האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש תלוי איפה, למשל האיזור שלי ממש איכוי והאנשים טובים, מנומסים ואפילו דיי משכילים (לגבי אלו שאני מכיר ורואה כמובן)

ואפשר לראות בבירור בתיכון שלמדתי בו שהמופרעים ברובם באיים מאיזורים ושכונות יותר עניות או ממשפחות שבאו מתרבות רעה (לא גזען אבל אם אני אזרוק בן-לולו באויר אני דיי בטוח שאף אחד לא ידמיין דוקטור לפיזיקה מול העיניים).

הייתי בשמחה רבה מגדל כאן את ילדיי, התנאים לאורח חיים טוב במדינת תלויים בכסף אבל כן אפשר לנהל אורח חיים נהדר ומספק בדיוק כמו בכל מדינה מערבית.

בארה"ב הפער הכלכלי חברתי גדול הרבה יותר כך שברור ששווה לחיות שם שאתה מבוסס ומרופד ירוקים, אבל אם לא אז המצב שלך לגמריי בקקה.

במצב כלכלי ממוצע בהחלט בעיניי היא מקום ראוי לחיות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל אתם בכלל יודעים על פינלנד, המחירים שם ועל שיטת המיסוי? :kopfpatsch:

הורים שלי נוסעים לשם כמעט כל שנתיים והם אומרים שהמחירים שם בערץ כמו בארץ, רק הסחורה יותר טובה. פשוט אין שם חיקויים ב-10 שקל, זה לא אומר שהמדינה ממש ממש יקרה...

מה כן, אני יודעת שביטוח לשנה לאופנוע שם עולה 7000 יורו, בגלל הכבישים הקפואים חצי מהשנה ואחוז ההתהפכויות בגלל החלקה.

נראה לי מצאתי משהוא קשור

http://www.local.co.il/kfar-saba/6045/articles.htm

:lol:

"חשוב לציין שהם בני טובים". :nono:

בקשר ללהסתובב לבד בלילה, זה ככה-ככה. יש ערים שאפשר ויש ערים שלא. יש שכונות שבכיף, יש שכונות שעל גופתי המתה. אלימות המין בארץ למשל, משתוללת. העקיפה בחוק זוועתית ואנשים נענשים בצורה מגוכחת, אם בכלל.

בארה"ב הפער הכלכלי חברתי גדול הרבה יותר כך שברור ששווה לחיות שם שאתה מבוסס ומרופד ירוקים, אבל אם לא אז המצב שלך לגמריי בקקה.

במצב כלכלי ממוצע בהחלט בעיניי היא מקום ראוי לחיות בו.

זה לא שהפער כזה גבוה בינינו לבין ארה"ב. פשוט להם יש יותר "פריס הילטוניות" מפונקות, ואצלינו יש יותר עניים (פר 1000 איש). גם קו העוני שלהם נמצא מעט יותר גבוהה משלנו.

עם מספיק כסף בארנק, תוכלו לגדל ילדים גם ברואנדה ובוליביה, אבל אני לא מיליונרית, אפילו לא עמידה, אז אני מעדיפה מקום עם יותר הזדמנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים איזה תרבות יש לנו פה...

ערסים ופרחות!

יש לנו מנטליות של ברברים!

כמו בכל מקום...

כמה מוסלמים בארופה?

כמה איספנים יש בארה"ב?

העקרון החשוב לא להיות זר בארץ זרה.

מי שלא מבין את זה ,בבעיה גדולה.

בהזדמנות הראשונה שיש לי אני עף מכאן.

וכל מי שחושב ככה כנראה קיבל חרא של חינוך בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה עקרון חשוב של לא להיות גר בארץ זרה, אבל דווקא אני מאמין שזה החלק היותר קל, להסתגל.

ספר את זה ל 6 מיליון

מי שלא הבין שיבין שהמלחמות פה לא יסתיימו גם ב 100 שנים הקרובות.

מי שרק מחפש נוחות בחיים ... שימשיך את החיים השיטחיים שלו בחו"ל ..שיתבולל לו בשקט ויעלם .. הוא וילדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו, אתה לא צריך לספר לי על זה ואל תכנס לזה עכשיו.

אחת מהסיבות שאני אשאר בארץ ויהי מה, זה כי אני יודע כמה קשה עבדו ונלחמו 2-3-4 דורות אחורה במשפחה שלי, בשביל להגיע לפה ולהקים מדינה ולעשות הכל כדי שהם לא יהיו זרים בביתם שלהם. (למרות שהם דיברו בעיקר את שפת המקום ולא הכירו שום ארץ אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן ההקמה ועכשיו זה כבר משהו אחר, אז לא היה את כל מה שיש היום- המצב של המדינה פה על הפנים וזה לא רק כלכלית.. אבל אני יכול להגיד לך בתור מישהו שחושב על מה לעשות בעתיד שאבא תמיד רוצה שלילדים שלו יהיה הכי טוב ובארץ הכי טוב זה אף פעם לא יהיה.. והיה פה איזה מישהו קודם שאמר לא קיבל חינוך טוב בבית ? תגיד לי מה קשור- רק בגלל ההערה הזאת מראה שאתה לא קיבלת חינוך נורמלי בבית.. נכון שלבן אדם אסור לשכוח את השורשים שלו אבל לגור פה ולסבול זה כבר משהו אחר.. תמיד אפשר לבקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל מקום...

כמה מוסלמים בארופה?

כמה איספנים יש בארה"ב?

העקרון החשוב לא להיות זר בארץ זרה.

מי שלא מבין את זה ,בבעיה גדולה.

וכל מי שחושב ככה כנראה קיבל חרא של חינוך בבית

אז יש מוסלמים באירופה ויש היספנים בארה"ב, אז מה? המשפט הזה שלך מעיד על גזענות גרידא.

העקרון החשוב הוא לא לסבול למען דבר שאתה לא מאמין בו.

וכל מי שמזלזל ככה בדיעות של אחרים כנראה לא קיבל חינוך בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסלמים יש גם כאן, והם מתרבים מהר יותר, כך גם הדוסים. עוד 100 שנה, אם המדינה הזאת עוד תתקיים, יהיו פה אולי 100 מהנדסים שיעשו מילויים 11 חודשים בשנה וישלמו כל המשכורת במס כי לא יהיה מי שילך לצבא או ישלם מיסים. או שתבטלו את פאקינג חוק טל ותפסיקו לשלם לתלמידי ישיבות, או שתארזו גם אתם. גם בחו"ל יש חרדים, רק ששם הם עובדים וממלאים חובות לאומיות ולא שורפים צמיגים.

בקשר להתבוללות - אני תוצר של התבוללות ואין לי בעיה עם זה או להמשיך להתבולל עוד קצת. יותר חשוב לי נתונים גנטיים טובים, חינוך ובטחון לצאצאים, מאשר זהות לאומית (במחיר של חיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן ההקמה ועכשיו זה כבר משהו אחר, אז לא היה את כל מה שיש היום- המצב של המדינה פה על הפנים וזה לא רק כלכלית.. אבל אני יכול להגיד לך בתור מישהו שחושב על מה לעשות בעתיד שאבא תמיד רוצה שלילדים שלו יהיה הכי טוב ובארץ הכי טוב זה אף פעם לא יהיה.. והיה פה איזה מישהו קודם שאמר לא קיבל חינוך טוב בבית ? תגיד לי מה קשור- רק בגלל ההערה הזאת מראה שאתה לא קיבלת חינוך נורמלי בבית.. נכון שלבן אדם אסור לשכוח את השורשים שלו אבל לגור פה ולסבול זה כבר משהו אחר.. תמיד אפשר לבקר

המצב אז היה על הפנים בהרבה ממה שהוא היום, פשוט ההבדל הגדול הוא שאז מי שהיה פה האמין בעבודה קשה ובאידיאולוגיה.

אתה חושב שפעם לא היתה שחיתות? היתה, אבל ההבדל היה שאז גנבו בשביל המפלגה היום בשביל "הבית".

אני יודע לא התכוונת לזה, אבל לבקר את המדינה הכי טוב מבפנים, ברגע שאתה בחוץ אתה בחוץ, ביקורת על המדינה לא מתקבלת.

היום הבעיה היא שכל אחד לעצמו וזה מעצבן, לאף אחד לא ממש אכפת מהאחר.

תראה, אני מכיר לא מעט אנשים שרוצים לעוף מפה, אני לא מאשים אותם, מה שכן אני מאוד חושב שהם הולכים בדרך הקלה, שזה טבעי.

אני אפשר להגיד חושב אחרת, אני חושב שלהשאר במדינה, המדינה שלי המקום היחיד בו אני לא זר, זה ערך עליון, ופחות משנים הקשיים.

ושלא יגידו אין לי אפשרות לעזוב, כי עם התואר שיהיה לי בעוד כמה חודשים אני מאמין שהרבה מדינות (כמו אוסטרליה...) יקבלו אותי, "רק תבוא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...