QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

נ.ב.

יש סיכוי טוב שתגיע רחוק יותר אם תחליף לכרטיס מסך פחות זולל חשמל

נראה לי דיי הגיון בריא לא?

תראה כמה הוא צורך!' date=' וזה עוד במערכת פחות תובענית משלך...:

[attachment deleted by admin']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי עם טוניק "משופצר" תוכל להגיע יותר רחוק או שתיקח את ההצעה של "בייטר" ותלך על משהו שהוא יציע...ניראה לי שהוא מציע משהו מאסיבי הרבה יותר..

דרך אגב באיזה אתה משתמש..לא ראיתי שרשמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להציע טמפ שליליות ?

בהחלט :xyxthumbs: השאלה היא אם כדאי. בקירור אוויר אני כנראה מגיע כאן לשיא עולם, אך עדיין צריך לזכור שמדובר במעבד ES שלא יצליח להתקרב לשיא ב-LN2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל...טוב אז תשיג טוניק ממישהו קרוב אלייך....חבל לוותר על שיא עולם בגלל דבר כגון למעבד.....לדעתי אם אתה משיג את הטוניק שים מאוורר חזק באמצע שלו ואחד מאחורה שלו שיכניס גם ועוד אחד מקדימה שיוציא....ככה תקבל זרימת אוויר מעולה (אם הבנת את הכיוונים שהיתכוונתי אליהם)...אמור ליהיות מעולה...ותוסיף אוליי גם מסביב...כלומר מאווררי מארז...אני זוכר שאצל חבר שלי זה הוריד לו דיי הרבה...משהו כמו 10או12 מעלות...הוא שם עוד שניים של 120מ"מ שמעיפים אוויר לאיזור המעבד...ככה זה גרם לקירור קצת יותר חזק..(אם יש לך עוד מאווררים כמובן-במקרה של חבר שלי היו 2 אז פשוט שמנו)

ועוד לא אמרת שאיזה זיכרונות אתה משתמש.

עריכה: LN2 זה חנקן נוזלי לא?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא, אם אתה קובע שיא עולם חדש, ארוחה עליי בקניבר. :beerchug:

כולל כל התוספות כן? אחרת אני לא נוסע לצפון ;)

אפשר להציע LN2 ?

קשה לי לסרב לכזה דבר, אפילו רק בשביל הניסיון. אבל כמו שאמרתי, אני לא מאמין שנצליח לסחוב איתו עוד איזה 1300 מגה הרץ כדי להגיע לאיזור ה5.5Ghz.[br]פורסם בתאריך: 8.03.2007 בשעה 19:26:13

חבל...טוב אז תשיג טוניק ממישהו קרוב אלייך....חבל לוותר על שיא עולם בגלל דבר כגון למעבד.....לדעתי אם אתה משיג את הטוניק שים מאוורר חזק באמצע שלו ואחד מאחורה שלו שיכניס גם ועוד אחד מקדימה שיוציא....ככה תקבל זרימת אוויר מעולה (אם הבנת את הכיוונים שהיתכוונתי אליהם)...אמור ליהיות מעולה...ותוסיף אוליי גם מסביב...כלומר מאווררי מארז...אני זוכר שאצל חבר שלי זה הוריד לו דיי הרבה...משהו כמו 10או12 מעלות...הוא שם עוד שניים של 120מ"מ שמעיפים אוויר לאיזור המעבד...ככה זה גרם לקירור קצת יותר חזק..(אם יש לך עוד מאווררים כמובן-במקרה של חבר שלי היו 2 אז פשוט שמנו)

ועוד לא אמרת שאיזה זיכרונות אתה משתמש.

עריכה: LN2 זה חנקן נוזלי לא?...

אני לא מפרסם את המערכת שבה אני משתמש בשלב זה. אל תדאגו, הכל ייצא לאור בזמן המתאים ;).

האמת שאני יכול לחשוב על דרכים חזקות יותר לשפצר את הטוניק, אבל כל עוד אין לי אחד, זה לא ממש רלוונטי.

וכן, LN2 זה אכן חנקן נוזלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווף חבל :silly: רציתי לדעת איזה לוח...לפי מה שראיתי בתמונה זה ניראה לי האסוס P5B דלוקס אבל רציתי לדעת איזה זיכרונות....מרגש לחשוב שתשבור שיא עולם....

לדעתי לך על החנקן.....בטח תוכל לסחוט ממנו עוד אם הוא יהיה באיזה מינוס 60 מעלות...(אוליי יותר אני לא הכי בקיא בחנקן ועד כמה הוא מגיע)

וואיי לחשוב שתשבור פה שיא עולם...יהיה מגניב! :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...