שביתת הסטודנטים 2.0 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

שוב, האגודה מכריזה על שביתה לאור זריקת הז' של משרד החינוך על הסטודנטים (ובאו לא ניכנס לוויכוח הזה שוב...)

השביתה אמורה להתחיל ביום שלישי ללא הגבלת זמן.

יש למישהו ידיעות על תנאי הביטול של השבתה\ סיכויי ביטול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך במקרה גם להציג אותו בעוד חודש וחצי, ועדיין אין לך תוצאות של 3 ניסויים שלוקחים בערך שבוע כל אחד, כשרק מחר אני (מקווה) לסיים להכין את החומר? ::)

<סוף התבכיינות על צרות שלי>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שבישראל אין התארגנות סטודנטים רצינית. בחו"ל הסטודנטים תמיד מהווים קבוצה הכי פעילה גם בתחום החברתי וגם בתחום המדיני אבל בארץ - עבודה, מילויים, לימודים, שכר דירה, שכר לימוד ובסוף אין כוח לשום דבר והנבלות במשרדי הממשלה חוגגים :pissed:.

עכשיו צריך קודם כל להעיף את רוב "מנהיגי הסטודנטים" שבכלל הסכימו לפני חודש על "הבנות" עם משרד החינוך והאוצר :screwy:. הייתה החלטה של ועדת וינוגרד (אותו אחד שעכשיו חוקר את המלחמה בלבנון) שהחליטה מה שהחליטה וחייבים לעמוד על יישום המסקנות של אותה ועדה ולא לאפשר בשום פנים קיום ועדה נוספת בעניין. וחייבים להילחם על זה עד הסוף כי כמה כבר אפשר לסבול את היחס הזה מצד השלטונות? נראה מה יהיה איתם כשכל הסטודנטים בארץ יסרבו להגיע למילויים ובכלל יכריזו חרם על הממשלה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעם הזמן אני פחות ופחות מבין מה הסטודנטים רוצים לעזאזל.

ממה שאני יודע לכל אחד יש אפשרות לקחת הלוואה של סכום מסויים ו-5 אחרי הלימודים, להחזיר כל חודש 10% משכרם+תוספת קטנה כדי להחזיר את ההלוואה, זה לא רעיון רע כל כך.

ככה זה היה פעם, ומהרבה אנשים שלמדו באותו תקופה הבנתי שהם היו די מרוצים מההסדר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק זה קשור לסירוב הממשלה לישם את החלטות ועדת וינוגרד הפרת הסכם שנחתם רק לפני חודשיים (אם כי לגבי זה המידע קצת מעורפל) והקמת ועדה שתוצאותיה ידועות מראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...