אני רוצה ליקנות מחשב נייד. צריך המלצות! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ליקנות מחשב נייד. צריך המלצות!

G1

Recommended Posts

התגובה שלי לת'רד הזה קצת מפולספת אבל אני מקווה שתבין את כוונת המשורר בסוף :)

תמיד דגלתי ואני חושב שיסכימו איתי ... שפירמות רציניות וותיקות הם בד"כ הכי אמינות וטובות , וגם הנדסת האנוש שלהם ברמה הגבוהה ביותר .. בניידים אני רואה פירמה כזאת לדוגמא את .... הם חברת המחשבים הוותיקה ביותר בתחום הזה ובכלל , הנדסת האנוש של הניידים שלה היא מהגבוהות ביותר והמחשבים שלה הם האמינים ביותר ( הם מייצרים כמעט הכל לבד!! ). עד לתקופה האחרונה היו שתי בעיות איתם ... מחיר הקנייה היה גבוהה מאוד למחשב ברמה סבירה (רמה סבירה לכל תקופה - אחרי שנתיים כל מחשב כבר אובסוליטי כמו שאתה יודע או לא- גם וגם נייח) , ומחיר החלקים (מסך לדוגמא) יחסית לניידים אחרים יקר בכ 20% - שים לב שחוצ מהרד דיסק או בטרייה (בלאי טבעי אחרי כמה שנים) רוב הסיכויים מעל 90% מניסיוני (ויש הרבה) ששום דבר לא יתקלקל אם לא תקלקל אותו ותשתמש במחשב שימוש סביר ותאכסן אותו בתיק כמו שצריך.

כיום יש להם מעולים ומשוכללים במחיר קנייה מצויין לנייד ברמה שלהם ובכלל - 8500-8000 לדגם שנקרא R20 אם אני מדייק בדגם - הוא בא עם 4 כלשהוא עם דיסק קשיח גדול , די וי די, מסך טוב ואיכותי, וכרטיס גרפי סביר לניידים ... הקא'ץ היחיד שנשאר זה מחיר החלפים אם קורות תקלות ...

לסיכום התגובה שלי ... לך על הנייד של איי בי אם זה שהמלצתי (מפרסמים אותו בכל מיני מדיות במחיר הנ"ל)... יש זולים יותר בסביבות ה 6000 וגם 7000 של קומפאק וכלמיני פירמות שלא שוות יריקה לדעתי וטעמי - התעסקתי איתם ולא הייתי מרוצה בכלל ולא ממליץ לך להשקיע בשכזה ...

מה שאני ממליץ עומד בתקציב שלך ותהייה מבסוט עד הגג ויהיה לך להרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...