P150 = אוברקיל? (בתקציב של עד 1000 ש"ח) - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P150 = אוברקיל? (בתקציב של עד 1000 ש"ח)

אמיר_ה

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלוהים, הפיזור חום בכל אחד מהם הוא כל כך משונה שכבר 10 דקות אני מנסה להבין בכלל איך זה הולך בעודי מתבונן על האנימציות שם למטה חח

דניס, אני מבטיח לקרוא את הכל, כרגע זה מאוש משך את עיני, רק בגלל שכתוב שם ב V1100A PLUSII

* Aluminum door with lock

* Special Sound insulated foam inside

העניין הוא שהדלת כבר אלומיניום שזה כלום לעומת ה P180, אבל לגבי ה שכבת FOAM הזאת אני אסתכל אח"כ בביקורות מפואטותואחליט אם זה רציני , מה ההרכב ואיפה בדיוק זה עומד מול ה P180.

בינתיים, בתוך המארז כל הקשקושיאדה הזאתי עם הזרימת אוויר ממש לא נראית לי. מזכיר לי לקוח זהרכבתי לו HTPX במארז COOLING שם המאורר של המארז מושך אוויר מאחורה קדימה, ורק אז החום שהוא פוךט נמשך למעלה. בקיצור זה סתם מסבך מאוד את הפליטת חום מה שהשאיר את המארז ההוא חם. וחוץ מזה, אני לא רואה (כרגע) איך אפשר להכניס בו כל מיני ענקים כמו נינגות ואת ה 9700 של זלמן לדוגמה עם כל התעלות אורור וירקות בסגנון . . .

אבל יותר חשוב זמינות, העוד שאת ה P180/182 ניתן למצוא בכל חור , איפה בדיוק קונים LIAN LI במחירים סבירים ובזמן אספקה מיידי במלאי ? מהצצה בזאפ זה לא נראה מבטיח במיוחד ויתר כמו פריט אספנים משום מה :-[

סה"כ כל הכבוד דניס, העשרת אותי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה בשביל מחירים כאלה שראיתי הרגי, בשביל לקנות מארז שלהם אני צריך למכור את מיצי החתול שלי, לא מתאים ! הוא לא מסכים שיחליפו אותו בקופסת אלומיניום :lol:

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_280_404

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה בשביל מחירים כאלה שראיתי הרגי, בשביל לקנות מארז שלהם אני צריך למכור את מיצי החתול שלי, לא מתאים ! הוא לא מסכים שיחליפו אותו בקופסת אלומיניום :lol:

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_280_404

שלום אלכס- שמי רוברט ואני פתחתי את התר'ד ''מארזי אלומניום או ברזל ......''

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=256285.0

ברשותך , אבקש שתקרא את התר'דים שכתבתי (בעיקר בהתחלה).....מה דעתך על הנאמר ?

''מה הנסיון שלך אומר'' לגבי מידת ההשתקה של חומרים אקוסטיים במארזי אלומניום .

בדרך כלל חומרים כאלה משתיקים בעיקר תדרים גבוהים (מאחר והחומרים דקים )

תודה מראש :hi:- רוברט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דניס, כמו שהבטחתי אחרי מבט מעמיק בביזיון של ה"השקטה", שח LIAN LI החלטתי שזה עדיין שווה ל . . . מדוע? הצץ נא בתמונה הזאת:

ה"בידוד" במארזים ש LIAN LI . . . לא יותר מאשר ערכת קיט של THERMALTAKE (או חברה אחרת) על דלת אלומיניום רגילה של מארז שונה . . .

http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rid=132203

לכן . . . עדיין ה P180 נשאר המארז היחידי שאני יכול להעיד עליו כ SILENCED ובשפה צחה: "מושתק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון בעבודה על מארזי LL, הם פשוט תת רמה (נכון, נסיון בן 4 שנים, אבל גם אז המארז עלה מעל אלף ש"ח).

אילו היו מארזים בסגנון -G70 של היום (אז זה היה PC90 או משהו דומה)

איכות בניה זוועתית, אין הקפדה על כיפופים - מה שחשוב במיוחד במארז אלומיניום (משום מה, נבזי יותר מפלדה),

וכתוצאה מאיכות הבניה - רזוננס מזעזע מהמארז - גם כשאין בו דיסקים בכלל (רק מהמאווררים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שדי החמירו פה עם הLEXA, אחרי קריאת הרבה ביקורות של אתרים מקצועיים של הLEXA ושל הP150. וגם בNEWEGG של אנשים שקנו את המוצרים (קראתי את הביקורות על הSOLO כי הם סה"כ אותו מארז אבל בלי הספק שזכה לביקורות מאוד ראות מאנשים).

הרבה מאוד אומרים על הLEXA שהוא שקט מאוד ומתלוננים רק על האיכות בנייה שלו בFRONT שהיא עשויה מאוד בזול.

על הP150 אומרים (חוץ מהספק) שהכפתורים שלו (ביג דיל) לא ממש איכותיים.

סה"כ על שניהם יש ביקורות מעולות, אני עוד לא החלטתי על מי מביניהם ללכת אבל לפי הביקורות שניהם יהיו מארזים מעולים ולא חובה ללכת על הP180 שגם לו יש חסרונות:

* is too big

* is too complicated to set up

* makes clean cable management difficult

* has the PSU positioned too far away from the motherboard

* has a door

* has a difficult-to-remove front bezel

* has an awkward air vent on top of the case

* silver version looks like a refrigerator

* black version is too monochromatic, etc.

נלקח מhttp://www.silentpcreview.com/article272-page1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובה ללכת על הP180 שגם לו יש חסרונות:

* is too big

* is too complicated to set up

* makes clean cable management difficult

* has the PSU positioned too far away from the motherboard

* has a door

* has a difficult-to-remove front bezel

* has an awkward air vent on top of the case

* silver version looks like a refrigerator

* black version is too monochromatic, etc.

נלקח מhttp://www.silentpcreview.com/article272-page1.html

חבורה של ילדים לא מנוסים, איך ניתן לכתוב דבר כזה בכלל . . . אתה יודע מה? בוא אליי הבייתה ותגיד לי מה אתה חושב, היה משעשע לקרוא את הביקורת שלהם כשכל הפורום לא מזכיר ולא אחד מסעיפי הבבל"ת הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד ש-SPCR הם חבורה חובבנית זה שטויות במיץ.

נכון שחלק מה"טענות" נגד המארז הם סוביקטיביות כמו למשל הטענה שהוא גדול מדי,או שהוא מסובך מדי או שיש לו דלת למשל - לאחד זה יתרון ולשני זה חסרון.

כל אלו עדיין ביקורות וטענות,שרלוונטיות לחלק מהאנשים וממש לא חכם לפסול אותן בזלזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס הLEXA הוא לא שיא השלמות...

כמו שראית בביקרוות הוא משתמש בשילדה של הSANBEAM...

ובכללי חוץ מיופי אני לא חושב שיש לו משהו..

וגם היופי..... :s05:

בכל מקרה, אני לא מבין למה אף אחד לא המליץ עדיין מארזים של AC - http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6670

יש לי נסיון עם הגרסה הישנה שלהם (לא הפרו) - מארז מדהים בשקט שלו. יש לו ארבעה מאווריים מוזרים, מיקום...מיוחד של הספק (שאצלי הוא 330W של סיסוניק (!!!) אצלי=מגיע עם המארז) - אבל אין מה לומר - הוא שקט מאוד, והטמפרטורות נמוכות והמחיר זול מאוד.

אני לא יודע אם הספק 500W הוא גם של סיסוניק - אבל במחיר הזה - זה סופר-שווה בדיקה. מה גם שצריך לבדוק אם 8800 יכנס אליו. אם כן - זו קניה מעולה.

לגבי הביקורות על הP180 - טוב, הוא גדול (וכל מי שמתעסק בהשקטה יודע שככל שהמארז גדול יותר, אפשר לעשות אותו שקט יותר), חייבים לבדוק אם הכבלים של הספק ארוכים מספיק לפני שקונים, אבל התקנת כבלים מסודרת? מעולם לא היה לי מארז כ"כ מסודר. כל הכבלים רצים מאחורי הלוח. אין כמעט כלום קדימה.

אין שום צורך להסיר את הFB. פשוט אין. וגבי מיקום הVENT והצבעים - טוב, זה עניין של טעם. אבל לי היה את המארזים של ATC החומים עם הגימור המבריק (כמו מטאלי של מכונית) שעלו 1400 ש"ח בלי ספק - ועדיין אני חושב שהאנטק פשוט "מפוצץ" בסטייל.

אופציה נוספת זה המארז של HEC (נדמה לי - ה-61A9 - משהו כזה) עם סט פדים של ספיז ומאווררים מתאימים - אפשר עשות אותו שקט.

אני שנים מוציא סכומים לא מבוטלים על בנית מחשבים שקטים. מה שנכתב לעיל הוא מנסיון, אבל יש לקחת בחשבון שהדגש העיקרי שלי הוא שקט, ולא שיקולים אחרים (בינהם - תקציב).

לגבי SPCR - כל מי שבונה מחשבים שקטים צריך להתייחס למה שנאמר שם. זה ה"פנאי פלוס" של עולם המחשבים השקטים. אבל גם התייחסות יכולה להיות.....מסוייגת.

וד"א ה-P182 נבנה ע"י אנטק בשיתוף והתייעצות עם מייק צ'ין (בעל ה-SPCR) לא יודע אם זה הוזכר, אבל שווה איזכור. רואים את זה במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הם כבר SPCR לעומתך אלכס... :s07:

אחינו, התגובה היא לא מזלזול אלה מזה שעכשיו אני נוגע במארז הזה ביד שלי, ואתה קורא עליו מרחוק. ואם היה לך, גם אתה הייתה צוחק על זה, וחוץ מזה מה שאני כותב זאת דעתי, ואני כותב את זה בכוונה בהתרסה בשביל שלא ייקחו יותר מדיי ברצינות אתרים באינטרנט כי זה לא WHAT U C IS WHAT U GET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...