? לא רוצה להשאר עם דיסק ההתקנה שלי בכונן לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהתקנת את הVISTA, איך עשית את זה? פירמטת את כל המחשב? יצרת PARTITION חדש?

אני לא ראיתי , אבל אם הייתי נתקל בבעיה הזו ב- הייתי הולך לSYSTEM PROPERTIES > STARTUP AND RECOVERY ומוודא שם שההתקנה הרצויה נמצאת במקום ראשון בBOOT.INI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני כוננים. אחד SATA, השני ATA.

לצורך העניין אין דרייבר לויסטה לRAID CONTROLLER שלי, אז אני לא יכול להשתמש בSATA - ולכן ביטלתי את הRAID FUNCTION וההארדיסק שלי מתפקד כATA לכל דבר, מה שאפשר לי להתקין ויסטה.

כונן הATA הוא כונן , לא פורמט. בכונן SATA יש שני פארטישנים, אחד להתקנה, השני . האחסון לא פורמט.

מה שעשיתי זה פירמטתי את C בלבד, והתקנתי .

לפי מה שהבחור בלינק אומר, הסיסטם והבוט צריכים להיות אותו דבר - והז מה שיש לי.

בכל אופן, במה שLIIIGHT אמר, אלה האופציות שיש לי:

אני אנסה לראות מה אני אוכל למצוא בBOOT.INI....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית?

command prompt אתה כנראה מכיר (cmd), תרשום בתפריט ההתחל "command prompt", זה ימצא לך את הקישור, פשוט תלחץ לחיצה ימנית ו-Run as administrator.

משם תכתוב bcdedit, זה הכלי שנותן לך את מה ש-Boot.ini פעם נתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה, הוא לא מוצא שום בעיה.

תקשיבו, אני לא כל כך בטוח שיש פה בעיה בהתקנה בכלל, יכול להיות שמדובר בבעיה בהגדרות או בחומרה.

זה לא נראה לכם מוזר שכשהוא מזהה דיסק BOOTABLE בכונן (אבל לא טוען אותו או נוגע בו בכלל), אז הוא ממשיך לטעון מC, וטוען אותה כראוי, אבל כשאין דיסק אז הוא לא מוצא את אותם קבצים באותו דיסק קשיח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...