ויסטה יאט לי באופן רציני תמחשב? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסטה יאט לי באופן רציני תמחשב?

motocar

Recommended Posts

אל תלך לשטן הזה אתה חייב פי 2 זיכרון מאשר בכדי להריץ משחק כמו שרץ על למעט משחקים קלים כמו CNC GENERALS וUT2004 וכדומה... מלבד העובדה הזאת יש המון בעיות תאימות בעיות וכדומה בעוד חצי שנה או שנה כשיהיה לך 4 גיגהבייט או לפחות 2 גיגבייט תחשוב אולי לעבור אבל בינתיים תישאר רחוק מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטחנו בשכל שבויסטה צריך פי 2 זיכרון,זה לא נכון !

אני עם ועם 1.5 ראם והיא פועלת ומפעילה משחקים מצויין !

רק תבטל את כל החארטה של ה AERO או שתתקין הום הפשוט...

אבל שוב אם אין לך כרטיס תומך DX10 לא יצא לך מזה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOTOCAR - ויסטה יהיה הרבה יותר מהיר מTRANSOFMATION PACK לXP מכיוון שכל החישובים של הAERO נופלים ישירות על המעבד הגרפי.

הכל כתוב שם בווקטורים ולא נBITMAP כמו בXP - משמע מי שיש לו כרטיס מסך טוב - הויסטה יפעל יותר מהר ועם פחות CPU.

מה שכן - ויסטה אכן צורך יותר זיכרון - במעבר מXP לויסטה - XP השתמש רק בזיכרון הפיזי שלי (גיגה) בעוד ויסטה היתה צריכה להפעיל הרבה פעמים VIRTUAL MEMORY - ברגע שעברתי ל2 גיגה זיכרון - הענין נעלם וויסטה עובדת חלק לגמרי.

גם בשלב שהייתי עם גיגה אחד של זיכרון - הויסטה עבדה יותר חלק מXP.

בניגוד לרוב מי שכתב פה - אני משתמש בבית בויסטה בערך מאז ההשקה - רוב הדברים עובדים מצויין - חלקם אפילו יותר טוב מאשר עבדו בXP (לדוגמא NWN2 שעובד יותר טוב בוויסטה).

יש מספר אופטימיזציות (שמשתמשות גם בזיכרון , וגם DISK ON KEY) בוויסטה שגורמים לה לעבוד הרבה יותר חלק מXP.

יש דברים שלא עובדים / נתקעים - לרוב מחוסר תמיכה לויסטה וזה מרגיז ביותר.

אני משחק הרבה - אני יכול למנות לך את הדברים שלא עבדו לי מאז שהתקנתי:

1) SPLINTER CELL 1 - הINSTALLER מתרסק - המשחק עצמו אמור לעבוד

2) SUPREME COMMANDER - נתקע

3) QUEST נתקע (עובד אצל חלק)

4) JADE EMPIRE לפעמים נתקע (לא במקום קבוע - לפעמים אפשר לשחק חצי שעה ואז נתקע - לפעמים אתה לא מגיע לעשות LOAD)

בכלליות THQ מראים תאימות נמוכה מאוד למשחקים שלהם - מה שמאוד מאכזב.

אני יכול למנות לך גם רשימת משחקים (סביבות ה40 ) חדשים יחסית שעבדו חלק ביותר בלי שמץ של בעיה.

כמו כן - יצא לי להתעסק עם גם בעבודה - וגם שם היא עבדה יפה מאוד (ועוד על LAPTOPים).

כפי שנאמר - על תפסול על הסף.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...