"5 דברים שקהילת הלינוקס לא מבינה על המשתמש הממוצע" - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"5 דברים שקהילת הלינוקס לא מבינה על המשתמש הממוצע"

Recommended Posts

א) הכתבה הזאת מעלה טיעונים לא נכונים.

(לדוגמה)

קשה לעדכן את אובנטו?! אפילו קוף מסוגל לעדכן בעזרת הממשק הגראפי... זה אפילו יותר קל מבווינדוס.

ב) מעולם לא ראיתי מישהו בפורום טוען כזה דבר מטופש.

שמבונטו זה לא לינוקס, זה ווינדוס בקוד פתוח, כמות הבאגים והקריסות שהמערכת המטומטמת הזאתי עשתה בשבוע הקצר שהייתה מתוקנת על המחשב שלי גרמה לבטא של להראות יציבה כמו החומה הסינית.

אחרי שחזרתי לsabayon הייתי מוכן "לבצע מעשה כלשהו בהסכמה מלאה בין בוגר לבין חומרה לקריאת מדניה מגנטית יעודית".

וואביט... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובנטו היא אולי לא ההפצה הכי יציבה בעולם אבל אתה לא יכול להגיד שהעדכון שלה מסובך...

אגב, אתה באמת מעדיף לעבוד עם הפצת livedvd מבוססת ג'נטו? O_o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמבונטו זה לא לינוקס, זה ווינדוס בקוד פתוח, כמות הבאגים והקריסות שהמערכת המטומטמת הזאתי עשתה בשבוע הקצר שהייתה מתוקנת על המחשב שלי גרמה לבטא של להראות יציבה כמו החומה הסינית.

אחרי שחזרתי לsabayon הייתי מוכן לזיין את הפלופי מרוב אושר.

:lol::funnypost:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הכתבה אבל הנקודות שפותח הט'רד מציין הן נכונות.

לילד שיש הרבה זמן פנוי על הידיים לא תהיה בעיה לחפור, לגלות וללמוד על מערכת הפעלה שכזו.

מה לעשות שרוב העולם הם אנשים שלא מתמצאים כל כך במחשבים או אנשים (כמוני) שהיו שמחים לחפור במערכת הזו אבל יש להם חיים (כמו עבודה\לימודים).

אם הייתה פשוטה כמו WIN זה ברור שהרבה (מאוד) אנשים יעברו אליה.

מי יודע, אולי בגרסאות עתידיות... נשאר רק לקוות.

זה לא שלינוקס פחות פשוטה מוינדוס... זה שלבעולם שלנו, נכון להיום, אתה מורגל לצורת הפעולה של וינדוס מגיל קטן ולכן אתה רואה את צורת העבודה של כ"מסובכת" או לפחות "פחות פשוטה".

חשבתם אולי למה מיקרוסופט תורמת מחשבים עם מערכות ההפעלה שלה לבתי הספר?

במיקרוסופט יודעים שאם ילד מתרגל למערכת הפעלה שלה בבית הספר, ועוד בגיל קטן, זה גם מה שהוא ישאף שיהיה לו בבית ובכך, אפילו ללא ידעת הילד הם עושים עבורו את הבחירה בין לבין וינדוס ומעטים (ביחס לשאר) הם אלו שמעיזים לנסות את ה"עולם האחר" ועובדה שרוב מי שמנסה את פשוט מגלה כמה היא טובה וממשיך להשתמש בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובנטו היא אולי לא ההפצה הכי יציבה בעולם אבל אתה לא יכול להגיד שהעדכון שלה מסובך...

אגב, אתה באמת מעדיף לעבוד עם הפצת livedvd מבוססת ג'נטו? O_o

sabayon זה לא live יש לה התקנה מאוד יפה, וכן אני אעדיף ג'נטו על כל דבר אחר בערך, מנהל חבילות קצת קפריזי אבל לפחות זה לינוקס.

בעבודה אני עובד עם redhat עם כמה יעודיות שלנו, אבל אישית אני לא ממש סובל אותה, דיי מגושמת וומוסחרת אבל זה לא ממש בשליטתי לשנות את השימוש בה, בסביבות הפיתוח אצלנו עובדים בעקר על פידורה 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?!

WTH

בולשיט רציני.

אולי זה תקף לגיל יסודי, אבל בנאדם מבוגר עם נסיון במחשבים טיפה יותר טוב.. יסתדר בלי בעיה..

ממש לא

אני מכיר מספיק אנשים (וביניהם אני) שיש להם ידע קצת יותר מבסיסי במחשבים בכלל ובתוכנה בפרט שלא מוצאים את הידיים והרגליים שלהם בלינוקס

"יסתדר בלי בעיה" זה פשוט לא נכון

אתה יכול להאשים את כל העולם, אתה יכול להאשים את מיקרוסופט שדוחפת את זה לבתי הספר וכו'

אבל אם בשביל כל דבר קטן אני צריך לרוץ לאינטרנט לבדוק איך מתפעלים אותו, לא תודה

(וזאת בהנחה שיש לך וכרטיס הרשת שלך לא מבוסס על צ'יפ שלא נתמך בלינוקס ובהנחה שיש לך ממשק גרפי ואתה לא צריך לערוך קבצים בשביל לקבל תצוגה במקום CLI)

זה עדיין לא זה וכמו שזה נראה זה גם לא יהיה בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הוויכוח כאן כול אחד עם מערכת ההפעלה שלו, מה שלינוקס נותנת לנו זה לפחות את חופש

הבחירה ואת האפשרות לא לבחור בווינדוס.

כרגע הדרך היחידה לשלוט בלינוקס זה באמת זמן, כשאני נהתחלתי עם לינוקס מנדרעק 7.2 או משהו כזה התקנתי ופירמטתי את המחשב

איזה 5 פעמים כי כול פעם מחדש דפקתי את המערכת אחרי שנשבר לי מכול החרטא עברתי לג'נטו וגם אותו הייתי צריך להתקין איזה 5 פעמים.

אבל מה אחרי שמתקינים ג'נטו 5 פעמים אתה כבר יודע מספקיק לינוקס כדי להסתדר עם כול הפצה.

עכשיו לינוקס עובד טוב בשבילי כי אני לא ולא פוטושופר ולא ממעצב שטויות בפלאש ולא בלא בלא

אני משתמש במחשב בשביל לראות סרטים, לגלוש באינטרנט ולשחק עם מערכת ההפעלה ;D

אם המצב היה שונה והיתי לא משנה כמה טובה ונוחה עדיין הייתי משתמש בווינדוס כי אין מה לעשות ושום דבר לא יעזור זה לא למשחקים.נקודה. לא משנה כמה יגידו ווין וסדגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...