התקנתי UBUNTU ויש כמה בעיות.... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנתי UBUNTU ויש כמה בעיות....

Recommended Posts

שולם התקנתי את המערכת ההפעלה ונתקלתי בכמה בעיות די מעצבנות

המערכת לפעמים נתקעת או שהעכבר והמקלדת לא מגיבים בכלל [קרה לי שהשארתי את המחשב דלוק כמה שעות ללא שימוש בו] או שתוכנות מסויימות לא פועלות לי למשל שאני מנסה לפתוח את שורת הפקודה[מסוף], אין אפשרות ![ד''א לאובנטו לוקח המון זמן לעלות בערך 20 שניות ! לXP לוקח הרבה פחות זמן וגם הויסטה, שאני הבנתי שהמערכת הזאת אמורה להיות יותר קלילה ולפעול מהר]

אין אפשרות בכלל להשתמש ברזולוציית המסך המקורית שלי 1280 על 1024 [למרות שראיתי את הUBUNTU בLIVE CD אז הייתי ברזולוציה המקורית, אך אחרי כמה אתחולים הוא חזר לרזולוצייה נמוכה יותר] הבנתי שצריך לערוך כלשהו קובץ ושנות בו את הX אבל הסתבכתי בזה...

והבעיה הכי גרועה, המערכת לא עולה ! אני מדליק את המחשב בוחר ב:

090520073118kk8.jpg

אחר כך האובונטו נטען כרגיל:

090520073120ok0.jpg

ואז משהו שאין לי מושג מה לעשות בו, זה אומר לי להתחבר ליוזר שלי, אז אני שם את היוזר, אך את הסיסמא אין אפשורת אי אפשר לכתוב שם כלום, וגם לפעמים זה עולה ויש מלא שגיאות..

090520073125xv8.jpg

[התמונות לא עולות טוב אני לא יודע למה רואים מעפאן.. כנראה משהו דפוק בIMAGESHACK]

090520073124am8.jpg

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להבין יותר מדי את התמונה רק להבין את ההודעה... בכל מקרה א םאף אחד לא יודע מה הבעיה אז פשוט אני אשאל, איך מסירים את המערכת הפעלה הזאת? מהXP אני בכלל לא יכול לראות את הכונן החדש שנוצר,[ נלקח מכונן C עשרים וחמישה GB 25] תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה בעת הXP עולה :)

אך יש עוד שני דברים קטנים..

כשהעלתי את המחשב הייתה לי אפשרות לבחור בין הXP לויסטה [איזשה מערכת תעלה] האם אפשר לעשות את אותו הדבר לויסטה ללא דיסק?? [ אין לי אפשרות לבחור בין הויסטה לXP, שאני מדליק את המחשב הXP ישר עולה...]

ושאלה אחרונה, כשהתקנתי את הUBUNTU הוא לקח 25GB מכונן C וכעת לאחר הסרת המחיצות כל המקום נעלם, יש אפשרות להחזיר אותו לכונן C חזרה?

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להשתמש ב repair console של ויסטה ולא של (תחפש/תשאל בפורום חלונות).

כדי להחזיר את המקום לכונן C, נראה לי שתצטרך להשתמש בתוכנה מסחרית כמו parition magic, או שפשוט תעשה עוד מחיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...