:מפהק: - וויסטה כ"כ משעממת... - עמוד 8 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:מפהק: - וויסטה כ"כ משעממת...

R0ck

Recommended Posts

urib:

אז במה אתה גולש? אקספלורר? פיירפוקס? אני גולש בפיירפוקס שזהה לגרסא בווינדוס. יש כמה אתרים שלא תומכים בפיירפוקס, אבל הם מיעוט מאוד קטן.

מבחינת תאימות, אני עוד לא נתקלתי בקובץ doc של מיקרוסופט שאופן לא הצליח לפתוח. אני מתאר לעצמי שאתה מדבר על גרסא 1 של אופן שבאמת לא משהו, אבל בגרסא האחרונה (2.1 כרגע, תכף 2.2) התאימות השתפרה פלאים.

בנוגע לפוטושופ.. אני פשוט לא צריך את זה. אתה כן? אין בעייה, תשתמש בווינדוס. אף אחד לא הכריח אותך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק , תלוי במשתמש ... אבל אני מדבר על חברות גדולות שמשתמשות בווינדווס ובווינדווס רמת נמוכה ..

אני ממש לא מסכים איתך, לדעתי (XP ו 2003 ) הופכת למערכת בטוחה יחסית ברגע שאתה עובד עם AD ועושה

ניהול נכון של המערכות שלך. חוץ מכמה פאקים "קטנים" כמו IE יש לי רק מילים טובות להגיד על MS בקטע שהם לקחו את נושא

אבטחת המידע בצורה הרבה יותר רצינית מפעם.

ולמה בכל דיון כזה חייב להיות האידיוט(ים) שקופץ וצועק "מערכת הפעלה X היא חרא/בזבוז זמן", בלי לתת נימוקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib:

אז במה אתה גולש? אקספלורר? פיירפוקס? אני גולש בפיירפוקס שזהה לגרסא בווינדוס. יש כמה אתרים שלא תומכים בפיירפוקס, אבל הם מיעוט מאוד קטן.

מקסתון, פיירפוקס+ie TAB שעובד רק על .

http://www.download.com/IE-Tab/3000-11745_4-10603738.html

מבחינת תאימות, אני עוד לא נתקלתי בקובץ doc של מיקרוסופט שאופן לא הצליח לפתוח. אני מתאר לעצמי שאתה מדבר על גרסא 1 של אופן שבאמת לא משהו, אבל בגרסא האחרונה (2.1 כרגע, תכף 2.2) התאימות השתפרה פלאים.

בדיוק הפוך, המסמכים שלך לא יתמכו טוב באופיס של מיקרוסופט, יש עוד בעיות שאין לי כוח לפרט עכשיו, תריץ .

בנוגע לפוטושופ.. אני פשוט לא צריך את זה. אתה כן? אין בעייה, תשתמש בווינדוס. אף אחד לא הכריח אותך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה משתמש בפיירפוקס ובIE לאתרים שלא נתמכים. גם אני משתמש בIE לאתרים שלא נתמכים, אגב. אני מריץ אותו מעל Wine. נורא פשוט ועובד די טוב. הוא לא עובד מצויין כמו בווינדוס (לדוגמא, אם יש בדף התוכנה תהבהב כאילו היא על refresh rate נמוך במיוחד), אבל זה מספיק לאתרים הספורים שלא תומכים בפיירפוקס.

המסמכים שלי לא יתמכו באופיס של מיקרוסופט? על מה אתה מדבר? אני יכול לייצא אותם לdoc, לodf (התקן של open document החופשי שיש לוורד פלאגין שתומך בו), לpdf שמוצג אותו דבר בכל המערכות, לhtml סטנדרטי ובמקרים קיצוניים לrtf ולעשות קצת עבודה ידנית. וכל זה פשוט לא רלוונטי כי אף פעם לא נתקלתי בבעיה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים מימי מתושלח? אתה מדבר על דום 3? קווייק? אני מודה שאין לי מושג על מה אתה מדבר כי אני לא משחק הרבה. מדי פעם מריץ דייב :P[br]פורסם בתאריך: 25.03.2007 בשעה 14:44:38

תביא אתה נימוקים יותר משכנעים. לינוקס נתקעה לי פעם אחת וגם זה רק אחרי שהתקנתי ידנית דרייברי בטא לכרטיס מסך הקודם שלי, שהתגלו כלא יציבים בעליל. ווינדוס לא נתקעה לי, נכון, אבל עד שהצלחתי להתקין את המערכת... ווינדוס, ריסט. אנטיוירוס, ריסט. פיירוול, ריסט. , ריסט. עדכונים לווינדוס כדי שיהיה אפשר להתקין SP2, ריסט. SP2, ריסט. עדכונים אחרי SP2, עוד ריסט. לכרטיס מסך... אני חושב שאתם מזהים את המוטיב החוזר. ;)

אני אשם שאתה מתקין כמו איש מערות? על Answer File שמעת? על WinPE שמעת? ואם אתה לא רוצה לעבוד ידנית, אז תמיד יש nlite.

כל העדכונים, כל התוכנות, כל הדרייברים, והתקנה אוט' לחלוטין, עד לרמה של יצירת חייגן וauto login למשתמש שאתה רוצה שיהיה.

כולל CDKEY כולל הכל, הכל אתה מגדיר, זה יוצר answer file ואת הקבצים שצריך וזה מתקין לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוגזם לא?

בסדר יש עדיין זמן בשלות לכל מערכת הפעלה, גם ל- לקח זמן להגיע לבשלות שלה היום, אבל לבוא ולטעון שויסטה היא מערכת כל כך גרועה,

מצטער אתה לא משכנע, ונראה לי שאין לך נסיון על בכלל. :s07:

אני לא בא לשכנע אותך בכלל ואין לך יכולת להגיד שאני אינני מבין בעניין יש לי מספיק נסיון עם מערכות הפעלה בשביל זה.

עיקר הבעיה שסבלתי עם ם נתעלם מהUSC המעפן הזה או מהקטע המעצבן של Run As Admin למרות שאני חשבון אדמין עיקר הדברים שלי הפריעו זה:

1. בעיית תאימות עם קבצים מסויימים, אני מדבר על פאצ'ים לדוגמא. למשל בתור דוגמא NFS: Carboon עבד מצויין על הפאצ'ים שלו לא עובדים בויסטה סתם נסגר.

2. סלוו מושן, כל דבר (תוכנות משחקים וכו') עובדים בסלוו מושן קצת יותר לאט ממה שזה אמור להיות עם AERO ובלי AERO. ואל תגיד לי שהמחשב שלי לא מספק יש לי ג'יגה של ראם + מעבד AMD64 3000+ שעל מריץ כל דבר כמו שצריך בשבילי, כל התוכנות האיטיות זה דברים שעבדתי גם בXP כמובן לשם השוואה.

3. עשו מיקרוסופט ניסיון לעשות שיטת חדשה שבה קבצים בתיקייה Progrem Files לא ניתנים לשינוי והקבצים של התוכנות שכן ניתנים לשינוי למשל שמיות או הילוכים חוזרים במשחקים או לדוגמא קבצי הגדרת משתמש של התוכנה (ini למיניהם) נמצאים בתיקייה אחרת במקום מוזר. יוצא לדוגמא שכדי לחפש סייב מסויים שמופיע בProgrem Files בדרך כלל צריך לחפש במשך הרבה זמן כי החיפוש של לא מחפש לך בכל המחשב מסתבר גם שמגדירים לו לחפש בכל כונן C.

תופעת לוואי של זה שמשחקים או תוכנות תופסים בערך 10,20 אחוז יותר מקום לפחות אלו שאני שמתי.

אנ ייכול להמשיך עד מחר אבל אני מעדיף לעצור כאן כי ממילא אתה תישאר בדעתך לא משנה מה אני אומר לך, הבה נחכה ונקווה שיתקנו את התקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשם שאתה מתקין כמו איש מערות? על Answer File שמעת? על WinPE שמעת? ואם אתה לא רוצה לעבוד ידנית, אז תמיד יש nlite.

כל העדכונים, כל התוכנות, כל הדרייברים, והתקנה אוט' לחלוטין, עד לרמה של יצירת חייגן וauto login למשתמש שאתה רוצה שיהיה.

כולל CDKEY כולל הכל, הכל אתה מגדיר, זה יוצר answer file ואת הקבצים שצריך וזה מתקין לבד.

לא, לא שמעתי. אכפת לך לפרט קצת יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים למה אתם מתווכחים איתו? גשו שתי שניות לפורום מק ותבינו שהבן-אדם חי רק בשביל לקטול מערכות שהן לא ה הנפלא תוך מתן טיעונים חצי נכונים במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שויטסה כל כך משמעמת.

ואני גם לא רואה טעם שהיא תעניין... כאילו מלהיב.

מערכת הפעלה לא צריכה להיות מעניינת, היא צריכה להיות יציבה ונוח, וויסטה עונה על הדרישות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...