האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

תואר ראשון בקושי משנה מנטליות.

ישראלים ברוב המקרים תקיפים וישירים יותר, פחות קרים, זאת בעיה עם ארה"ב ובעיקר עם החברות הבינ"ל, אבל זה גם מוציא מקיבעון המרובעות, פחות פורמליסטיקה, יותר חשיבה חופשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוד שלי עבר לקנדה לפני 7 שנים. מצא אישה, עבודה כשף משני במסעדה ויש לו עכשיו ילד ראשון.

הוא מספר שהחיים שם כ-כך הרבה יותר טובים מבישראל.... מבחינה כלכלית המצב אצלו פי 5 יותר טוב ממה שאי פעם יכול היה להיות אם היה נשאר בישראל.

מבחינת רכוש הוא מסודר. TV, מחשבים, וכל השאר...

גם הטמפ' שם יותר לטעמי... :) אני אוהב כשקר! מאוד קר!(בחוץ כמובן...)

אבל לא נראה לי שאני אעזוב את הארץ. כמה שקורץ לי המצב הכלכלי שם, אני שואף לחיות פה ברמת חיים טובה לפחות כמו שם.

אתם תראו שרק כאשר אחזו הערבים בארץ יהיה פוחת מ8% יהיה לנו פה טוב.

נשקיע יותר בחינוך ובבריאות. אם תהיינה מלחמות, הן תתנהלנה מחוץ לגבולות של הארץ ולנו לא יהיו כמעט נפגעים. אנחנו נפציץ מרחוק או מהאוויר. או לחילופין נחיה בשלום גם עם העולם הערבי, אם תקום מדינה פלסטינית שמנהיגיה יוכלו להאמין בלב שלם בשלום ללא תנאים.

זו היוטופיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול שנה אני טס לפינלנד לחודש , זה פשוט חיים אחרים , כול כך שקט שם , אף אחד לא צועק , שכר מינימום שם זה 2000 יורו , קופת חולים בחינם , אנשים נחמדים, איכות חיים גבוה , אין בכלל פשיעה , אויר נקי , הכול זול , אין שחיתות , מהיר :P ...

ללא ספק אני יגדל את הילדים שלי שם.

ומתוך 2000 היורו הזה, אתה יודע כמה הולך למיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל את המוח- הצרות פה באות אחריך מה לעשות! זה המצב במדינה מכל צד יש צרה ולא צריך להתנהל ושום בבלאת!!

מצד אחד אתה צודק שטוב שזה לא ארה"ב פה אבל מצד שני בארה"ב יותר נעים לחיות!

וכפי שאמרתי קודם- מי שלא היה שם וגר שם לא יודע על מה אני מדבר..

יש לנו סיפור דומה גרתי בארה"ב עד כיתה א ומכיתה א עד אמצע ב הייתי בארץ ואז חזרתי לארה"ב ועכשיו אני פה מכיתה ו סופית ואני שונא את המדינה שזה גרם לי להסתבך עם המשטרה ואל תגידו לי "אם אתה שונא את המדינה תעזוב" זה ממש לא עובד ככה אני כל יום מתחנן להורים שיתנו לי לגור אצל קרובי משפחה אבל מבינתם אין סיכוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה הזאת יש רק בעיה אחת אמיתית

השילוב הקטלני בין הקיטורים הישראלים (יש יגידו פולנים) שדבק בכולם והרצון לא לצאת פראייר.

כשנלמד להתגבר על שני אלה אף מקום בעולם לא ישתווה לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מכירים את המשפט הדשא של השכן תמיד ירוק יותר? זה בדיוק תמצית הקיטורים והבכיינות שלכם.

בארה"ב יש המון יתרונות באמת, אני לא מאלה שיגידו הכי טוב ישראל! אבל לילדים ולגידול ילדים היא אחת המדינות הכי טובות בעולם.

אבא שלי גר חצי מהזמן בארה"ב יש לי חברים שהיו גרים בתור ילדים בארה"ב ובכל מקרה אני מכיר את המצב שם טוב מאוד.

לגדול בישראל הרבה אבל הרבה יותר טוב מרוב המקומות בעולם, איפה תראו ילדים מסתובבים בלילה בלי דאגות רבות שיקרה להם משהו, איפה בעולם ילדים יכולים לצאת לבד ולהסתובב? בארה"ב ההורים משמשים על תקן נהגי מונית כל היום צריכים להסיע את הילדים ממקום למקום.

מבחינת חברים, יציאות ודברים לעשות עולה בכמה רמות על ארה"ב.

מבחינת דברים חומריים כמו מחשבים, מכוניות, בתים וכו' באמת יש להם יתרונות אבל הצביעות המסריחה שלהם והחיוכים המזוייפים גרועים באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מכירים את המשפט הדשא של השכן תמיד ירוק יותר? זה בדיוק תמצית הקיטורים והבכיינות שלכם.

בארה"ב יש המון יתרונות באמת' date=' אני לא מאלה שיגידו הכי טוב ישראל! אבל לילדים ולגידול ילדים היא אחת המדינות הכי טובות בעולם.

אבא שלי גר חצי מהזמן בארה"ב יש לי חברים שהיו גרים בתור ילדים בארה"ב ובכל מקרה אני מכיר את המצב שם טוב מאוד.

לגדול בישראל הרבה אבל הרבה יותר טוב מרוב המקומות בעולם, איפה תראו ילדים מסתובבים בלילה בלי דאגות רבות שיקרה להם משהו, איפה בעולם ילדים יכולים לצאת לבד ולהסתובב? בארה"ב ההורים משמשים על תקן נהגי מונית כל היום צריכים להסיע את הילדים ממקום למקום.

מבחינת חברים, יציאות ודברים לעשות עולה בכמה רמות על ארה"ב.

מבחינת דברים חומריים כמו מחשבים, מכוניות, בתים וכו' באמת יש להם יתרונות אבל הצביעות המסריחה שלהם והחיוכים המזוייפים גרועים באותה מידה.

[/quote']

זה משתנה מבן אדם לבן אדם מבחינה חברתית היה לי שם טוב פה אני פשוט לא אוהב את ההתנהגות של הישראלים

ההורים משמשים על תקן נהגי מונית? אתה יודע שאפשר לעשות שם רשיון PERMIT בגיל 15 ואחרי 3 חודשים כבר להוציא את הקבוע (משתנה ממדינה למדינה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...