התלבטות בין p180 ל p182 - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין p180 ל p182

TaZeR

Recommended Posts

כן אחי, את הגרסה השחורה .

כאשר פתחתי אותו לראשונה ראיתי את שני החורים השחורים לקירור מיים, לא ממש הבנתי איך הם קיימים בP180.

לאחר בדיקה קטנה הבנתי שקיבלתי את הP182 (על האריזה של המארז כתוב P180 !)

נ.ב.

קניתי גם LIBERTY 400, אני מנסה לחבר את כבלי המתח של הלוח מתחת ללוח, אך הכבל מתח של הCPU לא מגיע .

ניתן לעשות משהו בנדון ? בLIBERTY 500 הכבל של המתח לCPU יותר ארוך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.silentpcreview.com/files/images/120fans/noctua_accs.jpg

זה MOLEX מימין וזה תקע 3 חורים מימין ^ :xyxthumbs:

לא צריך שום מאריך, תבוא למארז בהפוכה ! סדר את הקבלים מאחורי המגש של הלוח אם, ובשביל זה תצטרך להוריד את הפאנל הימני שלו. תראה שני חורי בשביל לדחוף את הכבלים חזרה לקופסה. אחד יהיה מלמעלה ואחד מצד שמאל לכל הכוננים.עריכה . . . חח זה מופיע פה בעצוד 2, ואני לא מבין מאיפה זכור לי לינק לזה בפורום חח

58bhu8.jpg

ובלי קשר - עכשיו אני מחבר בראש את כל הביקורות של אלכס שקראתי בZAP !! ח"ח !!

מה זה, עלו עליי חח, לא ידעתי שאני מפורסם. שמח לראות שאני עוזר לאנשים. תודה על ה ח"ח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לעשות בדיוק את מה שיש בתמונה, הכבל השמאלי שהולך ללוח אם (24 פינים) מגיע בלי בעיה .

הכבל הימני (מתח למעבד - 4 פינים) לא מגיע לחיבור ללוח, חסר לי משהו כמו 2-3 ס"מ .

TAOTAO אבל בטוח שזה מאריך/מפצל למתח של המעבד ? 4 פינים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם כלום לא הולך מדוע שלא תדחוף את הספק פנימה 2 סנטימטר, זה יפתור לך את בעיית האורך !

אגב מצאתי לך תמונה אחרת של MOLEX ADAPTER, זה מה שתצטרך בעיקרון

big.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, נראה לי שלא הבנת את הבעיה שלי .

הבעיה שלי היא לא המתח של המאוור או משהו כזה .

ללוח אם מתחברים שני "צמות" מספק הכוח, אחד 24 פינים ועוד אחד (ליד המעבד) של 4 פינים .

הכבל של ה4 פינים (שהוא לא מולקס, ולא כמו מתח של מאוור) לא מגיע ללוח (אם אני מנסה להעביר את החוטים מתחת ללוח כמו בתמונה) .

אין לי אפשרות להזיז את הספק כי הוא עם ברגים ... אם אני מזיז אותו 2 ס"מ למעלה אני לא יוכל לקבע אותו למארז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע משהו אצלך דפוק . . . לי יש LIBERTY 620W והכבל הגיע, לכל העולם ואחותו הכבל הגיע, אפילו להם שהביאו אותה בהפוכה זה הגיע, אז משהו אצלך דפוק, תמשוך,תמתח , תאנוס אם צריך, רק תחשוב אי לפתור את זה, זה מאוד מוזר. הוכחות לפניך . . .

59b.jpg

63b.jpg

62b.jpg

58b.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך ...

אתמול ישבתי על זה ים זמן, אם אני מנסה להעביר את החוטים בצורה יפה מתחת ללוח, הכבל מתח למעבד לא מגיע ללוח (ואין איזה משהו שאני יכול לעשות, אני מנסה בדיוק כמו בתמונה והוא לא מגיע לי) .

אם אני מחבר את זה רגיל מקדימה אז הוא מגיע ללא בעיה .

יכול להיות שזה בגלל שיש לי ספק של 400 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך ...

אתמול ישבתי על זה ים זמן, אם אני מנסה להעביר את החוטים בצורה יפה מתחת ללוח, הכבל מתח למעבד לא מגיע ללוח (ואין איזה משהו שאני יכול לעשות, אני מנסה בדיוק כמו בתמונה והוא לא מגיע לי) .

אם אני מחבר את זה רגיל מקדימה אז הוא מגיע ללא בעיה .

יכול להיות שזה בגלל שיש לי ספק של 400 ?

יכול להיות שבלוח אם שלך החיבור יותר רחוק? כי אני חושב שבכל זה מסודר קצת אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבלוח אם שלך החיבור יותר רחוק? כי אני חושב שבכל זה מסודר קצת אחרת...

תכלס. בכל מקרה, עזוב אותך משטויות, אם זה הסיפור תחבר מקדימה וזהו, חבל על כל הזמן שלנו ושלך עם הסיפור הזה. יש עוד משהו לא מובן אחינו? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מהבר מצוה תוך כדי ההתבגרות ועד היום היו לי מחשבים מסכנים כאלה של תקציב ממוצע וכל שנה החלפתי כי לא יכולתי להרשות לעצמי משהו טוב. עכשיו שסיימתי צבא ועבדתי אספתי איזה 13 אלף ודפקתי קנייה מהסרטים. רק מה, הנה אחרי כל ההתלהבות אני יושב ליד זה וחושב, מה לעזאזל אני צריך מחשב שעושה 12.500 אלף נקודות ב 3DMARK06 כשאני לא משחק בכלל בגלל הלימודים, ועכשיו העבודה. הרי אני קם ב 7 חוזר ב 7 מהעבודה ואין לי זמן לכלום, אז החלטתי למכור. אתה יודע, זה כמו שעולים על האוורסט(ההר לא התוכנה :) ) ונכנסים לדיכאון כי היית וחווית את פסגת העולם, ואז יש ירידת לחץ ואתה חושב יותר שקול שאין כבר מה לרוץ, על הזין שלך וחומרה, ויש לך מחשב שאוכל כל משחק ותוכנה בסביבה לכמה שנים. זה למה אני מוכר, הייתי שם, עשיתי את זה, עכשיו זמן להרגיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...