האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

הצרות באות אחריך אם אתה לא יודע איך להתנהל.

מה לעשות, פה זה לא ארצות הברית וטוב שכך, עם כמה שהרבה ישראלים רוצים שיהיה פה.

תפסיק לבלבל את המוח- הצרות פה באות אחריך מה לעשות! זה המצב במדינה מכל צד יש צרה ולא צריך להתנהל ושום בבלאת!!

מצד אחד אתה צודק שטוב שזה לא ארה"ב פה אבל מצד שני בארה"ב יותר נעים לחיות!

וכפי שאמרתי קודם- מי שלא היה שם וגר שם לא יודע על מה אני מדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי זה נראה דמיונות שאנשים חושבים שמעבר לים יש איזה מקום נפלא.

ועוד דבר כולם מדברים על ההתנהגות הישראלית אבל אם כולם נגדה אז מי זה שמתנהג ככה.הבעיה היא שמסתכלים תמיד על המיעוט לדוגמא אם בתור ארוך ברמזור לפניה שמאלה עומדות 30 מכוניות ומחכות בסבלנות ופתאום באות שתי מכוניות ונדחפות לתחילת התור אז כולם אומרים איזה ישראלים, זה לא נכון, כי בזמן ששנים עקפו 30 מכוניות של ישראלים נשארות לעמוד בתור במסודר למרות שיש מי שעקף אותן.

ובכלל מי רוצה להיות מהגר בארץ זרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ, עם המצב היום, לא הייתי מגדל ילדים שלי בעולם הזה, עזבו . אבל אין ברירה, העולם הוא דפוק ולנו אין ברירה אלה להסתגל. המצב פה אמנם לא הכי טוב,אבל הכל יחסי, ודי מעצבן שאנשים חושבים שבכל מקום אחר פי 10000 יותר טוב. הייתי ברצינות שוקל לאן לעבור, אבל היות שהעולם מוצף בערבים ואנטישמים וטרוריסטים, אין כ"כ לאן. , אולי...קנדה יכול להיות(לא ששם אין)..אבל הייתי נשאר. מה שמפריע לי בארץ זה מערכת החינוך, תתקנו את זה ויהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל את המוח- הצרות פה באות אחריך מה לעשות! זה המצב במדינה מכל צד יש צרה ולא צריך להתנהל ושום בבלאת!!

מצד אחד אתה צודק שטוב שזה לא ארה"ב פה אבל מצד שני בארה"ב יותר נעים לחיות!

וכפי שאמרתי קודם- מי שלא היה שם וגר שם לא יודע על מה אני מדבר..

אם תפרט על איזה צרות, אולי אני אפילו אסכים איתך...

בכל מקרה, ארה"ב זה מקום ענק ומאוד משנה איפה אתה גר שם וכמה מזל יש לך.

יותר נעים לחיות? עוד פעם, הכל תלוי איפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול שנה אני טס לפינלנד לחודש , זה פשוט חיים אחרים , כול כך שקט שם , אף אחד לא צועק , שכר מינימום שם זה 2000 יורו , קופת חולים בחינם , אנשים נחמדים, איכות חיים גבוה , אין בכלל פשיעה , אויר נקי , הכול זול , אין שחיתות , מהיר :P ...

ללא ספק אני יגדל את הילדים שלי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחייתי כמעט 3 שנים בארה"ב אין לי ספק בכלל שאני לא מתכוון להשאר בארץ ובטח לא לגדל את הילדים (יש עוד זמן לזה ;)).

ברור שבכל מקום יש צרות ושום מקום זה לא גן עדן אבל ההתנסות שלי הספיקה לי להחליט. אני מחכה לרגע שאוכל לחזור לארה"ב ובתקווה עד ינואר הבא זה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאן ראו יותר מדי סרטים סטייל בוא-לאמריקה-וקבל-וילה-אישה-ומוסטנג.

הייתי בארה"ב בשני החופים ושום מקום לא השתווה אפילו להרגשה שיש בישראל, זה פשוט ליגה אחרת.

באירופה בכלל אין על מה לדבר, כולם אדישים לחיים, אי אפשר לחיות ככה. כשמדובר במנטליות, לוקחת בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאן ראו יותר מדי סטייל בוא-לאמריקה-וקבל-וילה-אישה-ומוסטנג.

הייתי בארה"ב בשני החופים ושום מקום לא השתווה אפילו להרגשה שיש בישראל, זה פשוט ליגה אחרת.

באירופה בכלל אין על מה לדבר, כולם אדישים לחיים, אי אפשר לחיות ככה. כשמדובר במנטליות, ישראל לוקחת בגדול.

רואים איזה תרבות יש לנו פה...

ערסים ופרחות!

יש לנו מנטליות של ברברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני חושב שאתם מדברים על חו"ל ששם יותר טוב זה כי יש הרבה אנשים

ככה יש יותר אנשים עובדים וחברות וככה יש תחרות בין האנשים שגורמת להם להיות the best

מערכת חינוך שמכוונת אותם לתואר ראשון לפחות..

אז עם השנים US לדוגמא מלאה באנשים משכילים שגורמים ל US להיות מפותחת..

אז גם בארץ צריך ככה :-\

תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...