דיון על כתבה\ביקורת על מארז LEXA - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כתבה\ביקורת על מארז LEXA

Keman

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בדיוק בהתלבטות האם לקנות את ה - 900 או ה - STACKER 810 והביקורת הבאה תעזור לי מאד להחליט.

אני גם מתחיל לשקול את ה - 570 וה - LEXA אבל אני חושב שהם לא בליגה של הסטאקר וה - 900 מבחינת אוורור.

מה התקציב שלך למארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תכליס, אהבתי את הדבר שבתמונה שהעליתי. סידור חוטים נוח ומחושב ביותר. אני, כאחד שפשוט מת על סדר בתוך המארז, ואפילו משקיע על זה כסף (קניתי לפלף בשביל החוטים של הספק, מדבקות עם אזיקונים מיוחדות) לי זה נראה דבר נוח ביותר.

חוץ מאסטטיקה חיצונית, גם בפנים הוא די מחושב ונוח, לפי מה שראיתי, גם אחרי הרכבת הספק יש לך את כל האופתיות לסדר חוטים כך, שהם לא רק לא יפריעו, אלא שלא יראו אותם כלל. וגם אחרי שסידרו אותם, הם לא יהוו מחסום לזרימת אויר במארז. בקיצור, עבודה יפה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך האיכות פלסטיקה שלו? גם אם נשווה אותו למארזים מיד אנד כמו למשל ריימקסים למיניהם?

ואני עדין לא מבין למה ההתלהבות הגדולה. כששמעתי עליו סיפרו שזה מארז ממש מדהים וזה אבל בסופו של דבר...פרט לעיצוב (שתודו שזה פשוט נתון לדעתו של אדם) הנחמד ביותר ולקונספט סימטריה המשונה במקצת הוא לא מחדש כלום. העיצוב פנים זהה לשל הטרנספורמר...גם הקירור דומה...(למרות שהפתח אוורור התחתון זה רעיון טוב! רק שלפעמים כששמים משהו על התחתית הוא נסתם) וזה בעצם...הLCD מוסיף המון זה כן...אבל פה היחוד של המארז תם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RAIDMAX ממש לא מיד ראנג אלא LOW RANGE ובהשוואה לריידמיקסים הוא הרבה מעליהם.

בכל מקרה מדובר במארז מאוד נחמד מכל הבחינות.

לא שאלתי איך הוא...תקרא טוב

שאלתי איך האיכות פלסטיק שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל הנייר יש לו (ה - LEXA) אחלה אוורור: 3X120 + 1X80, טוב בהרבה משאר המארזים במחיר שלו.

מה שמוזר הוא שחלק ממארזי NZXT נעלמו מהחנות G-COMPUTER מייד לאחר שהופיעו:

ה - LEXA וה - TRINITY נעלמו וה - ADAMS, APOLLO וה - NEMESIS ELITE נשארו. (אגב מישהו הבין מה ההבדל בין הנמסיס הרגיל לגרסת האליט שלו ? יכול להיות שרק הידית נשיאה ?)

http://www.gcomputer.co.il/search.asp?qsearch=&qmanufact=103

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...