האיימק החדש!!!!!!!!!!!! - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיימק החדש!!!!!!!!!!!!

TheWizard

Recommended Posts

זה אולי טוב לאחיות המעצבנות שלנו שלא ממש מבינות מה הן עושות וזה סתם עוד משהו לבן בחדר... וכמובן, למשפחות שלא חסר להן כסף :asthanos:

לדעתי העיצוב הזה פשוט זוועתי... אני אוהב שהמסך תופס מקום, אני אוהב שהמארז נמצא בגובה הברכיים, אני אוהב את הישיבה בסטייל "עקום" שהמסך מופנה כלפי, לעכבר ולמקלדת יש חופש, מעמד הדיסקים עומד מימין/שמאל, סט הקליפש "פרומדיה" 5.1 מפוזר בכל החדר, על המארז יושב לו המודם שמהבהב לצלילי המוזיקה האלקטרונית וממעל, פוסטר ענק של מטוסי קרב... (חזון, רק חבל שברוב הבתים באמריקה, זה נראה ככה). >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי טוב לאחיות המעצבנות שלנו שלא ממש מבינות מה הן עושות וזה סתם עוד משהו לבן בחדר... וכמובן, למשפחות שלא חסר להן כסף :asthanos:

לדעתי העיצוב הזה פשוט זוועתי... אני אוהב שהמסך תופס מקום, אני אוהב שהמארז נמצא בגובה הברכיים, אני אוהב את הישיבה בסטייל "עקום" שהמסך מופנה כלפי, לעכבר ולמקלדת יש חופש, מעמד הדיסקים עומד מימין/שמאל, סט הקליפש "פרומדיה" 5.1 מפוזר בכל החדר, על המארז יושב לו המודם שמהבהב לצלילי המוזיקה האלקטרונית וממעל, פוסטר ענק של מטוסי קרב... (חזון, רק חבל שברוב הבתים באמריקה, זה נראה ככה). >:(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים... לא נעים לי.

אבל יש פה כמה שממש ממש... שטויות.

היעוד של האיימאק החדש, הוא לא מחשב לגיימרים לא ל-PowerUsers, ולאנשים פלצנים עם דרישות מעל הפופיק.

הוא נעוד למשתמש ביתי, למשתמש מהמפרד.. למעצב הגרפי.

והוא נהדר לדברים האלה.. נכון שהוא יקר, אבל לא מאוד יש לציין! 1300$... למחשב עם LCD, וצורב די.וי.די זה לא הרבה בכלל.

בהתחשב ביתרונות של העיצוב, החיסכון בחשמל. הנוחות של המערכת הפעלה והיציבות המדהימה. המהירות המופלאה של מחשבי איימאק

הקלות למשתמש הממוצע.

הוא מאוד ארגונומי, הוא מאוד יעיל וחזק. וגם ניתן לשדרוג בזיכרון ארדדיסק כטריס מסך, יחידה לרשת אלחוטית... כונן תקליטורים.. וזהו בערך. די מוגבל.. אבל תזכרו את הייעוד.

עדיין. ... הפשטות והעובדה שהכל מגיעה מאותו הבית משרים בטחון (מוכח יש להוסיף) אצל המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

עמוק ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת..... האיימק החדש הזה שנראה כמו מנורת לילה על יד המיטה מתאים באמת לגרפיקאים "כבדים"???

גרפיקאי כבד לא יסתפק במסך LCD יחסית קטן, גרפיקאי כבד יחפש מחשב עם יכולות שידרוג הרבה יותר מתקדמות ממה שמוצע באיימק החדש הזה וכו'...

זה סתם... גימיק שיווקי שעולה יותר כסף ממה שהוא באמת שווה, עם כל הכבוד, מקינטוש עשו מחשב שנראה טוב וגם חזק ביותר כמו ה ג'י 4 ועוד...

"מנורת הלילה" הזאת, באמת לא תספק את הרצון של רבים מהמק אבל בהחלט תתאים לחדר של אחותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי אחי, גרפיקאים כבדים.....

מי שמעצב כרטיסי ביקור יסתפק גם במחשב , לא צריך ת'מקינטוש בשביל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה שייקנה, הרי די ברור שבפורום הזה לא תצליח למכור גם בעוד 20 שנה.

אנשים מחפשים(ואני אחד מהם) מחיר ביחס לביצועים ונכון שרובנו רואים באיימק החדש רק עוד צעצוע יקר

שנכון שהוא מגניב אבל פשוט לא שווה את תג המחיר שלו אך אלנשכח שהכסף או מרבית ממנו הולך למעצבים

שעיצבו אותו ועל יופי משלמים והרבה ואפל ידועה בעיצובייה המרהיבים ומנקרי עיניים וגישה זו מנסים לדוג לקוחות

והם הודו בכך אני אסיים ואומר לטחונים כספית הנה לכם עוד גאדג'ט ואנחנו רק נשב ונסתכל על התמונות היפות..

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתעלם מכל מה שנאמר כאן על מוגבלותו לכאורה של ה- בתחום הגרפיקה, כי באמת אין לי כח להכנס לזה. זה לא קרוב אפילו ללהיות נכון.

לגבי ה-iMac החדש והחמוקיים של המארז העגלגל שלו, הולך וצובר תאוצה כינוי חדש בשבילו: iTit, אתם לא חושבים שזה כינוי הולם במיוחד? ;)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...