P150 = אוברקיל? (בתקציב של עד 1000 ש"ח) - עמוד 7 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P150 = אוברקיל? (בתקציב של עד 1000 ש"ח)

אמיר_ה

Recommended Posts

נדמה לי שפה הטעות של כולכם, הדיון פה הוא על מארז + ספק בתקציב של עד 1000 ש"ח.

ולא על "המארז המושלם שלי".

פתחו נושא נפרד על המארז המושלם כי זה ממש לא רלוונטי לנושא וזאת לא השאלה שנשאלה כאן.

זה כמו שתשאל בפורום מכוניות מה עדיף פיאט פונטו או הונדה סיוויק ומישהו יענה לך שהכי כדאי לך לקנות רולס רויס.

1000 ש"ח זה גם די הרבה להשקיע על מארז + ספק, ובכלל השקעה של 800 ש"ח על מארז + 500-600 על ספק זה לדעתי באמת מוגזם ואפשר להשקיע ברכיבים אחרים. אבל זה רק אני, ואולי יש כאלה שלא יכולים להתרכז אלא אם כן יש להם רעש בעוצמה 0, אבל האנשים עם תקציב 1000 כנראה שהם לא האנשים האלה כי אם הם כן הם צריכים להעלות בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו שכנראה אם הבחור שתק עד עכשיו הוא מוכן להשקיע עוד טיפה למשהו איכותי ושקט, ואם לא שיקנה משהו זול ויצפה אותו בקיט(שייקנה אפילו שניים אם צריך, זה נורא זול) של THERMALTAKE

http://logicpc.co.il/heb/itemlist.aspx?cnam=cooling-mo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* בקשה, מי שמדבק בקיצורים או מילים לועזיות מיוחדות, נא להסביר. RESONNANCE ? BD ?

אם כן, קבענו כמה חוקי יסוד:

השוואות שאר המארזים נעשים ע"פ המקרא הבא:

א. רעש - המארז המושקט היחיד הוא ANTEC P180 או בגרסתו החדשה P182 את שאר המארזים משווים אחד לשני ע"פ DBA (דציבלים)המאווררים שלהם.

ב. משקל - אלומיניום יותר קל מברזל.

ג. איזה מארז קר יותר - מארז אלומיניום או ברזל זה לא משנה, בשניהם יהיו אותם טמפרטורות.

ד. עמידות - ברזל עמיד יותר מאלומיניום ועל כן מבנהו חזק יותר.

ה. חברות מומלצות: ANTEC,COMPUCASE,SILVERSTONE,ENERMAX,THERMALTAKE,COOLER MASTER,NZXT,LIAN LI

הערות/הארות. שכחתי מדד כולשהו אחים?

הייתי מוציא את TT מרשימת החברות המומלצות.

ועוד דבר, הנה מארז שקט מאד ומאוורר של NZXT שעדיין לא יצא למחירה - http://www.overclockersclub.com/reviews/nzxt_hush/

בקרוב גם בארץ אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עברתי על כלל השירשור, אבל על רובו

בכל אופן, אני בעל P150 כבר חצי שנה בערך והדבר היחידי שאני יכול להגיד הוא לא לקנות אותו!*

*אלא אם כן אין התייחסות ל OC או טמפ' נמוכות

המארז קטן מאוד (יחסית) והכל דיי צפוף בפנים

כמות המאווררים שם פשוט לא מספיקה.. גם אחרי הוספת שני המאוררים מקדימה

והוא גם ממש לא כזה שקט

רק אחרי שהחלפתי את כל המאוררים במארז (כולל של הטוניק וכולל ה 120 מאחורה) הוא ניהיה לי שקט.. אבל זה רק בגלל המאוררים האיכותיים ששמתי

בנוסף, בשביל זרימת אויר קצת יותר חכמה, קדחתי שני חורי 120 מ"מ - דבר שעזר, אבל ממש לא מספיק, לטמפ' המחשב

אני כרגע מחפש מארז חדש ולהעיף את ה P150 המעצבן הזה שחוץ מהספק המודולרי שלו, לא שווה לירה

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, מה היו המעלות שלו לפני שהוספת את שני המאווררים ואחרי?

ואחרי שהחלפת לגמרי את המאווררים , לאיזה מאווררים החלפת?

איזה OC עשית? מסיבי עם העלת מתחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מוציא את TT מרשימת החברות המומלצות.

ועוד דבר, הנה מארז שקט מאד ומאוורר של NZXT שעדיין לא יצא למחירה - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_416_1270&products_id=16692

בקרוב גם בארץ אני מקווה.

אני מניח שלפני לשלוח, בדקת את הלינק הזה של המארז החדש כן אחינו? ::) כי אחרת, זה באמת מארז שאני מקווה שלא יגיע לארץ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, אני בעל P150 כבר חצי שנה בערך והדבר היחידי שאני יכול להגיד הוא לא לקנות אותו!*

והוא גם ממש לא כזה שקט

רק אחרי שהחלפתי את כל המאוררים במארז (כולל של הטוניק וכולל ה 120 מאחורה) הוא ניהיה לי שקט.. אבל זה רק בגלל המאוררים האיכותיים ששמתי

בנוסף, בשביל זרימת אויר קצת יותר חכמה, קדחתי שני חורי 120 מ"מ - דבר שעזר, אבל ממש לא מספיק, לטמפ' המחשב

אני כרגע מחפש מארז חדש ולהעיף את ה P150 המעצבן הזה שחוץ מהספק המודולרי שלו, לא שווה לירה

מקווה שעזרתי

שלום לך , האם ניתן לפרט בבקשה על דגמי המאווררים החדשים שהתקנת ולפרט על השיפור ברעש?

תודה מראש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינעל דודה חחח כמה פעמים אני עוד אגחד את זה? תשווה בין הרעש של מאוררי הLEXA(DBA) לבין רעש של מאוררים של כל מארז אחר. ככה באמת תדי אם זה מרעיש או לא יותר מהמארז האחר שאתה משווה אליו.

יעזור לך שאני אגיד "כן, ה LEXA היה שקט יחסית ל X, וכלום לעומת ה P180" ? לא. למה? כי לא באמת תבין עד כמה שקט.

בשבילכם ובגלל עוד המון שאלות יצרתי את פוסט החפירה הזה :yelclap: תהנו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=258382.msg2280474#msg2280474

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, אני בעל ANTEC P150 כבר חצי שנה בערך והדבר היחידי שאני יכול להגיד הוא לא לקנות אותו!*

והוא גם ממש לא כזה שקט

מקווה שעזרתי

לפי הלינק הזה הטמפ' אמורות להיות בסדר..

http://www.silentpcreview.com/article272-page6.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעצבן כל פעם שאני סגור על הP150 מישהו בא ואומר שהוא לא טוב, אני מחליט על הLEXA ופתאום אומרים לי שהוא רועש (האם 3 מאווררים ב22dBA ואחד ב18.4dBA זה נחשב רועש?).

אם הייתם אני מה הייתם בוחרים.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא באותו המצב כמוך, ואני רוצה לומר לך שתמיד תמצא מישהו שימצא חסרונות כמעט בכל מארז בסביבת המחירים הזאת

שני החסרונות של הP150 להבנתי הם:

1) במידה ואתה עושה OC יכולה להווצר בעיית טמפ'

2) המארז קטן

בהתחלה הזמנתי את הסונטה2 ואח"כ שיניתי לP150 ואז גליתי את התגובות הלא טובות עליו בעיקר בקשר לטמפ' וגם לגבי הגודל

אבל קשה לי להאמין שמי שלא עושה OC תהיה לו בעיית אוורור, מקסימום מכניסים מאוורים טובים.

כשהתקשרתי לחנות להקפיא את ההזמנה כדי לקחת זמן לחשוב זה כבר היה מאוחר כי הם כבר הוציאו את ההזמנה לדבריהם

יכולתי להתווכח אבל למען האמת לא מצאתי מארז שיותר מתאים לי..

בשורה תחתונה אני שלם עם ההזמנה של הP150

אני לא עושה OC ולכן אני לא חושב שתהיה לי בעיית אוורור

בכל קניית מוצר שלא יצא לך לעבוד איתו בעבר יש אלמנט של סיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכמו בכל נושא אחר זה מאוד תלוי בציפיות של כל אחד מהמוצר.

יש אנשים שיקנו מוצר שהוא גרוע אוביקטיבית והוא יספק אותם בהחלט, ומצד שני יש אנשים שיקנו מוצר מעולה וימצאו בו את כל החסרונות.

ה P150 לא שונה וכנראה יאכזב חלק מהאנשים אך לדעתי הרוב יהיו מאוד מרותים ממנו ומהספק שלו כמובן.

1) במידה ואתה עושה OC יכולה להווצר בעיית טמפ'

2) המארז קטן

1. בכל מארז "עלולה" להיוצר טמפרטורה גבוה עם OC וללא אורור מספק.

2. המארז קטן אם רוצים 8800GTX (כך הבנתי) לי הוא מספיק בהחלט. אם הלוח ATX נכנס בו ויש מקום יעודי לספק, ל 3 כוננים אופטיים ול 4 דיסקים אז הוא לא קטן ל 95% מהאוכלוסיה (בלשון המעטה)

היה לי 6A21 של HEC עם ספק 400TRT ושני 120mm של המארז, וחשבתי שהמארז "שקט" יחסית עד שהחלפתי ל P150 כולל שני 92mm קדמיים והבנתי מה זה שקט. שוב, כנראה שאפשר יותר שקט, אבל הבנתי שה P150 פשוט גורם לי לא לחשוב עליו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...