P150 = אוברקיל? (בתקציב של עד 1000 ש"ח) - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P150 = אוברקיל? (בתקציב של עד 1000 ש"ח)

אמיר_ה

Recommended Posts

טוב אני מקווה שזאת פעם אחרונה שאני אכתוב את זה :xyxthumbs:

LEXA: מארז בעל מבנה רגיל לחלוטין, שום פונקציות מיוחדות, היה לי, החזקתי אותו, פירקתי אותו, מה שאתם רוצים. הברזל אמנם איכותי, איכות הגימור החיצונית מבריקה ובלתי רגילה למארZים כאלה. אבל, וזה אבל גדול ! לא שווה גרוש מעבר למארזים סיניים כ"מארז שקט".

תבינו כל מארז בשוק הוא בעל אותו מבנה , יש את החלקים בפנים ויש איזו דלת שלפעמים היא אטומה, ואז היא עוד איכשהו משקיטה טיפל'ה, ויש דלתות שקופות כמו בשאר המארזים שלא חוסמות שום רעש כמעט. לכן אני אומר חזור ובקוש, דברו חלש ;D ה LEXA כשמדברים על נמצא עם כל הJUNK ושאר השוק כי הוא בסה"כ כלוב מתכת עם חלון בצד זהו !

P180/182 בנוי אחרת . זה כמו מהפכה הנדסית. המארז עצמו הדלת הצדדית והדלת הקדמית בנויות מ 3 שכבות (אלומיניום פלסטיק אלומיניום, והשכבה הפלסטית הנוספת החיצונית)כאשר בדגם ה 182SE או SPECIAL EDITION המבנה הוא עוד יותר שקט (ברזל,פלסטיק,אלומיניום ועוד שכבת הציפוי מראה החיצוני)I WANT ONE ! :'(

http://www.antec.com/us/productDetails.php?ProdID=81803#

בגלל זה הוא היחיד שלא משנה מה תשימו בו ואיזה מאורר, יקבל השקטה משמעותית בגלל המבנה של המארז, מה שה LEXA יכול לחלום עליו

מי שרוצה, זאת הביקורת שלי בזאפ:

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=422139

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שקט זה לא הכל...(וזה גם לא הדבר הכי חשוב מבחינתי ומבחינתם של אנשים רבים)

תפסיק לחפור בבקשה, אתה חוזר על עצמך ואני חושב שכולם הבינו את כוונתך.

נ"ב: אף אחד לפניך לא השווה את הלקסה ל - P180.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, עם כל הכבוד ויש כבוד . . . אנשים עושים פה טעות בסיסית של השוואת שקט של שזאת שטות. לא משנה איזה מארז תשווה לאיזה מארז:

א. תלוי איזה מאוררים יש לך בפנים

2. תלוי איזה כרטיס מסך אתה שם בפנים(ךיתר דיוק איזה אמצעי מורגב עליו או מתכוונים לשים עליו)

3. האם יש מערכת מים פנימית שמרעישה בדר"כ יותר מהמאוררים של החלקים התוך המארז.

מילא להשוות בין 180/182 ל 182SE זה באמת מעניין בגלל ששכבות הבידוד ב180/182 הן 3 שכבות (אלומיניום פלסטיק אלומיניום), והשכבה הפלסטית הנוספת החיצונית

כאשר בדגם ה 182SE או SPECIAL EDITION המבנה הוא עוד יותר שקט (ברזל,פלסטיק,אלומיניום ועוד שכבת הציפוי מראה החיצוני)

לכן אני רציתי לתקן את חלק מהחברים פה ולומר שהמארז היחיד שאפשר להשוות אותו במונחי שקט (שוב, תקנו אותי אם יצא עוד דגם דומה לחברה כולשהי) זה ה P180/182.ואגב אני חושב שה180 ייצא מהפס ייצור אם הם שמים בקופסאות שלו את ה182 ושולחים במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא להשוות בין 180/182 ל 182SE זה באמת מעניין בגלל ששכבות הבידוד ב180/182 הן 3 שכבות (אלומיניום פלסטיק אלומיניום), והשכבה הפלסטית הנוספת החיצונית

כאשר בדגם ה 182SE או SPECIAL EDITION המבנה הוא עוד יותר שקט (ברזל,פלסטיק,אלומיניום ועוד שכבת הציפוי מראה החיצוני)

אלכס אני חושב שיש לך טעות..

ההבדל היחידי שראיתי מה-182 ל-182 SE הוא באמת בשכבות (לפי האתר של אנטק)

והגימור החיצוני היפה + הגימור הפנימי בשחור,שוב עד שאני לא אראה ביקורת רצינית שתוכיח שיש

עוד הבדלים.

חוץ מזה לא ראיתי שום הבדל בינהם שמצדיק את המחיר הגבוה של ה-P182 SE.

עידו

אני לא חושב שהוא שווה את המחיר שלו למרות שבהחלט הוא יפה יותר מהP-182 הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מה שמך אגב?

אני אגיד את זה ככה . . .

LEXA עולה 700 מחפש יופי? זה הפתרון

P150 עולה 600 מחפש תקציב? זה הפתרון

P180 עולה 850 מחפש שקט, עיצוב סולידי, מבנה מדהים וחזק (המארז מברזל) והעיקר,שלא יהיה אבק במארז (שני פילטרים מובנים מקדימה נגד אבק ניתנים להסרה קלה) - זה הפתרון.

ע"פ ZAP. אני לא במקומך אבל לו הייתי, הייתי סוחט עוד 150 ש"ח בשביל ה180/182.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEXA עולה 700 מחפש יופי? זה הפתרון

P150 עולה 600 מחפש תקציב? זה הפתרון

P180 עולה 850 מחפש שקט, עיצוב סולידי, מבנה מדהים וחזק (המארז מברזל) והעיקר,שלא יהיה אבק במארז (שני פילטרים מובנים מקדימה נגד אבק ניתנים להסרה קלה) - זה הפתרון.

ע"פ ZAP. אני לא במקומך אבל לו הייתי, הייתי סוחט עוד 150 ש"ח בשביל ה180/182.

זה קצת מטעה, P150 לא עולה 600 אלה בסביבות 1000, למעשה ה P150 קצת יקר מה P180 ברוב החנויות אבל כולל גם ספק מעולה בשווי 400-500 ש"ח. אבל ה P180 מאז יותר טוב ומרווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - LEXA עולה 600 ש"ח ב - IQPC.

ויש גם את ה - 3D AURORA ב - 620 ש"ח, מה יגיד עליו מומחה השקט שלנו ?

גינוי נחמד הבאת לי ;D אבל בכל מקרה, אני לא רוצה לדבר על מה שאני לא מכיר אידית, כי זה סתם יהיה . . . שקר כולשהו :-\

לא היה לי שום ניסיון עם האורורה מלבד פתיחתו בחמות לשם תצוגה בשבילי. פשוט לא התלהבתי ממנו ושכחתי ממנו לחלוטין אחרי ששנייה אחרי זה פתחו לי את ה P180 קניתי אותו על המקום.

אבל בואו נעשה מעכשיו סדר קטן, ומהיום צריך לעשות איזה חוק כזה של מדד להשוואות "רעש" של מארזים:

1- משווים מארז שקט ללא שקט ע"פ המבנה, מה שכיום מציב את ה P180/182/182SE בערך מול כל העולם ואת הP180/182 מול ה 182SE כמו שהסברתי כבר.

2- את כל שאר המארזים בעולם שעשויים מברזל או אלומיניום נשים בגוש אחד כי ממילא ברזל ואלומיניום מבודדים באוה המידה.

אפשר להשוות אחד לשני רק ע"פ המדד הבסיסי הבא:

עוצמות הרעש של המאוררים שבאים יחד עם אלו (לא חשובה כמות המאוררים, אלא מהו המאורר הכי חזק והכי רועש במארז, שהרי 10 מאוררים ב 21DBA עדיין לא נשמעים כמעט מטווח של כמה עשרות ס"מ).

דוגמה: מארז X עשוי אלומיניום או ברזל מגיע עם שלושה מאוררים של 21DBA ומאורר אחד של 30 DBA. מארז שני עשוי מאותם חומרים (כולם מלבד שלושת דגמי ה המדוברים) מגיע עם מאורר אחד אחורי חזק במיוחד שמוציא 35 DBA. מיידית המארז הזה מפסיד בגלל שלא המארז מרעיש, אלא המאוררים שלו, ועל כן, לא לפי המארז שופטים, אלא לפי המאוררים שהוא מגיע איתם. מכאן ההשוואות שלכם אמורות להיות קלות:

תוציאו בדיקות אמינות של ה DBA (דציבלים) שמפיקים מאווררים של שונים ותמצאו מיידית מי מהם יהיה שקט יותר.

כמדד קחו את הנתון הזה: רק רעש מעל 21 DBA ניתן לשמוע ממרחק של חצי מטר.

* אל תשכחו שהתוצאה הסופית לא קשורה ל "כמה שקט המארז" אלא ל "כמה שקט המארז שלי יהיה אחרי שאפחלץ אותו בחומרה (כדברי אורי גלר) מ-ה-מ-מ-ת עם מאוררי ספק, VGA CPU ועוד ירקות . . ." :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מטעה, P150 לא עולה 600 אלה בסביבות 1000, למעשה ה P150 קצת יקר מה P180 ברוב החנויות אבל כולל גם ספק מעולה בשווי 400-500 ש"ח. אבל ה P180 מאז יותר טוב ומרווח.

הוא בטח התכוון לאנטק סולו שזהה ל - P150 מלבד הצבע ובא ללא ספק.

בכל מקרה ה - P180 הוא לא מארז מושלם כמו שאלכס מציג אותו, יש לו את החסרונות שלו וישנם יקרים יותר של LL שעדיפים עליו גם בבידוד רעש.

ומלבד ה - DBA חשוב לדעת גם את התדר של הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בטח התכוון לאנטק סולו שזהה ל - P150 מלבד הצבע ובא ללא ספק.

חפשו בזאפ תבינו על מה דיברתי

בכל מקרה ה - P180 הוא לא מארז מושלם כמו שאלכס מציג אותו, יש לו את החסרונות שלו וישנם יקרים יותר של LL שעדיפים עליו גם בבידוד רעש.

רוצה להראות לי מארז LL יותר טוב בבידוד? אמרתי כבר לפני כמה הודעות, גבה את דברייך בהוכחות דניס, אשמח לשמוע אם עוד מישהי הרימה את הכפפה והכניסה שכבות בידוד במארז מסויים שלהומלבד ה - DBA חשוב לדעת גם את התדר של הרעש.

וזה ציטוט מפוסט אחר של בחור עם 180.

או קי, שתי האגורות שלי:

P182 - מארז מדהים. שכחתי לציין שמיועד למחשב חרישי לגמרי. מה שנקרא, איכות ללא פשרות. אהבתי במיוחד את הדופן המבודדת רעש.

ספק - קורסיר HX520 - מיוצר ע"י סיסוניק, שקט יותר מה-M12 כיוון שלא כולל את מאורר ה60 שיש לו. בגלל מיקום ספק הכוח בתחתית המארז - לא שומעים כלום!

מאווררים אוריגינלים שהגיעו עם המארז - מבוטלים כולם. מאוורר אחורי הוחלף ב-S_FLEX D 800RPM על גרומטים מסיליקון- המאורר היחידי במארז.

מעבד דואל X2 4600 - גרסת ה-89W (!!!!) עם נינג'ה, ללא מאוורר - הSFLEX עושה את העבודה.

2 דיסקים קשיחים של מחשבים ניידים, אחד סיגייט 7200 ואחד 4200. עשיתי מוד קטן לסייקונים שבאים עם המארז על מנת שלא יעבירו ויברציות.

המחשב 30 ס"מ ממני על הרצפה - לא שומעים כלום. במצב של דממה מוחלטת (2 לפנות בוקר, איזור כפרי) אפשר לשמוע משהו שאומר שהוא עובד - ולא יותר מזה. אפילו אי אפשר להגדיר את מה ששומעים.

כ. מסך GT6600 עם הקירור השקט של AC - יש לו מאוורר לצערי, והוא גם לא מקרר משהו.

טמפרטורות:

(היום שרבי אז אציין את הטמפ עכשיו וביום רגיל בסוגריים):

לוח אם: 42 (35)

מעבד: 41 (35-38)

דיסקים 29-35 (24-27)

כ. מסך - 52 (אררררר.... 50)

בעומס של משחקים - תוסיפו בין 8-10 מעלות. (INFERNAL, C&C3)

שדרוגים קרובים:

8800GTS עם HR-03+ - פסיבי חלוטין.

בהצלחה.

ומשהו אחרון לסיום למי שהבעייה שלו זה שאין ל מספיק כסף.

אני מבין, ועל כן מילותיי הן רק המלצות, פשוט גם אני הייתי בתקופות בלי כסף אבל למדתי דבר אחד במהלך השנים הקניות הזולות שלי דאז.

אני בשום אופן לא אומר לקנות את המפרט שלי כעת לדוגמה! אבל . . . עדיף לעצור כליל קנייה של חלק מסויים או של כל המחשב כולל, אם מדובר בכמה מאות שקלים ולא באלפי שקלים. מה שקורה הוא שאחרי הקנייה רואים את אותו מוצר אצל מישהו אחר, או שמבינים (זה מטפטף לאט לאט) שאם היינו מחכים טיפה, עובדים עוד יום, או חוסכים על סיגריות שבוע (לדוגמה) היינו יכולים לקנות את המוצר שבאמת רצינו ולא שעכשיו יש חרטות, כי חרטות זה דבר נורא לחיות איתו(שוב רק אם ההבדל הכספי היה קטן).

רבל אתם תעשו את השיקולים שלכם. :xyxthumbs:

לגבי ה AURORA מול ה 150, כמו שאמרתי, ברגע שתמצאו את הנתונים על המאוררים שיש בתוך המארזים ותשוו - תדעו מי יותר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...