מאמר: חוות דעת, והסיפור שלי עם דו ליבה - 6400 - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר: חוות דעת, והסיפור שלי עם דו ליבה - 6400

Niv A

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: :lol: :lol: :lol:

" C2D המעבדים הכי חזקים בשוק "

מה אתה צוחק יחסר חיים, אתה זה שגורם פה לכל הבלגאנים וההסטות

אתה בטח איזה אחד שהעיפו אותו מפה 30 פעם אבל הוא מתלהב שהוא יודע לשנות IP ולמחוק קוקיס ולהרשם מחדש... חהחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה צוחק יחסר חיים, אתה זה שגורם פה לכל הבלגאנים וההסטות

אתה בטח איזה אחד שהעיפו אותו מפה 30 פעם אבל הוא מתלהב שהוא יודע לשנות IP ולמחוק קוקיס ולהרשם מחדש... חהחה

עזוב אל תתיחס תראד של פלצנים בני 15 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם מתחילים פה לרדת על ה C2D תסתכלו קצת על ההבדלי ביצועים בין המעבדים ותבינו שה C2D החדשים של אינטל הם המעבדים החזקים ביותר בשוק...

שלא נדבר על ה QUAD

אנשים באים לפה בשביל לדעת מה הם צריכים יותר אבל אתם סתם מבלבלים אותם עוד יותר

חבל שתוציאו פה שם רע, כל אחד יש לו דיעה אחרת וכל אחד מנסה להוכיח אחרת אבל המבחני ביצועים מדברים בעד עצמם

סעו לגוגל

C2D טובים בתנאי מעבדה, אבל במציאות זה לא מה שציפו מהם.

בנוסף לזה, הקוואד של אינטל הוא בסה"כ שני ליבות קונרו מודבקות, להבדיל מ-K10 שהוא יהיה קוואד אמיתי ולא MCM מעפן.

ואם תבדוק באתרי חומרה שהם לא פרו אינטל, אז תראה שיש ל- במחיר בדיחה עם ביצועים של מעבד מעל 1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C2D טובים בתנאי מעבדה, אבל במציאות זה לא מה שציפו מהם.

בנוסף לזה, הקוואד של הוא בסה"כ שני ליבות קונרו מודבקות, להבדיל מ-K10 שהוא יהיה קוואד אמיתי ולא MCM מעפן.

ואם תבדוק באתרי חומרה שהם לא פרו אינטל, אז תראה שיש ל- במחיר בדיחה עם ביצועים של מעבד מעל 1000 ש"ח.

URI אני מסכים איתך 8) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה צריך להפסק, ועכשיו!

לפותח הת'ריד, לא יודע מה הבעיות שלך, אבל הם בטח לא בגלל המעבד (אם המערכת הייתה יותר ישנה הייתי ממליץ על ניקוי+איחוי דיסק).

לגבי שתי הליצנים, אתם מדברים הרבה ומראים מעט (במיוחד אורי שמדבר על מעבד שצריך לצאת עוד כמה חודשים ועדיין לא זכינו ליראות בנצ'מארק אחד שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמעבד החדש של יצא אז ליאור וכל המשרתים החנונים שלו ירשמו

" הכי טוב לא רואה את ממטר "

אלה חיים מבנצמרקים אין להם שום מושג מינימלי במחשבים .

בלי TOMS HARDWARE מה אתם שווים ?

יש 1000 אתרי חומרה דווקא TOM פרו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...