איפה אני יכול למצוא Ammonium Hydroxide? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אני יכול למצוא Ammonium Hydroxide?

fuck off

Recommended Posts

אני בתור מעריץ מטורף של התוכנית BRAINIAC החלטתי שגם אני רוצה משחה מתפוצצת.

מצאתי מדריך את להכין את זה אבל אני לא הבנתי מאיפה אני מוצי את החומר הנ"ל.

קישור למדריך: http://gprime.net/board/showthread.php?t=3724

אשמח לעזרה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת תרכובת אמוניה שמשתמשים בעיקר בחומרי ניקוי תמיסת אמוניה במים חומר ניקוי דיי חזק בעיקר בחומרי ניקויי תעשייתיים, לחיטוי והסרת כתמים עצבניים מרצפות.

תבדוק בבתי מרקחת לדעתי אמורה להיות להם תמיסה כזאת.

התרוכבת המדוקיית של החומר היא NH4OH ממוסת בH20 מים כמובן, והשם הכי פופולארי שלה היא תמיסת אמוניה.

מחיפוש פשוט שעשיתי בגוגל למילה תמיסה אמוניה מצאתי כמה דברים:

"השיטה החדשה ללא דגים FISHLESS :

כיום, בכל סופר בארץ ניתן לקנות אמוניה בבקבוק! כפי שהוזכר, לובן לניקוי רצפות מכיל אמוניה. יחד עם מוצרי הניקוי, יש בקבוקים של תמיסת אמוניה לניקוי - % 10 אמוניה והשאר מים.

יש להקפיד לקנות את הבקבוקים של אמוניה בלבד ללא ריחות, ניחוחות, וכדומה.

מוסיפים 8-10 טיפות של התמיסה לכל 10 ליטר של מים באקווריום בכל יום עד שרמת הניטריט תתחיל לרדת.

כאשר תתרחש הירידה הראשונה של הניטריט, יש להוריד את המינון ל 4 - 6 טיפות לכל 10 ליטר עד שרמת הניטריט תרד לאפס.

אחרי שרמת הניטריט תרד לאפס נדע שהאקווריום התבסס וניתן להוסיף דגים.

(אם לתמיסה שלכם יותר מרוכזת מ % 10 יש להוסיף פחות טיפות בהתאם.)"

http://www.mypet.co.il/mypet/articles/articles.asp?id=205&category=7

"מו כן ניתן: למרוח על המקום תמיסה או משחה מסודה לשתייה, לשפשף עם אלכוהול, תמיסת אמוניה,"

http://www.apitherapy.co.il/alg_faid.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומר נפץ מרמה מאוד נמוכה

תכינו ניטרו בבית, יותר כיף

הייתי רוצה לפרסם פה מסמך קטן שיש לי אבל זה היה מסובב לכם את הראש, יותר מדי מתכונים רובם מסוכנים מדי

אני לא רוצה על מצפוני (אמור לפחות להיות לי אחד כזה, למרות שלא שמעתי ממנו כבר 19 שנה) כמה ילדים מתים או פצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש משהו קטן, שאספתי במהלך השנים, כול מיני מתכונים, לטריאצון, ניטרוגליצרין, MEKP, RDX, MHKP, אבק שרפה שחור\לבן, מאות תרכובות של אבקות פלאש, תרכובות לרימוני עשן צבעונים, וכ'ו, בכול מקרה הכול ניתן למצוא בעזרת .

רק תזהרו, רוב הדברים שמכינים במתכונים האלה, התוצרים הסופים לא יציבים, ועלולים להתפצץ לכם, מחום,שמש,חשמל סטסי,מכה קטנה,זעזוע,מגע עם חמצן,מגע עם מתכות, ובכלל חלק מהם במהלך ההכנה הכול יכול להתפוצץ לכם בפנים, או פשוט לשחרר גז לאוויר שחונק לכם תריאות בשניה כמו צאניד.

לא סתם יש כול כך הרבה תאונות עבודה בעזה. ודרך אגב, אם תתפסו על ידי המשטרה, יפתח לכם תיק על אחזקת חומרי נפץ, אחזקת חומרים מסוכנים ללא היתר, רשלנות, סכנה לציבור, סיוע בטרור, וכ'ו, קיצר חתיכת כתם לחיים, וזה לא יורד כמו עברות של גניבה מהסופר.

ק

חלכן חשבו פעמיים לפני שאתם עושים כאלה דברים,

אני לא לוקח אחריות על מעשים של מישהו שיפגע בעצמו או באחרים\רכוש, עקב הודעה זאת, אין לראות בהודעה זאת עידוד כלשהוא להכנת חומרי נפץ\תרכובות, או להפר את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, שאנשים רואים מתכון להכין טריאצטון, אומרים וואלה חומר נפץ, יעשה בום, נפוצץ עם זה קן של נמלים, מכינים 15 גרם בטוחים שזה כלום חומר,

חושבים שזה כמו טיגר, מדליקים ת15 גרם האלה ועפות להם 2 היידים.

תבינו פיקות\שומים\קפצונים איך שאתם לא קוראים להם, החומרי נפץ שמשתשמים בהם, הם לא חומרי נפץ מרסקים, הם חומרי נפץ הודפים, חלשים מאוד בכמיות מזעריות, וגם הם יציבים מאוד. לעומת זאת כול החומרי נפץ שמכינים בבית, הם לא יציבים, הם חזקים הרבה יותר מהחומרי נפץ שמתמשים בהם בפיקות\גפרורפים מה לא, וגם גרם מעפן של טריצאטון יכול להעיף לכם תאצבעות.

ואל תשוו את זה לנפצים\חזיזים אולי שם החומרים יותר רציינים ויותר בכמות אבל עדיין הם בדיחה לעומת חומרי נפץ אמייתים, אל תזלזו בכמות, אנשים ראוים 15-5 גרם של חומר בטוחים זה כלום, מפוצצים את זה במרחק חצי מטר מהם, מאבדים תרגלים\ידיים, והיה כבר מקרה של חכם בטקסס שפוצץ 30 גרם של HMKP בחצר, וההדף גרם לו לצניחת ריאות והוא מת על המקום, קיצר זה לא משחק.

אני לא רוצה לעלות תמונות זוועה לפורום, אבל הנה קטע מהקלטת של שרותי החרום בארה''ב, נשמע שם המוקד, אחד הילדים שמדבר עם המוקדנית, ושומעים ברקע תצרחות של הילד השני שעפו לו 2 היידים לגמרי (קטיעה מלאה), והוא מדמם למוות, שרוף כולו, וכאבים בטח לא מהעולם הזה, גם שומעים את החיישן של העשן בבית מצפצף.

http://news.galvestondailynews.com/photos/2006.July/7-29-Blast-911.mp3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...