מחפש מחשב נייד ב5000-6000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד ב5000-6000

Vega

Recommended Posts

לא צריך להיות חזק במיוחד....

בסיבות ה- 1000 Mhz

לפחות 128 ראם

יציאה לטלויזיה ו\או למסך CRT

כונן DVD

20 גיגה הארד דיסק - גמיש

עכבר TouchPad, עם אפשרות לחיבור עכבר ומקדלת חיצוניים

כ. רשת

אפשרות לחיבור לרשת אל-חוטית (לא חובה)

מכירים משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, כמה שאלות....

מזה -SDRAM?

האם ניתן לשדרג את הסי די רום לדי וי די, ומה זה הכ. מסך הזה? "Up to 64MB" - כמה זה עכשיו?

ומאיפה ניתן להשיג את המחשב הזה? - מאיפה המפרט? ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- SD- הוא מסונכרן פשוט בעל שני ערוצים להעברת מידע- מה שמתבטא בDDR (דואל דאטה רייט). בכל אופן תוכל לבחור מ128MM ועד ל1024MB. - שדרוג כונן התקליטורים לאחד שיתמוך בפורמט הדי.וי.די? אין לי מושג. =\ - עקרונית התחלתי דרך הדובים, אבל משם עליתי על גל היישר לאתר של החברה והבאתי לך עוד אינפורמציה שהייתה חסרה שם.

בשביל להגיע למפרט תצטרך להתחיל באתר של Hewlet Pacard, אתה כבר תגיע למחשבים של קומפאק, אל דאגה. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המחשבים של IPC... אמנם הם לא מחשבי מותג כמו ה COMPAQ... אבל יש לי אחד כזה ואני מרוצה ממנו.

והוא גם בטווח מחיר שלך (וכולל DVD)

אגב... יש בו רק בעיה אחת... המסך שלו קצת יותר מדי בהיר לטעמי - אבל משחק עם ה gamma פותר את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה אולי לא כל כך יעזור לך,

אבל אני ממליץ בחום על איי ביי

בתקציב כמו שלך (1200$) אתה יכול להשיג שם מחשבים יד שניה, כמו חדשים, עם מפרט מעולה.. מנסיון אני אומר לך..

אבל אם אתה לא רוצה משומש זה סיפור אחר...

מקווה שעזרתי במשהו, :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כמה דברים-

א. אתה יכול לדעת שהוא ישלח לך לפי כמה דברים- המוניטין שלו, והאמינות שלו. בפרופיל של המוכר יש תגובות מאנשים שקנו ונתנו לו ציון, יש חברות גדולות עם המון תגובות שאתה באמת יכול לסמוך עליהם, ברור שהמוכר זה גם שיקול שקניה מאיי ביי...

ב. לגבי השליחה, אי ביי לא מגבילה את השליחה לארץ, הכל אתה עושה דרך החברה או האדם שאתה קונה ממנו. אחרי ססיכמת איתם את הפרטים, אתה בוחר דרך משלוח, ובודק האם הם מוכנים לשלוח את החבילה לארץ...

ג. אם יש לך קרוב משפחה בארה"ב, אז הסיפור הרבה יותר פשוט, אתה מבקש לשלוח אליו את החבילה, ושהוא ישלח לך את החבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...