מלחמת העכברים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת העכברים

OmEr8

Recommended Posts

MS intellimouse EXPLORER V3.0 VS Ifeel Mouseman Wheel Optical. אלה שני העכברים ביניהם אני מתלבט... ה-MOUSMAN נוח בצורה מדהימה, אך ה-V3.0 מדוייק ובעל יכולות מדהימות... 6000 DPI...

מה לקחת? עכבר רועד ונוח אך פחות טוב, או עכבר שהוא מצויין כעכבר, אך פחות נוח ו"מגניב"?

תודה,

עומר

נ.ב

אני שוקל גם לקחת את ה-MOUSEMAN הרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם! אבל אני באמת מתלבט... את המיקרוסופט יש לכל החברים שלי ופתאום התעורר בי חשק ענק לקנות את ה-IFEEL הנוח והיפה הזה... אני אחשוב על זה, אלא אם כן למישהו כאן יש משהו מכריע לומר לי על אחד העכברים.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

עדיף האקספלורר לדעתי...

עכבר פשוט גדול! נוח בטירוף, אולי יש לך כף יד קטנה אז קצת קשה לך להסתדר איתו, אבל בשבילי הוא מתאים פיקס.

ובמיוחד כשמדובר בעכבר אופטי, רצוי שיהיה מדוייק ככל האפשר והאקספלורר החדש מספק דיוק מיירבי.

אם תמצא אותו באחת החנויות, לך עליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אותו היום... הבעיה היא שהלוג'יטק נוח לי יותר והוא רוטט, והאקספלורר טוב יותר בהרבה.

השאלה היחידה היא, האם היתרון של האקספלורר מורגש באמת, כי אם לא, הלוג'יטק יהיה בחירה טובה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

עד כמה שהבנתי ממס' ביקורות, מהירות סריקת המשטח המהירה הזו פותרת ב100% את בעית הקפיצות בתזוזות מהירות ובהבדל הצבעים במשטח.

אפרופו מהירות סריקת שטחים... אולי אתם זוכרים במקרה את הנתונים של האקספלורר V.1, מאחר וזה מה שיש לי

אני חושב שזה 1200 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לקחת את ה-V3.0? אני מת שיהיה את החיישן של בעכבר של לוג'יטק... ;)

התעורר בי פשוט רצון ענקי ל-IFEEL שאני פשוט לא יכול להסביר, למרות שאני יודע שה-V3.0 הוא עכבר אדיר, כאילו לא בא לי עליו... אני לא יודע מה לעשות... :smoke:

בכל מקרה, תודה לך ולכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

בוא נגיד ככה... האם אתה באמת מעוניין בפיצ'רים הטמונים בלוג'יטק?

רטט וכל הבולשיטים האלה? זה יותר וויברטור מאשר עכבר עד כמה שהבנתי ואני סבור שאם יש לך חברה, זו תיהיה אחלה מתנה בשבילה ליום הולדת אם אתה מבין למה אני מתכוון...

:saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...