המשטרה: אנו חושבים שכת השטן רצחו את תאיר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשטרה: אנו חושבים שכת השטן רצחו את תאיר

Merrymoon

Recommended Posts

מה עובר לחוקרים המטומטמים הללו בראש? "לא נשאר למי לתפור תיק במדינה הזאת, בואו נעשה מה שאנחנו עושים בכל פעם שמישהו מתעלל בחיות. נגיד שזה כת השטן ונסגור את התיק."

כת השטן?! בסדר, ואני גרב עם חורים.

כל פעם שאין לחסרי השדרה האלו את מי להאשים הם אומרים "כת השטן".

מישהו הרג את החתול שלך? - זה כת השטן.

פריקים לובשי שחורים ברחוב? - זה כת השטן.

מישהו חילל קבר/אנדרטה? - זה כת השטן.

ילדה נרצחה ואין קצה חוט? - זה כת השטן.

במהלך השנים המשטרה "פתרה" המון תיקים בהאשמות לא ממצות של "כת השטן" אבל למי שלא שם לב, מעולם לא עצרה מעורבים או "שטניסטים". אני עוד זוכרת את הכתבה הדפוקה ההיא ממעריב לנוער לפני כמה שנים על "כת השטן" של ילדים שמתעללים בחיות ומזדיינים בבתי קברות. הכל בולשיט מצוץ מהאצבע. אין דבר כזה "כת השטן" במדינה הזאת. בסך הכל אגדה אורבאנית (עירונית) שנועדה להפחיד ילדים שיכורים בקומזיצים ולמלא חורים בשבועוני נוער. למשטרה הדפוקה הזאת אין קצה חוט. עדיף כבר חוקר פרטי מאשר חבורה של בטטות במדים שיחפשו את הרמזים שלהם בפורום בית הספר בו כותבים ילדים מבוהלים עם דמיון מפותח מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

דווקא יש פה כת השטן P:

מי שמגיע למפגשי ישראבלוג. xD חבורת Emo kids בגובה מטר וביסלי.

כל הקטע הזה מפגר.... יש לי הרגשהש אם הייתה כת השטן בארץ בצורה רצינית, הם לא בדיוק היו מתיישבים בקצרין....

גם כן משטרה, שוב הוכיחו אוזלת יד ופיגור שאין כמוהו.

אני חוזר שוב על הצעתי- בואו נקים מליציות עירוניות ונפרק את המשטרה. יש כמה ישובים שעשו את זה, הפשיעה שם ירדה בצורה דרסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דווקא כמה "שטניסטים" רציניים בישראל לדוגמא פה

ברור ש-99 אחוז ממי שקורא לעצמו ככה בארץ סתם מאותגר נפשית אבל יש כמה "אמיתיים" אבל אמיתיים בחיים לא יעשו דבר כזה, זה נגד העקרונות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה לא היו למשטרה העלובה הזו הוכחות מוחלטות שזה היה אותו בחור? ::) :-\

אני מציע רעיון שיפתור הרבה בעיות כאלו -משטרת זרים בדגם לגיון הזרים הצרפתי.ניבא מאסיה אנשים בעלי נתונים פיזים ושכליים טובים ונתן להם אימונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, הם יותר גרועים מילדים בכיתה ד' שכל החיים שלהם ''אוי אני פגשתי אנשםי מכת השטן והם עשו לי פנטגרם בפופיק, אוי זה מפחיד הם שותים דם של חתולות''

הם בטח סתם מסתלבטים, כת השטן האלה, הפכו לסוג של ''יהודים'' חדשים.

וזה שאמר שאימו קידס הם מכת השטן, זה אכן נכון, יצורי הלילה האפלים האלה, שטניסטים בנשמתם, אדוני הגיהנום, הקריבו את נשמותיכם לכבודם :angryfire:

בעיקרון קראתי עכשיו קצת על שטניזם, ואני חייב לציין שמבחינה פילוסופית, הכל שם נכון ב100 אחוז, וברוב המקרים קל להזדהות עם הרבה דברים משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי כמה מההודעות שם

איזה בולשיט |:

מזכיר לי את ה emo kids מסאות'פארק. lol.

הם מנסים כל כך להיות שונים מהחברה עד שהם הופכים לקבוצה של שכפולים של עצמם, כולם נראים אותו דבר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://pedia.walla.co.il/?w=/%D7%A9%D7%98%D7%A0%D7%99%D7%96%D7%9D

זה פשוט מדהים כמה שכל מה ששם נכון, רק מעטים יקחו את זה בתור דבר שיש לסגוד בשבילו, אבל ממה שכותבים שם, זה בעצם שלמות, בכל מובן שיש. בעיקרון, הרבה מאוד זמן התבססתי על חוקים כאלה, ללא ידע שהדבר הזה קיים, רק מהסיבה שזה חכם. אני בטוח שיש שיסכימו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי, שטניזם היא יותר האמונה הפילוסופית שלהם, מן ספר חוקים כזה, עיצוב אישיות ודרך חיים, אך לא אמונה דתית, לפי השטניזם, אסור להם לרצוח חיות אלא אם זה להגנה עצמית או לצורך אכילה, זה סותר את האמונה הדתית שלהם (שלפי מה שאני מבין, הם מקריבים חיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ש-99 אחוז ממי שקורא לעצמו ככה בארץ סתם מאותגר נפשית אבל יש כמה "אמיתיים" אבל אמיתיים בחיים לא יעשו דבר כזה, זה נגד העקרונות שלהם.

כולם שמה מלאים בבול שיט,ברגע שאתה [ברחה לי המילה-קונפרונטינג באנגלית],הם מתחילים לקלל אותך כי הם סתם זונות צומת לב.

צריך לשלח בהם את איסתרא,הם יתחילו לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה? זה "כת השפן" בהייד פארק, זה מה זה.

יש את כנסיית השטן בלוס אנג'לס אבל זה ההיפך ממה שרבים עלולים לחשוב. הם סוגדים שם לאיזה אל תיש אבל לא מתעללים באף אחד. סתם מוזרים.

ללא ספק, האנשים שעושים דברים כמו לשתות דם של חתולות זה אנשים מופרעים בנפשם.

חוקרים רבים סבורים שקיים שטניזם (בתור רשע טהור) בארץ עוד משנות ה-20 והיו מעורבים בו רחל המשוררת, נתן זך ונתן אנוך. יש קבר ליד הכנרת של נתן זך אשר כל מיני פריקים פוקדים אותו והוא מעוטר בכל מיני קישקושים פגאניים (כך אומרים, לא ראיתי מעולם).

יש הבדל בין "כת השטן" לשטניזם.

מובן שיש, ורבים הם האנשים אשר בוחרים להטיל ספקולציות מאשר לשאול שאלות ולחקור את הנושא.

אני יודעת היטב שבאמת יש אנשים שסוגדים לשטן (כפי שהנצרות תופסת אותו), שמחפשים את הרוע האולטימטיבי ולהפוך את הקיום, אבל מדובר בקומץ של אנשים מעורערים בנפשם ואני בספק שיש להם בסיס בישראל. ידוע לי על משכב בהמה ורציחות פולחניות במזרח אירופה וצפ' אמריקה, אבל כאן?... נשמע לי כמו גיבוב של שטויות של משטרה אימפוטנטית אשר אינה יכולה להודות בכשלונה למצוא את האחראים לרצח הילדה ולא רק הרצח שלה. כל פעם שמישהו עושה גראפיטי, משחיט, מתעלל בחיות וכו', ישר צועקים "כת השטן", אבל שמישהו יסביר לי... כיצד זה שלעולם לא הצליחו להביא חשוד אחד במעשים אלו לדין? מדוע מעולם לא חשפו "תא" של כאלו, כמו שעשו כבר ברוסיה וארה"ב? מדוע ישר צועקים "כת השטן" וסוגרים תיק? מצידי גם חייזרים עשו את זה, אבל שיביאו לי חייזר ויראו לי. לא ייתכן שניתן לטטא כל לכלך תחת "שטיח השטן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו תערך ב וואלה פדיה על שטניזם, וdamm ובאמת יש שם דברים חכמים במיוחד ב21 העקרונות.

בכול מקרה דריה, את יודעת שמשטרת הבבנות פה לא עושה כלום, אז מה את רוצה?

זה רק ענין של זמן עד שיקומו מילציות חמושות שיעשו פה סדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...