Linux VS others - עמוד 7 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

אתה מדבר על סביבת ומשתמש רגיל הוא לא מפתח

ואני אם המחשב היה יכול לעמוד בזה כן היתי רוצה יכולות להעביר בין סרט\משחק\אינטרנט וכו

במצב היום אתה בדרך כלל סוגר תמשחק לעבוד אם דברים אחרים ואז צריך ליפתוח אותו מחדש

הבעיה העיקרית היום זה כי החומרה עצמה לא מספיק חזקה ברוב המחשבים לעבוד

אם אישומים כבדים במקביל והשניה זה כי התוכנה לא מספיק תואמת

אבל בעתיד באופן עקרוני יכולים לפתח ריבוי שולחנות עבודה ואז משתמש כמוני לא יהיה חיב לסגור תמשחק ולהקטין תסרט וכו

אלה פשוט לעשות הפסקה ללכת לשולחן אחר בקלות ולחזור למשחק\סרט או כל דבר אחר

כמובן שצריך תאפשרות מתוך הישום עצמו או מכפתור מיועד במקלדת אחרת זה לא יהיה נוח בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אתה לא חושב נכון.

במידה ואתה מריץ סרט, המשחק יהיה בpouse ואותו הדבר הפוך.

כלומר הוא לא יאמץ את המחשב.

חוץ מזה לא חייבים להריץ 20 תוכנות בשביל להשתמש בזה.

יש לי כרגע טרמינל בשולחן אחד, פירפוקס בשני, תוכנת מסרים בשלישי, נגן ברביעי וקליינט irc בחמישי.

בשלב מסויים אתה מתחיל לעבוד ככה אינסטנקטיבית וממש קשה לי כשאני על וינדוס (גם) מהסיבה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק מפתחים. אנשים שעבדתי איתם (והם לא מפתחים) היו מחזיקים משהו כמו 10-15 פתוחים בו זמנית.

משתמש פשוט (ביתי) לא ממש צריך שולחנות עבודה מרובים, וגם לא יצטרך (למרות שזה יכול להיות נוח). שולחנות עבודה מרובים נדרשים רק כשאתה עובר באופן שוטף בין הרבה , ויש לך הרבה שיוצרים עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק מפתחים. אנשים שעבדתי איתם (והם לא מפתחים) היו מחזיקים משהו כמו 10-15 פתוחים בו זמנית.

משתמש פשוט (ביתי) לא ממש צריך שולחנות עבודה מרובים, וגם לא יצטרך (למרות שזה יכול להיות נוח). שולחנות עבודה מרובים נדרשים רק כשאתה עובר באופן שוטף בין הרבה , ויש לך הרבה שיוצרים עומס.

שיקנו עוד מסך, בשביל כמות כזאתי של תוכנות צריך טונה ומה שLinux הכי פחות יעיל בו לפחות ממה שאני ראיתי זה .

תוכנות פשוטות תופסות פשוט כמות בלתי נתפסת של לפחות על סאביון ושמובונטו.

אנשים שעובדים על תוכנות מרובות יעבדו על מסכים מרובים וגם מחשבים מרובים בד"כ, יש כבר KVMים מתקדמים שיכולים לזהות מעבר בין מחשב לפי גרירת העכבר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם, אובנטו היא ממש לא הפצה שצריך להתייחס אליה כקלה...

אני מריץ את כל מה שאמרתי קודם על ארצ' עם 256 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן

יכול להיות שכן אבל מה שבטוח זה שזו תוכנה שתשתמש לך בכמות נכבדת של הזיכרון בעוד שבלינוקס זה מגיע מובנה!!

וד"א

מי אמר שלמשתמש ביתי השולחנות עבודה לא שימושיים ?? הם שימושיים בהחלט פשוט המצאה גאונית שחשבו עליה ומה לעשות שאת זה כנראה שכחו להעתיק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכן אבל מה שבטוח זה שזו תוכנה שתשתמש לך בכמות נכבדת של הזיכרון בעוד שבלינוקס זה מגיע מובנה!!

מה מובנה? גנום/KDE או אפילו X עצמו הם רכיב חיצוני .

מסתבר שלא לומדים הרבה במסיבות לינוקס, נכון?

בקשר לשולחנות עבודה מרובים זה 100% תלוי במשתמש, יש כאלה (כמוני)

שממש אוהבים את זה ויש כאלה ששונאים את זה... להתווכח על זה כמו להתווכח

האם צבע אדום זה צבע יפה או לא.

הנה משהו נחמד:

http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_Windows_and_Linux

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...