Linux VS others - עמוד 6 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צוחק?! בריל הרבה יותר יפה ואפילו בקליפ הזה אפשר לראות איך שהמערכת שלו נתקעת כל שניה מהעומס...ירית לעצמך ברגלים אפשר לראות בברור כמה גוזלת משאבים שם.... אבל אהבתי את זה שהוא לוחץ לחצן ימני על הדג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YouTube - WINDOWS VISTA AERO VS BERYL

סתם ככה... יהיה נחמד לראות מתקפת נגד של ויסטה נגד זה...(או OS?)

באותות במופתים ברעש וצילצולים, זה אולי נראה יפה אבל זה בהחלט שווה לתחת מבחינה שימושית.

כל השטויים האלו רק מורידות את הפרודוקטיביות בעבודה.

היתרון המשמעותי של לעומת אחרים הוא הטרמינל והתוכניות שנכתבו בשבילו (הפתעה).

לאחר שראיתי את זה (ארוך, היה בפורום):

http://video.google.com/videoplay?docid=-6856727143023456694&hl=en

העתיד הוא במודולריות (חיבור ישומים פשוטים), פשטות (ממשק חלק ביניהם) וממשקים טקסטואליים עם תמיכה חכמה למשתמש.

הפרדיגמה הבסיסית היא שבממשק גראפי צריך לזכור סמל לכל פעולה (יפאנית שפה קשה?),

ולכן עדיף לחזור לממשק טקסטואלי אינטואיטיבי עם עזרה חכמה (השלמת מילים אוטומטית למשל).

היא ממומשת חלקית בלינוקס.

אם רק הייתי מצליח לשרוד בלינוקס יותר מכמה ימים, תמיד קורה משהוא שמשגע אותי. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק?! בריל הרבה יותר יפה ואפילו בקליפ הזה אפשר לראות איך שהמערכת שלו נתקעת כל שניה מהעומס...ירית לעצמך ברגלים אפשר לראות בברור כמה גוזלת משאבים שם.... אבל אהבתי את זה שהוא לוחץ לחצן ימני על הדג...

נכון שלא ראית את כל הסרטון?

יש שם דברים מדהימים

ומאיפה אתה יודע איזה מחשב יש לו?

זה יפה לפחות כמו בריל לטעמי (ולא שימושי באותה מידה ואת זה אני אומר בתור אחד שהשתמש בשניהם)

ולדעתי זה בכלל XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוביה זה הפיצ'ר הכי מטופש שיש בבריל

יש דרכים הרבה יותר נוחות ופשוטות לעבור בין שולחנות עבודה

ורב האנשים בכלל לא עובדים עם מספר שולחנות עבודה.

ישנם 5 תגובות ולא כתוב בהם על ויסטה

בכל מקרה זה עובד גם על XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הקוביה זה פיצ'ר מטופש וזה כול הקטע שלו, הוא בכלל לא תוכנן לשימוש שוטף זה היה tech demo השני אחרי wobbly windows כדי שאנשים יבינו קצת את הטכנולוגיה וגם כדי ליצור התלהבות וזה עבד ממתכנת אחד בודד כיום עובדים על compiz- (שילוב של compiz המקורי וberyl) עשרות מתכנתים.

חוץ מהקוביה יש לך עוד סוגי פריסות של שולחנות העבודה, הרבה יותר שימושים ונוחים.

בקשר לשולחנות עבודה מרובים...

זה שאתה לא משתמש בלינוקס ורוב האנשים שאתה מכיר משתמשים בווינדוס ולא יודעים שיש דבר כזה שולחנות עבודה מרובים לא אומר שהרוב לא משתמשים בהם או לא ישתמשו אם פתאום תוסיף שולחנות עבדוה מרובים לווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הקוביה זה פיצ'ר מטופש וזה כול הקטע שלו, הוא בכלל לא תוכנן לשימוש שוטף זה היה tech demo השני אחרי wobbly windows כדי שאנשים יבינו קצת את הטכנולוגיה וגם כדי ליצור התלהבות וזה עבד ממתכנת אחד בודד כיום עובדים על compiz- (שילוב של compiz המקורי וberyl) עשרות מתכנתים.

חוץ מהקוביה יש לך עוד סוגי פריסות של שולחנות העבודה, הרבה יותר שימושים ונוחים.

בקשר לשולחנות עבודה מרובים...

זה שאתה לא משתמש בלינוקס ורוב האנשים שאתה מכיר משתמשים בווינדוס ולא יודעים שיש דבר כזה שולחנות עבודה מרובים לא אומר שהרוב לא משתמשים בהם או לא ישתמשו אם פתאום מיקרוסופט תוסיף שולחנות עבדוה מרובים לווינדוס.

הבעיה שלמשתמש הפשוט שולחנות עבודה מרובים יכולים להיות טובים רק אם מחשב באמת חזק

לדוגמה מחשב חזק שיריץ סרט HD בשולחן אחד משחק כבד בשני ישומי בשלישי ואופיס ברבעי

ושתוכל לעבור בניהם בקלות שהכל פועל

בפועל לרוב המחשבים קשה עד בילתי אפשרי ליתמודד אם זה

בלינוקס גם ככה אחד מהישומים הכבדים שזה משחקים לא בדיוק קיים היום

ככה שהרעיון נחמד ופעם שיחקתי אם תוכנה כזאת לXP אבל להיום לא תורם הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלמשתמש הפשוט שולחנות עבודה מרובים יכולים להיות טובים רק אם מחשב באמת חזק

לדוגמה מחשב חזק שיריץ סרט HD בשולחן אחד משחק כבד בשני ישומי אינטרנט בשלישי ואופיס ברבעי

ושתוכל לעבור בניהם בקלות שהכל פועל

בפועל לרוב המחשבים קשה עד בילתי אפשרי ליתמודד אם זה

בלינוקס גם ככה אחד מהישומים הכבדים שזה משחקים לא בדיוק קיים היום

ככה שהרעיון נחמד ופעם שיחקתי אם תוכנה כזאת לXP אבל להיום לא תורם הרבה

כמו שקרפד אמר - שטויות.

אף אחד לא יפתח משחק בדסקטופ אחד ואופיס בדסקטופ אחר. או שאתה משחק, או שאתה עובד.

למה כן נוחים כמה דסקטופים? לצרכי עבודה אינטנסיביים. בן אדם רגיל באמת לא צריך יותר מחלון או שניים לרוב, אבל יש אנשים שצריכים הרבה חלונות פתוחים במקביל.

לדוגמה - כרגע יש לי 12 חלונות פתוחים - outlook, shell, text viewer, windows explorer, , visual studio, word ותוכנת source control שאנחנו משתמשים בה בעבודה (חלק מהתוכנות פתוחות פעמיים או שיש להן יותר מ-task אחר ב-taskbar, לכן זה 12).

את כל התוכנות האלה אני צריך. יש מקרים שאני מגיע ליותר מזה (ואני מנסה להימנע מזה).

אם היה לי multiple desktop נוח (יש כזה ל-, הוא לא כזה נוח) אז הייתי כנראה מעביר את האאוטלוק וה-word לדסקטופ אחד, את הפיירפוקס לאחר, ואת כלי הפיתוח לאחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...