האם הFPS טוב ב (X1950)? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הFPS טוב ב (X1950)?

Oranili

Recommended Posts

יש לי 150 FPS ....

הכל גבוה

AA

6X

AF

16

shader Detail medium

shadow Medium

השאר HIGH...

רזולציה 1152X768

ולפעמים יורד ל78 שיש ממש הרבה אנשים.. ושיש מלא יורד ל50... האם זה טוב ? :) לכרטיס X1950 PRO...

ומעבד Dual 4200+

2.2GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס שכחתי לציין

Counter strke source

באנץ אנ י מקבל בבדיקה אחת 193

ובבדיקה שניה 173

ובמשחק עצמו המשחק רץ במפה DE_DUST2 על 150... ולפעמים יורד ל70... שיש מלא אנשים ובלחץ 50

זה טוב?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני שם אותם על HIGH ה FPS צונח גם בלי AA וגם בלי AF... לא יודע למה אתה מבין? אבל שאני מוריד ת SHADER DETIAL ועוד משהו לMEDIUM ו LOW..

רק 2

הFPS עולה.. אבל השאלה שלי.. תתייחס אליה בקשה... הFPS טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FPS טוב.

כל מה שמעל 50 זה מעולה. במקרה שלך 50 זה ה FPS המינימאלי ככה שזה בכלל טוב..

לפי מה שהבנתי ממך הממוצע שלך הוא כ 70. מה שאומר שאתה יכול בשקט להעלות עוד הרבה הגדרות שם, יש לך מרווח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לכרטיס חזק X1950 50 זה מינמלי? אתה בטוח שזה טוב אחי?...

וצריך לשחק שם עם 100 FPS לפחות ... במשחק יריות כדי לראות ישר.. זה מה שהבנתי...

אני חושב שזה נמוך 50

ו70 ...

תודה על התגובה

ויש לי עוד שאלה שאני משחק על רזולציה גבוהה נגיד 1280X1024...והכל על HIGH כולל AA

אז יש לי תקיעות פתאומיות אבל המשחק רץ חלק.... מאוד אבל מדי פעם יש תקיעות ...

זה נורמלי?...

בתוך ה CATALYST התוכנה של ATI יש אפשריות לבטל דברים.. ה AA לא מסומן ב V אז הוא לא פועל.. אבל במשחק שאני מפעיל אותו הוא פועל?? לא חייב שיהיה מופעל בCATALYST?... תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אבל אם הוא תמיד מעל 50 אז זז לך חלק זה העיקר. וכמו שאמרתי לך בפרטי שהכרטיס הזה יש לו בעיה לפעמיים עם משחקים מסויימים כמו פיפא 07 וכו..

אתה מאמין לי שפיפא 07 לא זז לי בכלל? בסרטונים אז זה לא בעיה שהכרטיס לא יכול לסחוב אלה יש לו בעיה עם המשחק הזה. ככה זה בX1950 PRO אז תשלים עם זה. גם אני באותו בועה כמוך. עוד כמה זמן נחילף אותו גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהFPS שלך טוב, הוא לא הגיוני לטעמי, אחי מריץ CSS:S עם X800PRO ופנטיום 4 3Ghz על מקסימום+ AA*2

ואני.....טוב אני מריץ את המשחק על פול גרפיקה, אבל עם הכרטיס שלי זאת לא חוכמה :smile1:

....תנסה לסגור תוכנות ברקע או משהו, אני לא חושב שזה תקין, עם הכרטיס שלך גם אתה צריך להריץ על מקסימום עם FPS מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...