שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א-ב-ל!! זה שהוא חכם, לא אומר עליו שומדבר מעבר לזה. אני מכיר גאונים שהם אחלה בני אדם, ואני מכיר גאונים שהם חארות, ואני מכיר גאונים שהם, well, סתם, regular joes. קיצר, זה לא אומר כלום.

מסכים עם כל מילה. אתה בטח חושב שאתה מהסוג הראשון או השלישי? אני מוכן לשים 100 ש"ח שהזכרת על זה שרבים רואים בך אחד מהסוג השני שהזכרת. זה לא אומר שזה נכון אבל איפשר למצוא חן בעיני כולם. אם אין לך אויבים זה סימן טוב שלא עשית כלום בחיים.

עקשן, אטום, וכן, טיפש

עקשן - בהחלט. ומה בדיוק רע בזה? אתם מעדיף אדם שכולו זיגזגים ומסכים עם כל מה אתם אומרים?

ובקשר לאטום וטיפש - זה בא מחבורה של דפוקים טוב נגיד "חולמים" שטוענים כי איזו מכללה סוג ב' יותר נחשבת בעולם מאשר טכניון :kopfpatsch:! אז זה מחמאה כשזה בא מכם. אני רק מקווה שאיזה תלמיד תיכון מסכן לא יקח את השטויות שאתם אומרים ברצינות ולא יגיד זה בעולם האמיתי כי יצחקו עליו הרבה. אני לא אוהד גדול של טכניון אבל להשוות את זה עם איזו מכללה :screwy:? זה כמו המצב עם כל הרוסים, חברה מצויינים אגב, שיושבים אצלנו בחוה למשתלמים שיש להם תואר שני לגיטימי לגמרי ממוסד במזרח אירופה אבל בישראל כולם חושבים שזה תואר מזוייף ולא נותנים להם עבודה נורמלית. רק מי יש לו תואר מאוניברסיטת מוסקווה או ממכון טכנולוגי על שם באומן זוכים ליחס טוב בארץ. השאר עובדים כאילו בלי תואר בכלל או באים עלינו בשביל ללמוד כמה קורסים כדי שטכניון יאשר את התואר שלהם. אכזרי ולא צודק אבל זה המצב. אתם יכולים להמשיך לחיות באשליות ולרדת עלי כמה שתרצו אבל בעולם אף אחד לא יקשיב להסברים והתירוצים שלכם על זה שמכללה זה כמו אוניברסיטה כי פשוט יניחו אוטומטית שהתואר שלכם מזוייף ולא ידברו אתכם בכלל בחברות רציניות. אני מכיר לא מעט אנשים שזה מה שקרה להם, כולל קרוב משפחה שלמד בספיר ואחר כך גילה בדרך הקשה שתואר המהנדס שלו לא שווה כלום. כשזה יקרה לכם, תזכרו את הדיון הזה ואיך ירדתם עלי. ו-TOPGUN הנכבד, רואים כמה אתה צנוע עם זה הכינוי שלך. רק בחור צנוע יקרה לעצמו TOP GUN :lol:.

well, סתם, regular joes. קיצר
you name it

אני רק תוהה עד כמה אתה באמת חכם אם לא הצלחת לכתוב כמה משפטים מבלי להשתמש בביטויים מאנגלית. אני בקושי מדבר עברית ועדיין הצלחתי להסתדר מבלי לגלוש לשפה אחרת. בתור צבר, ואתה נשמע כמו צבר טיפוסי חצוף, מפתיע שאינך יכול להסתדר עם שפת האם שלך. אתה בטוח שזה 800 ולא 400? יש לי כמה דברים שהייתי מעדיף לנסח בגרמנית או בצרפתית אבל ייתכן ויש כאן אנשים בפורום שלא מבינים שפות זרות לכן אני נתקע עם העברית אבל אותך כנראה אנשים אחרים לא מענינים, הרי אתה TOP GUN :lol:.

ד"א, sikl, תגיד לי, אתה במקרה qet1 מהפורום של אס"ט?

לא. יש שם פורום? כי התחלתי להכנס לאתר ההוא רק כשהשביתה התחילה בשביל עידכונים.

ואם כבר מדברים על זה, הייתכן ש-TopGun, RK ו IG זה אותו טמבל שנרשם בפורום עם שלושה כינויים ומדבר אל אצמו? כי אני מכיר מאות סטודנטים ומרצים ומהנדסים ואת השטויות שכותבים כאן אני שומע לראשונה אבל כנראה גם לאחרונה. רק מקווה שמישהו בטעות לא יחשוב שמה שאתם אמרתם כאן זה לא שטות. שלחתי קישור לדיון זה לכמה חברים המליצו לא להמשיך בדיון עם קבוצה של מסוממים (

מכללת אורט עדיפה על טכניון
-מה אתם\אתה מסניף? :smile1:). אמרו שלא כדאי לבזבז זמן יקר על ניסיון לשכנע חבורה מוזרה שכזו - אז אני חושב שהם צודקים ואומר לכם להתראות. תמשיכו לחשוב מה שאתם רוצים - אורט עדיף על טכניון, צה"ל זה הכי חזק, פרץ לא מפגר, אולמרט לא מושחת וש-(במיוחד עבור TOPGUN האנגלופון) Easter Bunny exists. תמשיכו לחלום עד שהמציאות תתחיל לנשוך ואז זה יכאב אבל יהיה מאוחר מדי.

לא אני לא יכול להתאפק - "אורט של כרמיאל עדיף על טכניון" - עשית לי את היום :lol: :lol: :lol::smile1: :smile1: :smile1:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אני זה שאחזיר אותנו לפסים, השביתה

הטכניון:

מחר יום ב', 21 במאי 2007, השביתה נמשכת. סופי.

ישיבת ההתאחדות לא התכנסה בגלל סטודנטים שהפריעו באופן אלים לישיבה, וכלל לא התקיימה הצבעה בנוגע להסכם ובנוגע להמשך השביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה מבן גוריון שמע\ ראה\ קרא משהו מהאגודה שלנו?

כבר כמה ימים לא הייה מהם שום דבר :P

אגב, ב28\29 יש בבאר שבע פסטיבל בירה :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באונ' ת"א השביתה נמשכת,

ונכון ליום שני 21.5.07 עדיין ממשיכים בפעולות המחאה.

חוץ מזה, סתם מעניין אותי לדעת - מה קורה שם באונ' העברית ? עסקים כרגיל ?

ההודעה המקורית :

עדכון קצר:

השביתה ממשיכה גם מחר, יום שני .

בישיבת התאחדות הסטודנטים הארצית שהחלה בשעה 16:00 לא מצליחים יושבי ראש האגודות להגיע להחלטה. מוקדם יותר היום, הוגשה לנציגי הסטודנטים הצעה משופרת ממשרד ראש הממשלה. כפי שצויין בהודעות קודמות, אגודת הסטדנטים של אוניברסיטת ת"א החליטה להתנגד להסכם מכיוון שאינו עונה לדרישות המאבק.

לקריאת טיוטת ההסכם-

<http://www.student.co.il/?CategoryID=268&ArticleID=826&Page=1>

כאמור, השביתה ממשיכה גם מחר.

בברכה,

אגודת הסטודנטים

אוניברסיטת ת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטכניון אנחנו חוזרים ללמוד ביום א':

בישיבת ההתאחדות הערב ההסכם עבר ברוב של מעל 60%. ביום ג' וביום ד' מתקיים חופש שבועות - חג שמח! ביום ה' גשר. חוזרים ללימודים ביום א', 27.5.2007.

לפי מייל שקיבלנו, רוב הסיכויים שיבוטל סמסטר הקיץ. צפוי, אבל בכל זאת היה קורס שבניתי עליו בסמסטר קיץ.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטודנטים יקרים,

בהצבעה שנערכה הערב (21/5/07) בהתאחדות הסטודנטים הארצית, הוחלט ברוב

של 28 מול 17 לקבל את ההסכם שהוצע על ידי הממשלה ולשוב ללימודים החל

מיום ה' הקרוב, 24/5/07. את נוסח ההסכם ניתן למצוא באתר אגודת

הסטודנטים www.bgu4u.co.il

ההצבעה נערכה בשיטה מנדטורית, לפיה כל מוסד בהתאחדות המונה מעל 10,000

סטודנטים מקבל ייצוג של 3 מנדטים, מוסד ובו מעל 5,000 סטודנטים זוכה

לייצוג של 2 מנדטים וכל השאר - מנדט אחד.

בקרב האוניברסיטאות הגדולות, הצביעו נגד ההסכם אוניברסיטת בן-גוריון,

תל אביב וחיפה. בעד ההסכם הצביעו הטכניון, העברית ובר-אילן.

הלימודים אצלנו, בבן-גוריון, ישובו כאמור לסדרם ביום ה' הקרוב. אנא

היערכו בהתאם.

:-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...