האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 37 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, המון.

כמעט מדי יום ישנן התפתחויות בתחום המדע והרפואה שלא נכנסות לחדשות.

מספיק שיש משהו טיפה לא בסדר כמו איזה בחור שקיבל את המשכורת שלו באיחור של שבועיים או כשמתחיל מצעד של אימהות חד הוריות (תכלס, מעניין לי את התחת שהן התחילו לצעוד) הוא יופיע ראשון בחדשות, אבל אף פעם לא יספרו על שיא שנשבר, על קבוצת אנשים שהחליטו להתנדב איפשהו, על מדעי שהומצא. כדי שדברים כאלה יהיו בחדשות הם צריכים להיות ממש משמעותיים וגם אז שמים אותם רק בסוף המהדורה. (אני לא אומר שאין בכלל דברים טובים שמדווחים עליהם, אבל אם תקחו מהדורת חדשות ממוצעת בארץ או בעולם תראו שכל הכותרות הראשיות הן על דברים רעים שקרו)

אולי זאת הסיבה שכולם פה כ"כ פאסימיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה אני דווקא מסכים לחלוטין.

מספיק לראות את הסרטים של מייקל מור ולהבין

שזה בעצם דבר נכון.

בחדשות/תקשורת מוציאים המון דברים מהקשר, רק בשביל שזה

יימשוך את העין ויכניס כסף למפרסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודי, עם כל החידושים והפיתוחים המדעיים והרפואיים, עדיין אין מספיק מיטות בבתי חולים, חולים שוכבים במסדרונות בלי טיפת וחולי סרטן מקבלים יריקה בפרצוף ומה לא. אם עוד לא הבנת, כל התכנולוגיות האלו מיושמות, אבל לא כאן. מוכרים את זה לכל המרבה במחיר ומי שבאמת צרייך את זה כאן בארץ מקבל זין אחד גדול. אני לא מייחלת לך לחלות חלילה במחלה קשה כי אז תתוודה כמה שהמערכת כאן אנוכית, גזלנית, חמדנית ואטומה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום הטיפול האבחוני אנחנו בין המקומות הטובים בעולם עם ציוד של US CT SPECT ושילוב של כמה ביחד, הדמיות , קפוסולות במקום אנדוסקופיה וכו'.

הטכנולוגיות האלה מיושמות בארץ, פשוט צריך להיות נזקק להם בשביל לקבל גישה אליה.

בתחום הטיפולי גם פה אנחנו במצב טוב, למשל אנחנו (הישראלים) פיתחו למשל את הסטנטים עם פולימרים המפרישים תרופות למניעת הייצרות נוספת של עורקים וכו'.

יש פה כל כך הרבה פיתוחים שכן מגיעים פה לשוק שזה מדהים! אנשים פשוט לא מודעים לזה.

רוב הפיתוחים של הלייזר האסטטי, הם של חברת LUMINES הישראלית...

אבל אתם צריכים להיות מודעים למשהו, יש פה בעיה, השוק פה קטן מידי, וגם עד שתרופה או מיכשור רפואי נכנס לשימוש הוא עובד 7 מדורי גיהינום.

בגלל זה כל המוצרים נכנסים תחילה להיכן שיש כסף - ארצות הברית. (אבל, אנחנו בהרבה רמות מעליהם בתחום הרפואה הציבורית... ששם כמעט ולא קיים, למי שאין כסף פשוט יכול לשכוח מהכל חוץ מרפואה מאוד מאוד בסיסית).

הבעיה היא הבעיה הממשלתית שצריהה להשקיע קצת יותר כסף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנדוסוקופיה זו המצלמה עם הצינור של גסטרואנטרולוגים?

לא חייב אבל כן. יכולים לדחוף לך אותו לא רק לתחת, אלא גם לקנה הנשימה (אנדוסקופיה של ריאות) או לושת/קיבה דרך הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...