דיון על כתבה\ביקורת על מארז LEXA - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כתבה\ביקורת על מארז LEXA

Keman

Recommended Posts

כל הכבוד ליונתן (FeedMeh) על הסקירה המעולה הזאת!

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

:)

נראה אחלה מארז, מעתה אני אמליץ עליו במקום על ה - AURORA 570 (חבל רק שלא השוו אותו מבחינת אוורור למארזים אחרים כמו ה - 900, ה - 570, ה - 810 וה - P180.

תמתין, תמתין.. יש זמן

לגבי הטענה על הפלסטיקה בלקסה, אני חייב לציין שהוא פחות שברירי מהאורורה 570 שיצא לי למשמש. מבפנים הוא מסודר לא רע, שקט מאוד וקריר. הוא מארז מצויין- ובאמת, אם לא הייתי מסקר אותו- הייתי קונה אותו. למחיר שלו מדובר במארז מעולה.

בתור בעל AURORA 570 אתה צודק בהלחט.

איך אתה יכול להשוות אותו בכלל לAURORA 570 .

המארז הזה צעצוע קטן עם דלת פלסטיק ובכלל כשפותחים אותו רואים עוד פלסטיקים שחורים מזעזעים שעברו עליהם עם לקה.פיצ'רים מטומטמים כמו מאוורר למעלה ולמטה טמטום גמור.כל הפנים נראה חלש ביותר בהשוואה לאורורה שנראה מסיבי וחזק.חוץ מזה האורורה הוא FULL TOWER והצעצוע הזה הוא MID.

ה"צעצוע" הזה לא כל כך קטן כמו שהוא נראה. האורורה שונה, זה נכון, אבל הלקסה מהווה בחירה הרבה יותר אסתטית. והוא הרבה יותר איכותי ממה שהוא נראה, וגם מרווח מבפנים- חוץ מהבר המטומטם ההוא שלא מאפשר להתקין ברגים כמו שצריך כשגוף הקירור כבר מותקן.

אתה בטח ילד קטן שמתלהב מכל דבר חדש שמפרסמים.

אני חושב ששילמו להם לעשות ביקורת כדי שאנשים יכירו את החברה הזאת שמרבית האנשים לא יודעים אפילו לאיית את השם שלה.מה הקשר עכשיו הדגם הזה ולמה שמדובר פה?!

בתור מי שכתב את הביקורת אני מציע לך להירגע, ומהר. לא רק שכל הצוות פה עושה את העבודה שלו בהתנדבות ומשכמו ומעלה, אני לא מרגיש צורך להצטדק בפניך. אם אתה מנסה לגונן על האגו הפגוע שלך "לא ייתכן שיש מארז יותר טוב משלי", זאת לא סיבה להשתלח באתר או במשתמשים אחרים. תשמור על עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב אתה מראה שאתה לא מבין כלום

מה הקשר לזה ששילמו להם על הכתבה

NZXT לא צריכים את HWZONE שיפרסמו כתבה בשבילהם ולשלם להם כסף על זה חברה מספיק מוכרת בעולם לראיה המפיצים הכי גדולים בעולם בארה"ב מפיצים אותם יום והם שם דבר בעולם החומרה

ככה שישראל מענינת להם את הטוסיק סליחה על הביטוי ובטח לא לשלם לאיזה אתר מעולה כל שיהיה בארץ זניחה בשביל לפרסם כתבה על מארז זה או אחר

בנוסף תמשיך ללכת עם הזרם המרכזי וטיפשי בארץ שרודם אחרי גיגה בייט בכל דרך שלא תהיה למרות שהמוצרים שלהם לא משהו בלשון המעטה ותתחיל לפרגן גם לחברות אחרות שאולי לא מוכרות לך אבל בעולם הם שם דבר

ה LEXA הוכיח את עצמו בעולם כאחד המארזים הטובים שקימים בשוק בקטגוריה שלו במכל הבחינות ואני יכול לתת לך עכשיו רשימה של אתרים שכתבו עליהם אה שכחתי בטח גם להם שילמו חחח

תישאר עם הגיגה בייט שלך

אבל אחרים רוצים לאת מהמוסכמות ולהנות ממארז יפה ואיכותי!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח ילד קטן שמתלהב מכל דבר חדש שמפרסמים.

אני חושב ששילמו להם לעשות ביקורת כדי שאנשים יכירו את החברה הזאת שמרבית האנשים לא יודעים אפילו לאיית את השם שלה.מה הקשר עכשיו הדגם הזה ולמה שמדובר פה?!

בלי להעליב והכל אבל אני מכיר את המארז הזה הרבה לפני שפירסמו אותו.

זה ממש מוזר, כל דבר שאני רוצה לקנות למחשב שלי עושים עליו כתבה :nixweiss:

בכל מקרה, אני בטוח שיש סיבה על כך שאתה נוזף על מארז הלקסה המעולה. הסיבה לכך היא:

שאתה פשוט מקנה , או שכבר יש לך את המארז הזה, ועכשיו אתה כועס שלא תוכל לקנות מארז חדש.

או שאין לך אפשרות לרכוש אותו, ואתה מסתפק במארז הישן שלך.

אתה פשוט מנסה לגרום לאנשים לקנות פחות טובים מזה, כדי שהם ירגישו את מה שאתה מרגיש.

אז בקיצור, "לך" תוציא את הזעם שלך במקום אחר, לא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לי איזה יש לאחרים אני מרוצה עד הגג מהמארז שלי.

הבעיה היא שעל כל דבר חדש שמפרסמים אנשים ישר קופצים וקובעים עובדות.

כמו לדוגמא "זה המארז המומלץ" "המארז הבא שלי" וכו'.

בתכלס אם לא ההיתם עושים ביקורת עליו אנשים לא היו פותחים אפילו דיון עליו.

ולמה היה סיקור של מאז בודד ולא של כמה מחברות שונות כמו בביקורות אחרות שלכם.

וכמדומני זו הפעם הראשונה שלכם על ביקורת ועוד התחלתם עם חברה שלא הרבה שמעו עליה אני מניח, אז זה תמוהה מאוד בעיני.

אולי שילמו לכם אולי לא אבל בכל זאת בעיני זה מוזר.

בלי להעליב והכל אבל אני מכיר את המארז הזה הרבה לפני שפירסמו אותו.

זה ממש מוזר, כל דבר שאני רוצה לקנות למחשב שלי עושים עליו כתבה :nixweiss:

בכל מקרה, אני בטוח שיש סיבה על כך שאתה נוזף על מארז הלקסה המעולה. הסיבה לכך היא:

שאתה פשוט מקנה , או שכבר יש לך את המארז הזה, ועכשיו אתה כועס שלא תוכל לקנות מארז חדש.

או שאין לך אפשרות לרכוש אותו, ואתה מסתפק במארז הישן שלך.

אתה פשוט מנסה לגרום לאנשים לקנות פחות טובים מזה, כדי שהם ירגישו את מה שאתה מרגיש.

אז בקיצור, "לך" תוציא את הזעם שלך במקום אחר, לא פה.

לא מקנא ולא נעליים תקנה מה שאתה רוצה.

ודרך אגב המארז שלי לא ישן מאיפה הפלצת את זה.

הסיבות לכך שאתה אידיוט הן:

יש לי מארז מצוין,אני אוכל לקנות איזה מארז שאני רוצה גם לכל גולשי האתר,המארז שלי חדש דנדש.

ואתה אהבל ואני גאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לי איזה יש לאחרים אני מרוצה עד הגג מהמארז שלי.

הבעיה היא שעל כל דבר חדש שמפרסמים אנשים ישר קופצים וקובעים עובדות.

כמו לדוגמא "זה המארז המומלץ" "המארז הבא שלי" וכו'.

בתכלס אם לא ההיתם עושים ביקורת עליו אנשים לא היו פותחים אפילו דיון עליו.

ולמה היה סיקור של מאז בודד ולא של כמה מחברות שונות כמו בביקורות אחרות שלכם.

וכמדומני זו הפעם הראשונה שלכם על ביקורת ועוד התחלתם עם חברה שלא הרבה שמעו עליה אני מניח, אז זה תמוהה מאוד בעיני.

אולי שילמו לכם אולי לא אבל בכל זאת בעיני זה מוזר.לא מקנא ולא נעליים תקנה מה שאתה רוצה.

ודרך אגב המארז שלי לא ישן מאיפה הפלצת את זה.

אז מה זאת הייתה התוקפנות הזאתי?

חוץ מזה זאתי חברה ידועה ביצור , וכל מוצר שהיא מוציאה מאוד איכותי.

תקרא בכמה אתרים ואז תחזור לפה.

(היתכוונתי שהמארז שלך ישן לאומר לקסה, או שאתה מקנה או משהו)

לדעתי אתה פשוט עייף, אולי עדיף שתלך לישון ובבוקר אתה תרגיש כמו חדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד פעם אחת ובזאת אני מסיים איתך.

לא, זאת לא הביקורת הראשונה שלנו על .

לא, לא קיבלתי שקל על הביקורת הזאת, ולא אף אחד אחר.

הבחירה המקצועית של איזה מארז לסקר לא מושפעת מאגו של אף אחד או אינטרס כלכלי. לעומת זאת, אם היה תלוי בך היינו מסקרים רק את החומרה של המחשב שלך, כדי להגיע למסקנה שהיא הטובה ביותר ולטפוח לך על האגו. הערה: זה לא עובד ככה.

אין לי או לצוות שום צורך להצדק בפניך. אם אתה לא רוצה לקרוא את הביקורת אף אחד לא הכריח אותך לעשות כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זאת הייתה התוקפנות הזאתי?

חוץ מזה זאתי חברה ידועה ביצור , וכל מוצר שהיא מוציאה מאוד איכותי.

תקרא בכמה אתרים ואז תחזור לפה.

(היתכוונתי שהמארז שלך ישן לאומר לקסה, או שאתה מקנה או משהו)

לדעתי אתה פשוט עייף, אולי עדיף שתלך לישון ובבוקר אתה תרגיש כמו חדש :xyxthumbs:

ואוהאוהואה מיאפה אתה הבאת את "אתה אהבל ואני גאון" הזה?

באמת אתה צריך קצת שעות שינה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס אני חושב שמיצינו את הויכוח היפשי הזה שמוציא מעל לכל ספ ה LEXA הוא מארז איכותי וחדשה טובה שיש לNZXT יבואן בארץ וימכרו אותו כאן כבעלים של מארז כזה שקניתי בארהב לפני שנה כמעט אני בטוח שזה יהיה ליהט של מארז כי הוא מדהים ונוח

יוני תודה לך כל כתבה איכותית וממצה ואני בטוח בניגוד לחבר אחר בפורום שאף חברה לא תקנה את היושר שלכם בכסף!!! תמשיכיו בעבודת הקודש שלכם אתם מענינם וכיף לקרוא אותכם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד פעם אחת ובזאת אני מסיים איתך.

לא, זאת לא הביקורת הראשונה שלנו על .

לא, לא קיבלתי שקל על הביקורת הזאת, ולא אף אחד אחר.

הבחירה המקצועית של איזה מארז לסקר לא מושפעת מאגו של אף אחד או אינטרס כלכלי. לעומת זאת, אם היה תלוי בך היינו מסקרים רק את החומרה של המחשב שלך, כדי להגיע למסקנה שהיא הטובה ביותר ולטפוח לך על האגו. הערה: זה לא עובד ככה.

אין לי או לצוות שום צורך להצדק בפניך. אם אתה לא רוצה לקרוא את הביקורת אף אחד לא הכריח אותך לעשות כן.

*מחזק*

אין לא שום זכות לבוא ולקלל פה אנשים, ולאמר שהמארז שהוא רוצה הוא הכי טוב. :nono:

HWZONE הם צוות מקצועי של אנשים, שיודעים עם מה הם מתעסקים יותר ממך. :yelclap:

אז עדיף לישמור מרחק כי לדעתי ההשכלה שלהם במחשבים הרבה יותר גבוהה משלך. :-X[br]פורסם בתאריך: 14.04.2007 בשעה 00:37:42

חאלס אני חושב שמיצינו את הויכוח היפשי הזה שמוציא מעל לכל ספ ה LEXA הוא מארז איכותי וחדשה טובה שיש לNZXT יבואן בארץ וימכרו אותו כאן כבעלים של מארז כזה שקניתי בארהב לפני שנה כמעט אני בטוח שזה יהיה ליהט של מארז כי הוא מדהים ונוח

יוני תודה לך כל כתבה איכותית וממצה ואני בטוח בניגוד לחבר אחר בפורום שאף חברה לא תקנה את היושר שלכם בכסף!!! תמשיכיו בעבודת הקודש שלכם אתם מענינם וכיף לקרוא אותכם!!!

צודק!!! :) :) :)

כל הכבוד יוני!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:, כל שנייה שקראתי עינינה אותי יותר!!!

בראבו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם להיות בשקט, ועכשיו :screwy:

יונתן לא עבד קשה בשבועות האחרונים (ובלי תשלום, לכל מי שתהה) בשביל שאתם כמו מפגרים תלגלגו על העבודה שלו.

מדובר פה בביקורת מצוינת, מפורטת, מרשימה, ומלאה בתמונות כראוי לביקורת על מארז ולביקורת בכלל המתפרסמת באתר החומרה הגדול והמשפיע במדינת .

לכן, אם יש לכם קצת כבוד למקום שבו אתם נמצאים, תהיו בבקשה בשקט, ותפסיקו עם ההודעות הלא קשורות האלה.

תודה רבה לכולם על שיתוף הפעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...