כנראה אחד הדברים הכי מוזרים שראיתי בחיים שלי. WTF? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנראה אחד הדברים הכי מוזרים שראיתי בחיים שלי. WTF?

Merrymoon

Recommended Posts

כן, פיונרים ("חלוצים" בתרגום חופשי, אבל כאן זה תופס קונוטציה אחרת, של חלוצי הישוב). אז אם תיקח את הפיונרים בברה"מ ותעיף את השעות של פרופוגנדה קומוניסטית וסגידה עיוורת לסטאלין ופאבליק מורוזוב, אולי זה באמת היה נחמד. off topic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא עדיף בובות מין? :o

וכן זה כזה מוזר,שהם היו הורגים הומואים בשואה,אבל עכשיו כל הנאצי בוי (או איך שלא קוראים לזה) בסרטים מתוארים כפדופילים/הומואים

קחו לדוגמא את טדי מנמלטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוער העובד והלומד בכללי תנועה של זיונים. =\

בסמינר רבין קמו כמה חניכים והלכו להיזדיין בשירותים באמצע הלילה.. אחרי שהיא הביאה לו ביד ליד משו כמו 100 איש שישנו באותו מבנה.

אני וכמה חברים היינו ערים אז צחקנו עליהם.

אבל חזרה לנושא...

אכן יש אנשים מוזרים ביותר.. בע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל גם בצופים (לא ידוע לי על בארץ) היו והיו מקרים של חניכים ומדריכים מנהלים רומנים הומוסקסואליים. אני הייתי בנוער עובד, שם מדריכים וקומונרים סתם היו מזדיינים בטיולים.

שוב נחתו לך חייזרים בסלון ? מה יהיה ילדה ? על קו ההפרדה בין המציאות לדמיון אצלך צריך להציב שומר :kopfpatsch:

תגידו מה שאתם רוצים, זה אוסף ממש יפה ולדעתי גם נדיר (אני לא רואה שום קשר בין איסוף הבובות לבין אהדה לאנטישמים)

ואגב המניח נאצי הוא סך הכל קיצור של נציואנאל סוציאליסט (חברתי-לאומי) שזו גם האג'נדה של מפלגת העבודה שלנו... ככה שנכון שהתרגלנו להשתמש במונח נאצי כפירוש לגרמני אנטישמי רוצח יהודים של מלחה"ע ה-2 אבל רק אנקדוטה קטנה שתבינו מה זה באמת המשמעות של המילה נאצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף בובות מין? :o

וכן זה כזה מוזר,שהם היו הורגים הומואים בשואה,אבל עכשיו כל הנאצי בוי (או איך שלא קוראים לזה) בסרטים מתוארים כפדופילים/הומואים

קחו לדוגמא את טדי מנמלטים

לפי מה שראיתי בערוץ ההיסטוריה היטלר ניסה להיפטר מרומל והשתמש בסטייה שלו בתור סיבה,ובעקבות כך הוא היה "מוכרח "להרוג את שאר הצבעוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוחה שהסטייה שלו הפריעה לו כל כך, לפחות לא עד הרגע שבו מתחרים ממפלגות שמרניות הציגו את המפלגה הנציונל-סוציאליסטית כמפלגה של הומויים וגזענים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי איזה כתבה על שופט שעשה מחקר על היטלר ויש הוכחות שהוא גם היה הומו

זה לא בטוח 100%. תסביר לי איך אפשר לחקור מיניות של אדם שכבר מת? מה שכן, רופאים שלו ועוזרים שלו (ששרדו את המלחמה) הודו שהיתה לו ביצה אחת, שניהל רומן עם אווה בראון. כתב העת "דיילי מייל" טוען שהיה לו בנוסף רומן סודי עם בחורה יהודייה דווקא, ממוצא אוסטרי. אם זה לא מספיק, הבנאדם היה אוכל כמות כזאת של קוקאין שהיתה גורמת לפיל למות.

צייר מטורף אחד בגרמניה עשה עליו (ואח"כ סרט מצוייר) שם הוא לא רק הופך להומו, אלא גם מוכר את גופו תמורת קראק. מאד מאד הזויי.

החלק הראשון של הסרטון מצאתי, אבל לא את ההמשך:

ובתור בונוס, השיר "אני תקוע בבונקר" מאת אדולף ו"בלונדי" הכלב שלו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי הייתי בצופים יום אחד בכיתה ה', והבנתי שלשיר "קווא קווא דה לא הומה(ו)" זה לא בשבילי.

אמנם לי לא יצא העונג של להיות בצופים, אבל מאנשים שהכרתי שהיו שם, הם יוצאים בסוף אנשים טובים חבל"ז. זה כמו שקיבוצניקים הם ברוב המקרים (לפחות ככה היה פעם) אחלה אנשים...

לגבי האוסף, לדעתי אוסף יפה. לא שאני הייתי אוסף כאלה, גם כי אני לא אוסף דברים באופן כללי וגם כי לא הייתי רוצה לעשות הרגשה רעה לכל מני אנשים (אנשים לא מגיבים טוב לסמלים נאצים, בסופו של דבר). אבל לי אישית אין שום בעיה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכנים ההומואים מה עשיתם מהם

הפכתם אותם לנאצים, גזענים, פשיסטים.

גם אם היטלר היה הומו ביג דיל

זה מה שיגרום לכם להרגיש טוב? מה אתם בני 12? "היטלר הומו חה חה חה איזה צחוקים!"

:kopfpatsch:

ואם אח שלכם יהיה הומו? אז הוא ישר נאצי?

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו ממש נדיר!

הכל בעולם אבסורד.

כומר שאונס ילדים קטנים, לא אבסורד?

חברי כנסת מושחטים, לא אבסורד?

סטודנטיות שממנות את הלימודים בזנות, לא אבסורד?

אז נצאי הומו , זה משהו אבסורדי?

ביג פאקינג דיל ,

היוונים והרומאים היו הומואים , והם היו אחד העמים היותר תרבותיים ומפותחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...