תכנית צה"לית מהפכנית : נגד לכל מג"ד (כן כן, אתם קוראים נכון!) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנית צה"לית מהפכנית : נגד לכל מג"ד (כן כן, אתם קוראים נכון!)

R0ck

Recommended Posts

במציאות הצה"לית של היום קיים מצב שבו קצינים "מבצעים" תפקיד וממשיכים הלאה אפילו אחרי שנה.

נגדים לעומת זאת נשארים בתפקיד הרבה יותר זמן, ולכן יכולים לקדם ולבצע תהליכים ממושכים.

אל תצחקו :o,

אבל הכרתי הרבה נגדים שפשוט יודעים ומכירים את העבודה שלהם כמו שצריך.

לעומת קצינים שמגיעים ליחידה, נותנים זבאנג' כדי שידעו שהם קיימים,

מיד מתכננים את המעבר לתפקיד הבא (פועלים בנמרצות כדי להשיג אותו :-*)

ועוזבים תהליכים באמצע.

אולי תקנים חדשים זו לא הדרך הכי טובה אבל לפחות יש מאמץ בכיוון נכון.

מנסיוני האישי בחלקת הקוצים/מילואים שלי. העובדה שהצוות שלנו מתחזק את הציוד בעצמו,

תורמת בצורה משמעותית למוכנות, מלאי והכרה עם הציוד (גם במלחמה האחרונה שבה ביצעתי מילואים בבסיס שאינו שלי,

הציוד סודר בדרך מוכרת ע"י חברי הצוות ה"מקומיים" ולא הרגשתי שחסר לי משהוא).

הבעיה ב"סידור" כזה היא שמילואימניק לא מכיר ציוד חדש או משופר שנכנס לשירות או נהלי תחזוקה נכונים באיחסון ממושך.

אבל בהחלט רוב הציוד למילואימניקים הוא ענתיקה :bash:, זה פשוט מעצבן ויש הרבה לשפר בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, ירבוטי צודק. הקצין שלי היה סתם פלוץ שכל שנה-שנתיים היו מעיפים אותו לבסיס אחר, כנראה בגלל משפט או תלונה או חוסר תפקוד וסיכסוכים (קצין המטבחים היה קורא לו הומו שלא בפניו, נשבעת לכם). לעומת זאת, היתה לנו במשרד נגדת שהיתה עובדת איתנו, רק בבקרת איכות, והיא בתפקיד המון שנים ומעולה בעבודתה, קיבלה לא פעם תעודת נגד מצטיין, ובצדק. הקצין שלי, לא היה לו בדיוק ברור מה לעזזל הוא עושה שם (חוץ מלישון בישיבות בבוקר ולהקליט וסרטים שהוא צילם של הבת שלו על המחשב הצבאי - עבירת במ"מ מישהו?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רס"ג זה לא תפקיד חדש.

הייתי ב-2 גדודי חי"ר במהלך השירות הצבאי שלי,

בשניהם היה לנו שם רס"ג שאחראי על הלוגיסטיקה

והמשמעת של הגדוד. :nixweiss:

רס"ג לא אחראי על הלוגיסטיקה.. בשביל זה יש מפ"מ (מ"פ מפקדה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר חש בזוועות... :errrr:

"משולעםםם!11 - מה נסגר עם המלאים של שק"ש גרמני?!"

"אין, קפרע!"

"אה... אז משולעם!!1111111 - איפה קפה הנשיא?!"

"נגמר קפרע!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב למה הקצין לוגיסטיקה החטיבתי שלנו עושה לא מעט פאשלות , כמו לא לספק מים לבסיס

כמה שעות טובות ביום הכי חם בשבוע , אנשים אשכרה התעלפו והמרפאה הייתה מפוצצת :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בסרט אחר. כשנשארתי שבת ואנחנו בסיס קטן, הביאו לנו רק סיר אחד חמין. לא סתם חמין - חמין שהחמיץ! נשאר לנו רק חמוצים לאכול שהיו פתוחים כבר, ומהאוכל שיש במקפיא (כמה קציצות מעפאנות כאלו משומן צמחי ושאריות "בשר") אי אפשר היה לאכול כי "שבת, אסור או שזה לא כשר ואסור לאכול לא כשר בבסיס ואז גם המטבח לא יהיה כשר וצרייך יהיה להכשיר אותו!". :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...